Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Secret'ı boşver zebos. :KK19::KK19:
Çok yüzeysel anlatılıyor bi dolu kitapta zaten bu tarz meseleler.
Defalarca yazdım, her önüme gelen de tavsiye ediyorum.
Alman gereken üç kitap var. Sırasıyla:
Evrenden Toripilim Var

Aynalı Kitap (ismi yok üstünde sadece ayna var)

Bu Egoları Şişirsek De Mi Saklasak

ler
Hepsi Aykut Oğut'un. Daha iyisi yazılmadı iddia ediyorum. Mutlaka oku. Oku kendini tanı, hayatını ellerine al.

Geçen gün bi mesajını gördüm hep aynı tür erkekleri çekiyormuşsun hayatına, annene benziyormuş kaderin vs.
O anda dedim ki bu kız Aykut Oğut'u okumalı. Mesaj atasım gelmişti hatta sana. (Ve buraya geldin ne tesadüf. :106:)
Çünkü böyle şeyler okuyunca üzülüyorum.
Egolarla ilgili bir mesele bu. Ego kodları daha doğrusu. Evrenden Torpilim Var'ı aldığında anlayacaksın.
En kısa sürede alıp okumanı diliyorum. :KK54:

topiğin ilk açıldığı günden beri gelip göz atıyorum. okutuyorsunuz kendinizi:)

secreti okuduğumda ee ben bunları zaten biliyorum demiştim. biliyorumda bi şeyler eksik kafamda?

evet hep aynı erkekleri çekiyorum. ailesine bağımlı, kıskanç kişileri... yok ya bu kadar da olmaz, olmamalı.. sevmediğin ot kapında

bitermiş ya benimki de o hesap... bak msj atmadın ama nasıl bi çekim gücün varsa girdim bende alanına. evrende hiçbir şey tesadüf değildir sözü doğruymuş

kitapları en kısa zamanda alıp okuyacağım. hayatımı elime alayım artık:KK34: kitapla ilgili konuşmayı çok isterim...

topiğin ilk açıldığı günden beri gelip göz atıyorum. okutuyorsunuz kendinizi:)

secreti okuduğumda ee ben bunları zaten biliyorum demiştim. biliyorumda bi şeyler eksik kafamda?

evet hep aynı erkekleri çekiyorum. ailesine bağımlı, kıskanç kişileri... yok ya bu kadar da olmaz, olmamalı.. sevmediğin ot kapında

bitermiş ya benimki de o hesap... bak msj atmadın ama nasıl bi çekim gücün varsa girdim bende alanına. evrende hiçbir şey tesadüf değildir sözü doğruymuş

kitapları en kısa zamanda alıp okuyacağım. hayatımı elime alayım artık:KK34: kitapla ilgili konuşmayı çok isterim...

Ben de bu işi beceriyorum artık. Sadece okumak değil uygulamaya geçmek de gerek.
Sonra gelsin tüm güzellikler..:KK31:
Ama acı da gelir, hayal kırıklığı da olur. Önemli olan o acılar karşısında verdiğin tepkiymiş. En son kitapta bunun üstünde çok durmuşlardı.
Yoksa her dakika mutluluktan ölecek halimiz yok.

Frekansın yüksekse o frekansa uygun şeyler geliyor sana işte olay bu.

Secret gibi kitaplar dediğin gibi zaten bildiklerini söylüyor sana. Düşün düşün, pozitif ol ol ol, istediğin gibi olsun her şey vs.
Ama nasıl olacak, nasıl olumsuz fikirleri olumluya çevireceğiz, nasıl yıllardır kendi kendimize aldığımız kararları -mesela erkeklerin hepsi öküzdür vb.- değiştireceğiz yok.

