Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

kızlar ben bugün bişeye dikkat ettim
ben olumsuzluk düşündüğüm zaman başıma geliyor
işte o olumsuzluğu düşünmüyorum aslında ben, resmen yaşıyorum
yani şöyle anlatayım sze; mesela bir olayla ilgili ters gidecek diye aklıma bişey geldiği an resmen o olay var gibi konuşuyorum içimde, yorumlar yapıyorum falan
evrende bu sinyalleri kaçırmıyor vesselam
şimdi aynı taktiği olumlamalara yönlendirdim hemen

ben çok mükemmel bir bayanım : )
herkes bana hayran çevremde
bütün gözler benim üzerimde sürekli
hele erkekleri mıknatıs misali çekiyorum
yakışıklı, iyi niyetli, iş sahibi, düzgün kişilikli erkekler etrafımda pervane : ))))

ayy ne güzel yağmurda yağıyor burada, şakır şakırrr
bereketlerde üstümde çok şükür
kendimi de hayatı da seviyorum ben yahuu

Çok enerjik olmuş Doğru valla herkes etrafımızda pervane.

ne güzel fark etmişsin işte olumlamalarda da böyle olması lazım.olduğu zaman ki duyguyu hissetmek lazım o istediğinizi yaşamak lazım işte burayı oturttuğunuz anda bu mekanizma çalışıyor

sm793 harikasın, bunu bil. Ve devam et.
Çok güzel bir karar almışsın. :))
Kısa sürede siparişlerini alacaksın emin ol.

Benim nişamlımla aram kötü.
Beni artık aramıyor. Bende aramıyorum.
Nasıl bir olumlama önerirsiniz kızlar?

canikom yorumun için öncelikle çok merci benim bi ilişkim şuan için yok,olması için yapiorum.bir kitap okumuştum bilinçaltının gücü die orda ideal eş olumlaması war onu uyguluyorum artı kendimce bişiler ekledim.mesela dioki kitapta hayal kurarken mutlu sondan bahsedio benimde mutlu sonla hayal kurmam gerekmiomu?durumuma baktım kendimde hatalı bulduklarımı düzelttim ruhen korkularım inanışlarımı olumlamalarla yok etmeye çalışiorum ayrıca bi yaşam koçundanda destek aldım çok güzel olduğumu söylerler bakımlıyım erkeklerin arayacağı tüm özellikler vs vs.. konum bumudur?mesela ben o adamın dediğinden şunu anladım herkezin gönlünde mutlaka bir aslan yatar ben gidipte elbetteki bir ünlüyü yada fabrikatörü imgelemiorum yada onun olumlamasını yapmadım:) konumum itibaryle bana yakışanı dilemeye çalışiorum,nerde hata yapiorum acaba fazlamı istedim.ama şu dediğine katıldım bağımlı olmamak lazım eskiden,ilşkim olsun die çıldırıorum bakıyorum facden herkez ya sewgili yapmış,nişanlı ewli aman allahım deliriodum ya ben kıskanç haset bir insan olmadım buzamana kadar bu durumumada çok öfkelendim.yakın çewremde benm gibi onlarla bir araya geldiğimizde ay işte şu ewlenmiş şu nişanlanmış kızlar iğrenç yanındaki erkekler cillop bilirsiniz kızların muhabbetini..biz onlardan fazlayız neden adam gibi biri yok dioruz tabi bunlar atmosfere yayıldı iice olayı b.. sardık.şükürler olsunki o huyumdan olumlamalar yaparak rabbime yalwararak kurtuldum az bucuk mutlaka oluo farkına warıp düzeltiorum durumu.yani kendimlede mutluyum hawasındayım aslında alıştımda yanlızlığa ne yalan söyliim:) kafama takılan birde şu war olsada oluuur olmasada demek gelmio içimden sanki öle dersem gelmicek gibi hissediyorum kitaplardada isteyin hissederek ewren werir dio bu ne lahana turşusu abi ya..!!

ben yaptıklarımı yazdım arkadaşım sen bi bak bakalım yanlışmı yapiorum yada eksik nerde çünki gercekten kafam karıştı benim..bu işe yeni başladım tecrübesizim anlatırımda siz yeterki fikirler werin bana.

:) çok hoşsun :) ilk önce ilişkide ne istediğini bul :) ne hissetmek istiyorsun nasıl bir ilişki istiyorsun onu bul ve onu hisset mesela güvenmi istiyosun güvende hisset ama önce ne hissetmek istediğini bul tabi hep alıcı olma sende bişeyler vereceksin sen ne vereceksin ne katacaksın bunuda bul :)

bağımlı sakın olmaa gelmez :) gelsede mahveder gider ilişkim olsun evet hoş olur paylaşımım artar vs vs ama ilişkim olmasada mutlu bir hatun olabilirim bunuda kabul ediyorum bu kadar :)

ayrıca canım mutlu sonla bitirme hayalini :) ilk bi adam gelsin bakalım bi dur adam geldikden sonra ki adım bu olacak

HINDISTAN'DAN 4 KURAL

İlk kural : " Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir. Bunun anlamı şudur, hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan,etrafımızda olan herkesin bir nedeni vardır, ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler.

