Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Hareketli parçalar dinlemeye çalış canım. Ben öyle yaptım.
ilk kalkınca çizgi film açtım sonra müzik açtım.

cnm bnm öle imkanım yok maalesef:KK50:
sadece sabah kalkıp pencere önünde derin nefesler alıp kendimce bugun çok güzel bir gün diye kendimi pozitif enerjiyle doldurmaya çalışıyorum o kadar...

biraz önce garip bir duygu hissettim nişanlım beni tersleyince
vazgeçmişlik, kabulleniş...
itiraz etmedim bu sefer.
içim azcık kırıldı ama dha önceki gibi ağlayıp kavga etmedim.
telefonu kapattım.

iyi geceler kızlar:KK3:
ya ne zmandır girip bakamadım tam baktım net gitti:26:
yazamadım işte bi türlü...
ben de dün geçen yıl almış olduğum başarı hikayeleri vardı ona başladım gaza gelmek için bugun bitirdim, geçen yıl okumuştum ama baktım gaza gelmek için yine okumam gerektiğine inandım ve okudum bitti şükür:KK1:
diğer kitap çok sıkıcı onu ara ara okucam bi de elimde kurantum düşünce yöntemi var ona başlıcam dönüşümlü okurum diyorum:KK34:
geçmişi de okudum
ben de izmir aşığıyım deniz kenarına yüzmek için değil ama sadece huzur bulmak için giderim oturup bir bankta denizin uçsuz bucaksız ufkunu izlemek ve o kokusunu içine çekmek inanılmaz huzur veriyor :KK16::KK16::KK16:
Ankara'ya da hem Anıtkabir için gitmek istiyorum hem de memurlukta orayı yazdım birçok tercihimde... 3 büyük şehirden bi orası kaldı görmediğim:KK1:
bu arada olumlamaları kendimce yapıyorum ama uydurmasyon takılıyorum içimden nasıl gelirse...:KK1:
bi ara müsait bi zamanda yazıya geçireceğim inşallah
ama şu bir kağıda dilek mahiyetinde yazma işi güzelmiş onu deneyeyim inşallah:KK34:

bu arada hepinizin mübarek Ramazan bayramını kutlar, sevdiklerinizle güzel şeker tadında bir bayram geçirmenizi dilerim:KK16::KK16::KK16:

biraz önce garip bir duygu hissettim nişanlım beni tersleyince
vazgeçmişlik, kabulleniş...
itiraz etmedim bu sefer.
içim azcık kırıldı ama dha önceki gibi ağlayıp kavga etmedim.
telefonu kapattım.

cnm iyi yapmışsın bazen olayları akışına bırakmak en iyisi...
hakkında ne hayırlıysa o oluyor
su akar yolunu bulur yani...

iyi geceler kızlar:KK3:
ya ne zmandır girip bakamadım tam baktım net gitti:26:
yazamadım işte bi türlü...
ben de dün geçen yıl almış olduğum başarı hikayeleri vardı ona başladım gaza gelmek için bugun bitirdim, geçen yıl okumuştum ama baktım gaza gelmek için yine okumam gerektiğine inandım ve okudum bitti şükür:KK1:
diğer kitap çok sıkıcı onu ara ara okucam bi de elimde kurantum düşünce yöntemi var ona başlıcam dönüşümlü okurum diyorum:KK34:
geçmişi de okudum
ben de izmir aşığıyım deniz kenarına yüzmek için değil ama sadece huzur bulmak için giderim oturup bir bankta denizin uçsuz bucaksız ufkunu izlemek ve o kokusunu içine çekmek inanılmaz huzur veriyor :KK16::KK16::KK16:
Ankara'ya da hem Anıtkabir için gitmek istiyorum hem de memurlukta orayı yazdım birçok tercihimde... 3 büyük şehirden bi orası kaldı görmediğim:KK1:
bu arada olumlamaları kendimce yapıyorum ama uydurmasyon takılıyorum içimden nasıl gelirse...:KK1:
bi ara müsait bi zamanda yazıya geçireceğim inşallah
ama şu bir kağıda dilek mahiyetinde yazma işi güzelmiş onu deneyeyim inşallah:KK34:

bu arada hepinizin mübarek Ramazan bayramını kutlar, sevdiklerinizle güzel şeker tadında bir bayram geçirmenizi dilerim:KK16::KK16::KK16:

Sanada iyi bayramlar canımm...

Benim gibi hayatına "aşk"ı çekmek için debelenen, dualar eden kimselere gelsin bu harika şarkı. :KK16:

Şarkılar da çekim yasasında çok etkilidir.
Size aşık olduğunuzu gerçekten hissettirebilecek bir şarkı olduğu için motive olacaksınız.:KK31:

Sadece düşünmek yetmez. İstenen şeyin bize yaşattığı duyguyu tüm hücrelerimizle hissetmemiz lazım.:21:

[video=youtube;xsCtWBWqVbY]http://www.youtube.com/watch?v=xsCtWBWqVbY[/video]

X