Okuduğunda gözlemlerini paylaşırsın. Umarım sende de çok güzel değişimler olur.

umutlu_u nerelerdesin yaaa... Seni soracaktım yazmayı unuttum.
Gel artık. :KK5::KK5:

tatildeydim bugün döndüm :) tatilde boş durmadım aykut oğut'un egoları şişirsektemi saklasak 2 günde bitti evrenden torpilm var'ı aldım hemen :) yarın detaylı yazacağım buraya çok şey öğrendimmm:)

tatildeydim bugün döndüm :) tatilde boş durmadım aykut oğut'un egoları şişirsektemi saklasak 2 günde bitti evrenden torpilm var'ı aldım hemen :) yarın detaylı yazacağım buraya çok şey öğrendimmm:)

evet canım yarın paylaşırız düşüncelerimizi. Hepimiz aynı kitapları okuduk nasıl olsa :)

bu
kadar ayrılık yeter özledim sizi :)
Aykut Oğut'un kitapları kesinlikle harika... bir çok kişisel gelişim kitaplarında hep sakin olun olumlu düşünün cart curt ben zaten biliyorum bunları..nasıl yapılcağından bahsetmiyolar nasıl yapacağımızdan neden bahsetmezler anlamam zaten olumlu düşün et biliyorumda nasıl? hep bunu soruyodum ve çok kişisel gelişim kitabı okumuşumdur küçük kütüphanem oldu sayelerinde :)
:KK55:
Aykut Oğutun kitaplarını geçen hafta okudum aynalı kitabı kaldı sadece onuda buhafta alacağım şu pozitif düşünmeye başladığım zamanlarda içimde mutsuzluk vardı ama ben ısrarla mutlu olmaya çalışıyodum sanki mutsuz olunca yapamıyıcakmışım gibi geliyordu.Daha sonra enerjim düşüyodu beynimde 40 tilki geziyordu :) öğrendim ki doğru yoldaymışım ego beni doğru yoldan çevirmeye çalışıyomuş daha doğrusu değişim istemiyormuş :) çok fazla sıkıntılı zamanlar geçiriyorum şuanda hemde hayatımda hiç aklıma gelmedi bunları yaşıyacağım
buda evrenin bana göz kırpışı :) eminim herşeyin yolunda gittiğine..
kitapları okurken hep bi sayfayı okurken acaba şu halim ne bu halim ne derken bi sayfa çeviriyorum adam sanki beynimi okumuş cevap vermiş :)
çok güzel açıklıyor herşeyi :) bayıldım yani ve şu sıralar o kitapları okumamış olsam galiba kaafayı yerdim
:KK12:

Ben de bu işi beceriyorum artık. Sadece okumak değil uygulamaya geçmek de gerek.
Sonra gelsin tüm güzellikler..:KK31:
Ama acı da gelir, hayal kırıklığı da olur. Önemli olan o acılar karşısında verdiğin tepkiymiş. En son kitapta bunun üstünde çok durmuşlardı.
Yoksa her dakika mutluluktan ölecek halimiz yok.

Frekansın yüksekse o frekansa uygun şeyler geliyor sana işte olay bu.

Secret gibi kitaplar dediğin gibi zaten bildiklerini söylüyor sana. Düşün düşün, pozitif ol ol ol, istediğin gibi olsun her şey vs.
Ama nasıl olacak, nasıl olumsuz fikirleri olumluya çevireceğiz, nasıl yıllardır kendi kendimize aldığımız kararları -mesela erkeklerin hepsi öküzdür vb.- değiştireceğiz yok.

Okuduğunda gözlemlerini paylaşırsın. Umarım sende de çok güzel değişimler olur.

gülümse odaklan ve değiştir :) bundan başlayabiliriz mesela..evet okudukca mutlu oluyorum pardon zaten mutluyumda tatmin oluyorum tatmin oldukca gülücükler saçıyorum kitabı kapatıyorum yarım saat sonra yine suratım 5 karış :KK70: çünkü daha başlamadık adım atamadık :) ve bu geceden itibaren adım atmaya başlıyorum..bazen içim nasıl temiz bak ben hissetmiştim oldu başıma geldi biliyodum ya falan dediğim şeyleride meğer ben kurduğum için yaşamışım :)ben inanıyorum kitabın sağlamasınıda yaptım döndüm geçmişe falan gerçekten şuan ne yaşıyosam o zamanki bişeylerden bu yolda emin adımlarla ilerliyorum bakalım...

kalbimcity.com-046.gif
kalbimcity.com-046.gif
kalbimcity.com-046.gif

Gerçek aşkı istiyorsanız, tıpkı Şems gibi dünyanın bir ucunda da olsa, aşkınızın var olduğuna inanmanız gerek.
Önce inanın ve coşkuyla isteyin; evren onu size getirecektir.
UMUTSUZLUKLAR aşkın önündeki en büyük dirençtir.