İkinci kural : "Yaşanmış olan her ne ise, sadece yaşanabilecek olandır. Hiç bir şey, hem de hiç bir şey yaşadığımız şeyi değiştiremezdi. Yaşadığımızın içindeki en önemsiz saydığımız ayrıntıyı bile değiştiremeyiz. 'Şöyle yapsaydım, böyle olacaktı' gibi bir cümle yoktur. Hayır, ne yaşandıysa, yaşanması gereken, yaşanabilecek olandır, dersimizi alalım ve ilerleyelimdiye. Her ne kadar zihnimiz ve egomuz bunu kabul etmek istemese de, hayatımızda karşılaştığımız her olay, mükemmeldir."

Üçüncü kural : " İçinde başlangıç yapılan her an, doğru andır. Her şey doğru anda başlar, ne erken ne geç. Hayatımızda yeni bir şeyler olmasına hazırsak,o da başlamaya hazırdır.

Dördüncü kural: "Bitmiş olan bir şey bitmiştir. Bu kadar basittir. Hayatımızda bir şey sona ererse, bu bizim gelişimimize hizmet eder. Bu yüzden serbest bırakmak, gitmesine izin vermek ve elde etmiş olduğun bu tecrübeyle ileriye doğru bakmak daha iyidir." Kendine iyi bak. Tüm kalbinle sev. Sonuna kadar hayatın tadını çıkar. Hayattındaki her gün bir hediyedir,kıymetini bil.

ayrasehrinden alıntıdır.

Son düzenleme:
Benim nişamlımla aram kötü.
Beni artık aramıyor. Bende aramıyorum.
Nasıl bir olumlama önerirsiniz kızlar?

canım galiba siz sürekli sorun yaşıyorsunuz...
benimde üstünde çalıştığım şuan kendi kendime mutlu olup kendimi en üst doyum seviyesine getirmek...
ben önce ben bunu söyleyebilmek
ve bağımlılıklardan mutluluğu bir olaya veya kişiye yapıştırmaktan kendimi geri çekmek mutluluk çünkü bende bunun bilincine varmak..bence sende bunun üzerine git..
ve ilişkinde sorun ne bilmiyorum ama sürekli sorun yaşamak anormal değilmi çünkü sen üzülüyorsun enerjini düşürüyorsun acaba diyorum hayatının merkezine onu mu koydunda ondan beslenmeye çalışıyorsun da o yetmiyor mu..yetmemesi normalde çünkü senin odağın o muhtaçlık başlıyor onun enerjisine muhtaç kalıyorsun daha sonra muhtaçlık negatiftir bu sende korku oluşturuyor.. bende bu hatayı yapmıştım yani seni anlamaya çalışıyorumm..

aykut oğut aynalı kitabında sürekli aynı şeyleri yaşıyorsanız bi irdeleyin bakın nedenini bulun diyor..

bağımlılık konusuna dönünce muhakkak orada ya kaybetme ya değersizlik korkusu vardır..örn. kaybetme korkusu tamammı? kaybettin ilişkin bitti ne olacak ? ağlarsın sonra? 3-5 gün ya içersin ya yataktan kalmazsın sonra hadi 1 ay daha ağlamış ol ee sonra? yapacak birşey yok hayat devam ediyor :) işte bunu anladığımız an bağımlılıktan çıktığımız andır

Burada bi iki kelime ile sana nerede yanlış yaptığını anlatamam yeterince.
Lütfen Aykut Oğut'un 3 kitabını da sırasıyla alıp oku.
Tek yapman gereken budur.
İnan bana çok şey bulacaksın ve nerede hata yaptığını anlayacaksın.
Ayrıca olumlamaymış, çekim yasasıymış vs. nedir çözeceksin.
Adamakıllı öğrenmek için bu meseleleri tek adres Aykut Oğut.

Sence kadercilik yok mu bu kurallarda?
Özellikle de ilk 3te. :44:

Sence kadercilik yok mu bu kurallarda?
Özellikle de ilk 3te. :44:

canım nasıl o yönden baktığını kavrayamadım :)
Ama,ilk maddeden itibaren en azından benim baktığım yönden anlatmaya çalışayım.
1.şimdi kendi korkularımızın var olduğuna ego kodlarımızın yani hemfikiriz değil mi? ama şu var ki canım biz bunların olduğunu bilmiyorduk öğrenince geçmişe bakabildik ve gördük.Korkularımızı yaşadığımız için evren bize bunu gerçekliğe dönüşterecek insanları karşımıza çıkarmıyormuydu? onlar karşımıza çıktığı için daha net ego kodlarımızı görüyoruz.ve kimse hayatımıza tesadüfen girmemiş bize birşeyler katmış oluyor bir deneyim yaşıyoruz mucize şuradaki piişmanlığı tecrübeye çevirebilmekte..

