Hayatımdaki adam ve boşanma davası

Aynen öyle. Maalesef bu toplumda boşanmış adamı ayırırım ben, boşanmış kadına söz ettirmem bu konuda çifte standart düşünüyorum. Kadınlar yuvaları dağılmasın diye her türlü şeye boyun eğiyor ona rağmen erkekler hatalarından bir gram ders çıkarmıyor ki iş boşanmaya gidiyor. Böyle toplumlarda boşanmış aklı başında düzgün adam %1 bile yoktur, macera aramaya gerek yok.
kesinlikle, kendim boşanmamış olsam da aynı fikirdeyim

kadın, evindeki eşyaya bile veda edemiyor, acı ile geçiyor o yollardan. ben isteyerek boşandım, hatta ben açtım, ben ısrarcı oldum, eski eşim istemedi bile. ama evimi, rüyamda gördüm kaç kez. yani bizler farklıyız, hele cocuk varsa, kadınlar cok daha farklı yollardan geçiyor.

iş hayatı ayrı zor, akrabalar ve cevre ayrı zor oluyor bızler ıcın. sonra hayatımıza bırını almak, o daha da zor.

ama erkek, annesının kollarına kosuyor, ya da ayrı hayat kuruyor, free free onunla bununla takılan biri oluyor.

erkek, boşanırken ceketini alıyor cıkıyor cidden, ama bız o evın esyalarını nerde ve ne zaman aldıgımıza kadar hatırladıgımız anılarımızla cıkıyoruz o evden. arada cok fark var....

kesinlikle, kendim boşanmamış olsam da aynı fikirdeyim

kadın, evindeki eşyaya bile veda edemiyor, acı ile geçiyor o yollardan. ben isteyerek boşandım, hatta ben açtım, ben ısrarcı oldum, eski eşim istemedi bile. ama evimi, rüyamda gördüm kaç kez. yani bizler farklıyız, hele cocuk varsa, kadınlar cok daha farklı yollardan geçiyor.

iş hayatı ayrı zor, akrabalar ve cevre ayrı zor oluyor bızler ıcın. sonra hayatımıza bırını almak, o daha da zor.

ama erkek, annesının kollarına kosuyor, ya da ayrı hayat kuruyor, free free onunla bununla takılan biri oluyor.

erkek, boşanırken ceketini alıyor cıkıyor cidden, ama bız o evın esyalarını nerde ve ne zaman aldıgımıza kadar hatırladıgımız anılarımızla cıkıyoruz o evden. arada cok fark var....
yani boşanmamış bir kadın olsaydım da, boşanmış kadın için aynısını düşünürdüm demek istedim. düzeltme yapmak istedim, o cümlem için.

Evet evet sevgiliniz aldatıldığı eski eşinden 2 yıldır bosanamamiş. Elinde kadının aldatması gibi koca bir kozu varken üstelik.
Ve siz sevgilinizi aldatıldığı için boşanacağıeşiyle mahkemede denk gelip eski duyguları depreşip, özler mi diye kıskanıyorsunuz öyle mi?

Son düzenleme:
Evet evet sevgiliniz aldatıldığı eski eşinden 2 yıldır bosanamamiş. Elinde kadının aldatması gibi koca bir kozu varken üstelik.
Ve siz sevgilinizi aldatıldığı için boşanacağıeşiyle mahkemede denk gelip eski duyguları depreşip, özler mi diye kıskanıyorsunuz öyle mi?
evet bu da var.

kadının haberi varsa, canlarına okur ıkısının de.

offf off ne tazmınat ne tazmınat. ıkısınden de.

bi de yıllarca bosanmaz, surundurur bunları....

neyın cesareti evli adamla valla

Geçen arkadaşım anlattı,uzaktan tanıdıkları bir kadın kocasını aldatıyor.Adam evde basıyor bunları.2 sene filan sürmemiş anında bosanmislar.Emin misin kadının aldattığına muhtemelen yüksek ihtimalle %100 konuştuğun herif aldattı(seninle aldattığı yönünde şüphelerim var)ve güya pişman olmuştur, kadını boşanmaktan vazgeçirmeye çalıştığı için de 2 yıl uzamistir.Ya da kadıncagiz çekişmeli tazminatli nafakali boşanma davası açtığı için uzun sürmüştür.

X