Eğer gerçekten ruhunuzun diğer yarısını istiyorsanız, onu arzulayın. Tüm tutkularınızla ...

Lübnanlı filozof Halil Gibran şöyle der:
"İnsanın hayali ile elde edişi arasında yalnızca tutkusunun aşabileceği bir mesafe bulunur."

O insanı bulamayacağınıza ya da bulduğunuz insanla beraber olamayacağınıza inanıyorsanız, değil o kişi ile bir hayat kurmak, karşılıklı kaldırımlarda bile yürüyemezsiniz. Devamlı acı çeker durursunuz. Birlikte olduğunuz insanla bir gün ayrılacağınızdan korkuyorsanız, onunla bir gün değil, her gün ayrılırsınız.

Nuray Sayarı

kesinlikle katılıyorum kesinlikle korkuları atmak gerek kenara hatta o korkuların nereden çıktığını bulmak gerek öyle temizleyebilesin :) bu arada hemen müneccimlik yapmak istiyorum Aykut OğuT'un kitaplarında ilişkiyle ilgli yazan bölümleri hepimiz daha dikkatli okuduk değil mi :):)

gülümse odaklan ve değiştir :) bundan başlayabiliriz mesela..evet okudukca mutlu oluyorum pardon zaten mutluyumda tatmin oluyorum tatmin oldukca gülücükler saçıyorum kitabı kapatıyorum yarım saat sonra yine suratım 5 karış :KK70: çünkü daha başlamadık adım atamadık :) ve bu geceden itibaren adım atmaya başlıyorum..bazen içim nasıl temiz bak ben hissetmiştim oldu başıma geldi biliyodum ya falan dediğim şeyleride meğer ben kurduğum için yaşamışım :)ben inanıyorum kitabın sağlamasınıda yaptım döndüm geçmişe falan gerçekten şuan ne yaşıyosam o zamanki bişeylerden bu yolda emin adımlarla ilerliyorum bakalım...

Bu adamın kitapları bu sebeple çok ama çok farklı diğerlerinden.
Resmen biz neymişiz, neler neler yapmışız da haberimiz yokmuş diyoruz okuduktan sonra.
Bir tane saçma sapan bir açıklama ya da açıklama yapmaktan kaçınma gibi bir şey yok.
Devamlı örnekler, nedenler, sonuçlar kapsamında izah ediyor söylemek istediklerini.
Aklımıza gelebilecek ya da aklımıza gelmeyen ve aklımıza takılan her şeyi anlatıyor.
Bize de adım atmak kalmış. =)

Ben de bu egoları şişirsek de mi saklasak kitabını 2 güne bitirdim. Çok akıcıydı yine.
Hemen yeni bi kitap daha yazsın. :KK52::KK52:

kesinlikle katılıyorum kesinlikle korkuları atmak gerek kenara hatta o korkuların nereden çıktığını bulmak gerek öyle temizleyebilesin :) bu arada hemen müneccimlik yapmak istiyorum Aykut OğuT'un kitaplarında ilişkiyle ilgli yazan bölümleri hepimiz daha dikkatli okuduk değil mi :):)

Aynen öyle. :KK70:

Ben şimdilerde aynalı kitaptan bakıyorum ilişki kısmına bi daha. :KK31:

Bu adamın kitapları bu sebeple çok ama çok farklı diğerlerinden.
Resmen biz neymişiz, neler neler yapmışız da haberimiz yokmuş diyoruz okuduktan sonra.
Bir tane saçma sapan bir açıklama ya da açıklama yapmaktan kaçınma gibi bir şey yok.
Devamlı örnekler, nedenler, sonuçlar kapsamında izah ediyor söylemek istediklerini.
Aklımıza gelebilecek ya da aklımıza gelmeyen ve aklımıza takılan her şeyi anlatıyor.
Bize de adım atmak kalmış. =)