2-korkularımızı yaşıyoruz sadece korkuda değil bunu hayatımıza oturttuğumuza anda pozitifide yaşayacağız.bunu hiç bir şey değişemez çünkü biz enerjimize göre yaşam seçiyoruz o tarz insanları hayatımıza çekiyoruz. evren bize bunu yaşatmak zorunda değil miydi? ee yaşandı ve bitti geçmişe dönme şansımız olmadığı için bizi kısıtlayan enerjinin ne olduğunu bulup onu düzeltip ve tecrübe edinip hayata devam edeceğiz ki pozitife adım atmış olalım ahlanırsak vahlanırsak :) ne olur yine negatifi çekeriz..kısır döngü başlar

3- İçinde başlangıç yapılan her an, doğru andır. Her şey doğru anda başlar, ne erken ne geç. Hayatımızda yeni bir şeyler olmasına hazırsak,o da başlamaya hazırdır.
şimdi sen benim yaşadıklarımı en iyi bilensin ki her aşamada senden destek veya fikir alıyorum eğer ben hayatımda değişmesi gereken şeyleri görmesem sana bile ulaşamazdım açtığın konuya bile bakamazdım değilmi? aynalı kitabın bendeki etkisini hatırla onu o gün değilde başka gün okusaydım bende öyle etki bırakacakmıydı? hayır dimi ne erken yaşadım ne de geç kaldım :) çünkü ben hayatıma yeni sayfa açmaya hazırdım eksik ne onu bulmaya çalışıyordum biliyorsun :)

4 -evet hayatta biten bitmiştir bundan sonra yapılması gereken tecrübeye dönüştürüp hataları görmektir :) mesela benim için biten şey ne oldu kendimi daha iyi tanımama ve kendimi geliştirmeme neden oldu değil mi?bana hizmet etmiş oldu tabi bunu kullanabilenler için geçerlidir.ben takılıp geçmişte kalsaydım depresyondan çıkamaycaktım ama direndim ve becerdim.ve ne yaptım onuda kendimide özgür bıraktım böylece mutluluğu ona endekslememiş oldum :) ve mutluluğu kendimde buldum kaliteli vakit geçirebildim çünkü yaşananları ve onu özgür bıraktım evet yaşandı tecrübe edindim diyebildim canım ve hep sana da söyledim ben yapmamam gerekenleri öğrendim ilerde aşka yeniden hazır olduğumda bunları yapmayacağım dedim :) ileriye bakmış oldum :)
kendine iyi bak tüm kalbinle sev yazmış 4. maddede bununla ilgili şokumu sen zaten biliyorsun nedense hep böyle yazıları çekiyorum bu ara evren yaşatmak zorunda..
ve her anın tadını çıkar diyerek bitirmiş :) bizimde amacımız geçmiş gecelek kaygısından kurtulup anı deneyimlemek değilmiydi?

inşallah anlataa bilmişimdir canım hep kendimden örnek verdim ama sen her adımımda yanımda olup sana danıştığım yada bööyle böyle yapacağım dediğim için sende beni gözlemlemiş oldun canlı canlı örnek verdim şu süreci bildiğin için

Evet canım aynalı kitabı bende okumuştum.
Herzaman bir ikinci seçenek vardır.
Bende ayrılırsam ne olur diye düşündüm. düşündüğüm senaryo çok ta korkunç değildi.
İyi olmasını tabiki isterdim herşeyin. bugün 2. gün oldu. Konuşmuyoruz.

Rüyalarımızda bilinçaltımızı yansıtıyor.
Rüyamda birine iyilik yapıyorum. Ama o kızıp cam parçalarını kalbime saplamaya çalışıyordu.
Ben o cam PARÇALARINın kalbime gelmesini engelleyip onun ellerine saplıyorum.
Bana birşey olmuyor.
Bu nişanlımla ilişkimi gösteriyordu bence.
Bu arada iki kitap aldım ben de...
R. şanal= Kuantum ve insan
Laurent Gonelle= Tanrı DaimaTedbil-i Kıyafeet Gezer bu da kişisel gelişim romanıymış.
Kendimi geliştirmeye çalışıyorum sürekli.

Ya ben yazıyı bi daha okudum ve şimdi anladım. :)
Nasıl okumuşsam ilkinde, detayları göremeyip de kaderci bir yaklaşım var sandım ama alakası yokmuş.
Benim hatam.

Bundan sonra bir tek okuyuşun ardından sormamam lazım herhangi bir soru.

Emek verip cevaplamışsın o kadar, sağol canım.

nee demek canım valla o yönden nasıl gördün bende anlamadım ama :)

Aşkı ve sevgiyi yaşıyorum ve kabul ediyorum...
Yeni sloganım bu.
R. şanal'ın= kuantum ve insan kitabını okuyorum.
Bir gerçek var ki kişisel gelişim kitapları okumak bana çok iyi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…