Ben de bu egoları şişirsek de mi saklasak kitabını 2 güne bitirdim. Çok akıcıydı yine.
Hemen yeni bi kitap daha yazsın. :KK52::KK52:

Aynen öyle. :KK70:

Ben şimdilerde aynalı kitaptan bakıyorum ilişki kısmına bi daha. :KK31:

o zaman neymiş hemen hemen hemen başlamamız lazım adım atmamız lazım kitapta kalmaması lazım enerji enerji enerji :):) diyorum :):)
biliyordum ben ilişki kısmını daha iyi okuduğunuu :):) haha hepimiz işimize en çok yarayan yerleri okuyoruz çünkü :)
Aynalıyı benimde almam lazım bir an önce :) en son kitabı soru cevap ciddi ciddi çok güzel olmuş ve hemen yazmalı yenisini istiyoruzzzz...Bazen enerjimi nasıl yukarı çıkarabilirim diye düşünüyorum odaklan kısmında olmuş gibi davranmak var ya öyle ama onu 1,2 gün değil sürekli yapmak gerekir. işte bırakmamak lazım egzersizlerii burdada enerji yerine azim geliyor :) vallahi kendi kendimizin düşmanıymışızda haberimiz yokmuş :)

o zaman neymiş hemen hemen hemen başlamamız lazım adım atmamız lazım kitapta kalmaması lazım enerji enerji enerji :):) diyorum :):)
biliyordum ben ilişki kısmını daha iyi okuduğunuu :):) haha hepimiz işimize en çok yarayan yerleri okuyoruz çünkü :)
Aynalıyı benimde almam lazım bir an önce :) en son kitabı soru cevap ciddi ciddi çok güzel olmuş ve hemen yazmalı yenisini istiyoruzzzz...Bazen enerjimi nasıl yukarı çıkarabilirim diye düşünüyorum odaklan kısmında olmuş gibi davranmak var ya öyle ama onu 1,2 gün değil sürekli yapmak gerekir. işte bırakmamak lazım egzersizlerii burdada enerji yerine azim geliyor :) vallahi kendi kendimizin düşmanıymışızda haberimiz yokmuş :)

Dün sabaha karşı kendimle konuştum
Ben kendime çıkan bir yokuştum
Yokuşun başında bir düşman vardı.
Düşmanı vurmaya gittim kendimle vuruştum.

Senin lafını tamamladı canım :)

Aşk konusunda , ilişki konusunda aşmam gereken sorunlar vardı , o açıdan çok önemli benim için o mesele. :)) Şimdi eski halime göre çok daha iyi durumdayım neyse ki. :)

Ben bi de en çok şunu sevdim : Diyor ya her an çok mutlu olmayabilirsiniz, duygu yelpazemiz çok geniş ama mutluluğu genel modumuz haline getirmek önemli. Evet üzüleceğiz tabi ki ama o noktadan sıyrılmayı bileceğiz. Yani böyle ifade etmiyor ama anladığım bu yönde. Onu belirtmek istedim.
Hayatın çoğunluğunu umutsuz ve mutsuz geçirmeyi seçmemek en güzeli, onu öğrendim.
Seçimlerimizi yaşıyoruz.

Evet her şey enerji. En önemli şey enerji. Biz burada çok basit söylüyoruz.
Kitabı okumak lazım bu enerji meselesini çözebilmek için ve tam manasıyla ne anlama geldiğini kavramak için. :))

Aynalıyı çok beğeneceksin eminim. :))

Son düzenleme:

Aşk konusunda , ilişki konusunda aşmam gereken sorunlar vardı , o açıdan çok önemli benim için o mesele. :)) Şimdi eski halime göre çok daha iyi durumdayım neyse ki. :)

Ben bi de en çok şunu sevdim : Diyor ya her an çok mutlu olmayabilirsiniz, duygu yelpazemiz çok geniş ama mutluluğu genel modumuz haline getirmek önemli. Evet üzüleceğiz tabi ki ama o noktadan sıyrılmayı bileceğiz. Yani böyle ifade etmiyor ama anladığım bu yönde. Onu belirtmek istedim.
Hayatın çoğunluğunu umutsuz ve mutsuz geçirmeyi seçmemek en güzeli, onu öğrendim.
Seçimlerimizi yaşıyoruz.

Evet her şey enerji. En önemli şey enerji. Biz burada çok basit söylüyoruz.
Kitabı okumak lazım bu enerji meselesini çözebilmek için ve tam manasıyla ne anlama geldiğini kavramak için. :))

Aynalıyı çok beğeneceksin eminim. :))

şöyle sana attığım mesajda da söyledim aslında :) evet mutsuzluk,tatminsizlik ve daha bi çok olumsuzluk geliyor ve geldim mi üst üste geliyorlar ne hikmetse.
2 seçenek var o anda ya kendini yiyip bitirip depresyondan depresyona atacaksın öfkeden kudurup kendine zarar vereceksin ama eline hiç bir fırsat geçmeyecek.
yada mutluluğu seçip artık nasıl mutlu oluyorsa kişiye bağlı hava değişimimi birşeyle meşgul olmamı neyse diyorum mutluluğu yasycksın

aklıma ne geldi :) şimdi ilişkide örnek verelim hayal kırıklığı yaşadık diyelim :) demekki karşı tarafında bizle ilgili korkusu vardı o da onu yaşıyo neden? çünkü oda çekti böylede düşünmek lazım :)

Yeni birini daha keşfettim. Kunter Kurt. Tvde görmüş annem bunu.
Katıldığı programda sunucuya telkin vermiş. Ve sunucu önünde duran mermeri tek hamlede ortadan ikiye ayırmış.
Herkes şok olmuş. :O

Şöyle de bir kitabı var.

54b331b9-800c-46fb-b735-ba9bf026b135.jpg

selam kızlar:KK3:
aslında ne zamandır bakmıyormuşum bu topiğe ya da ben baktığımdan bu yana çok yazmışsınız da gözümden kaçmış:26:
ben Aykut Oğut'un kitaplarını hiç okumadım şu an Robin Sharma'yı okuduğumdan o bitmeden yeni bir kitaba başlayamam sanırım:KK50:
zaten bu ilçede o kitaplar var mıdır bu da muamma artık yarın akşam üstü yürüyüşe çıkarsam bakarım kırtasiyeye...
o yüzden bazı yazdıklarınıza fransız kaldım sanki:26:
neyse enerji önemli olan pozitifliği hissetmek...
bu arada tryamour o sana bahsettiğim hani iyi-kötü yoktur vs olayı da senin dediğin gibiymiş, annemler yanlışlıkla ayraçsız kapatınca kitabı aynı yerleri yeniden okudum ve direkt hülyalara daldım düşündüm neyi neden nasıl yapıyorum diye...
gerçi bu aralar kafaya işsizliğimi takmş durumdayım, ama sizin yazdıklarınızı okuyunca biraz olsun ferahladım
bu iş konusunda bazı planlarım var ama işte... bakalım...
neyse yine burdayım elimdeki kitabı okuyorum güzel gidiyor
devam edelim yazışmaya inşallah da enerjimiz artsın:KK34:
hepinize sevgiler...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Yeni birini daha keşfettim. Kunter Kurt. Tvde görmüş annem bunu.
Katıldığı programda sunucuya telkin vermiş. Ve sunucu önünde duran mermeri tek hamlede ortadan ikiye ayırmış.
Herkes şok olmuş. :O

Şöyle de bir kitabı var.

54b331b9-800c-46fb-b735-ba9bf026b135.jpg
bu adamı tvde görmüştüm ama bu kişi hakkında bazı hoşuma gitmeyen şeyler var nedir bilmiyorum da bana çok hitap etmedi:KK19:

şöyle sana attığım mesajda da söyledim aslında :) evet mutsuzluk,tatminsizlik ve daha bi çok olumsuzluk geliyor ve geldim mi üst üste geliyorlar ne hikmetse.
2 seçenek var o anda ya kendini yiyip bitirip depresyondan depresyona atacaksın öfkeden kudurup kendine zarar vereceksin ama eline hiç bir fırsat geçmeyecek.
yada mutluluğu seçip artık nasıl mutlu oluyorsa kişiye bağlı hava değişimimi birşeyle meşgul olmamı neyse diyorum mutluluğu yasycksın

aklıma ne geldi :) şimdi ilişkide örnek verelim hayal kırıklığı yaşadık diyelim :) demekki karşı tarafında bizle ilgili korkusu vardı o da onu yaşıyo neden? çünkü oda çekti böylede düşünmek lazım :)

Doğru ya. Sadece biz mi çekiyoruz sanki bir şeyleri. :))

Aynen. Anahtar kelime : mutluluğu seçmek. =)

İstedikten sonra herşeyi yapabilecek güç bizde var kızlar.

Evet canım. Senin nasıl gidiyor. ? Sen de artık yoksun pek buralarda. :))

selam kızlar:KK3:
aslında ne zamandır bakmıyormuşum bu topiğe ya da ben baktığımdan bu yana çok yazmışsınız da gözümden kaçmış:26:
ben Aykut Oğut'un kitaplarını hiç okumadım şu an Robin Sharma'yı okuduğumdan o bitmeden yeni bir kitaba başlayamam sanırım:KK50:
zaten bu ilçede o kitaplar var mıdır bu da muamma artık yarın akşam üstü yürüyüşe çıkarsam bakarım kırtasiyeye...
o yüzden bazı yazdıklarınıza fransız kaldım sanki:26:
neyse enerji önemli olan pozitifliği hissetmek...
bu arada tryamour o sana bahsettiğim hani iyi-kötü yoktur vs olayı da senin dediğin gibiymiş, annemler yanlışlıkla ayraçsız kapatınca kitabı aynı yerleri yeniden okudum ve direkt hülyalara daldım düşündüm neyi neden nasıl yapıyorum diye...
gerçi bu aralar kafaya işsizliğimi takmş durumdayım, ama sizin yazdıklarınızı okuyunca biraz olsun ferahladım
bu iş konusunda bazı planlarım var ama işte... bakalım...
neyse yine burdayım elimdeki kitabı okuyorum güzel gidiyor
devam edelim yazışmaya inşallah da enerjimiz artsın:KK34:
hepinize sevgiler...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Aiiyyy aiyy yine süper enerjinle geldin. Yine bir şeyleri çözmüş ve anlamış olarak...
Diyorum ya sen çabalıyorsun gerçekten ve işe yarıyor işte.
Annenler yanlışlıkla bırakmış çünkü senin soru işaretlerinden kurtulman gerekiyordu.
Bu bir tesadüf olamaz.

İşsizliğe kafayı takma. Bu direkt olumsuz bi durum. "İş sahibi olmaya odaklandım" diye değiştir o cümleyi. :))
İşsizlik kelimesi çıksın lügatından yani. :KK66:

Ama lütfen önce gerçekten bunu hisset. Yoksa kendimizi kandırmış oluyoruz.

Bu süreçte önce dibe vurabilirsin. İşsizim kahretsin diye dolanabilirsin mütemadiyen ama bir yere kadar olsun lütfen..
Sonra yukarı sıçrayış, enerjiyi yükseltme çalışmalarına başla. Artık ne yaparsan o düşüncelerden kurtulacağını da kendin bulursun zaten. :)))

bu adamı tvde görmüştüm ama bu kişi hakkında bazı hoşuma gitmeyen şeyler var nedir bilmiyorum da bana çok hitap etmedi:KK19:

Annem öyle bi anlattı ki ben etkilendim. Bilmiyorum biraz araştırayım belki cidden iyi bir şeyler çıkar.
Ama sevmedin mi sevmiyorsun bazen bi insanı. Sen aykut oğut'u oku da bu sonraya kalsın. Bi şey olmaz. :KK31:

X