Hayatımdaki adam ve boşanma davası

Kızlar öncelikle merhaba, ben bir kaç aydır biriyle görüşüyorum, kendisi daha önce evlenmiş fakat 2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti, sevgilim mesleği gereği Şırnaktaydı karşı tarafta başka şehirde olduğu için ertelendi sürekli. Her neyse sevgilim yarın nihayet anlaşmalı boşanma için gidiyor. Bu hafta boşanma için mahkemede beraber bulunacaklar. Evet bu gayet normal bir durum sonuçta bitmiş gitmiş bir şey ama duygularımı tarif edemiyorum üzerimde agresiflik var, uzun süre sonra yüz yüze gelecekler eski anılar canlanır mı, eski duyguları hisseder mi, onu görünce özlediğini hisseder mi diye içimde hep bir soru işareti. Bu şüpheleri onunla paylaşsam mı paylaşmasam mı bilemiyorum karar da veremiyorum, kendisi de zor bir süreçten geçecek ama ben ona bu konuyu hiç açmıyorum içim içimi yese bile bir şey yokmuş gibi davranıyorum, destek çıkmam gerekiyor mu onu da bilmiyorum ikilemdeyim… boşanma sebebi ise karşı taraf aldatmış, nasıl bir yol izlemeliyim bu süreçte lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim
eski eşim beni aldatırken yuvarlak masada jameya benden başkasını bulduğu için boşanmak istiyor diye konuşmuş. ben çocuğuma nasıl bakıcam diye endişelenirken deli gibi iş ararken. yani demek istediğim erkeğin karım beni aldattı diye konuşanı doğru söylemiyordur aldatılan zaten bunu söylemez gururundan. her söylediklerine inanıyorsunuz şu erkeklerin.

Ocak ayinda 5 aylik nisanliymissin
Kv adayin altin mi baget mi diye sormus taki icin gümüs olsun demissin sonra burdaki yorumlardan sonra üff simdi gumusten vazgectim altin istiyorum nasil dicem demissin
umarim simdi de yorumlari önemser ve bu adam gercekten aldatilmis mi niye bu kadar uzamis bosanma, arastirir ogrenirsin 🤳
2021 yılıymış o mesajı

Kızlar öncelikle merhaba, ben bir kaç aydır biriyle görüşüyorum, kendisi daha önce evlenmiş fakat 2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti, sevgilim mesleği gereği Şırnaktaydı karşı tarafta başka şehirde olduğu için ertelendi sürekli. Her neyse sevgilim yarın nihayet anlaşmalı boşanma için gidiyor. Bu hafta boşanma için mahkemede beraber bulunacaklar. Evet bu gayet normal bir durum sonuçta bitmiş gitmiş bir şey ama duygularımı tarif edemiyorum üzerimde agresiflik var, uzun süre sonra yüz yüze gelecekler eski anılar canlanır mı, eski duyguları hisseder mi, onu görünce özlediğini hisseder mi diye içimde hep bir soru işareti. Bu şüpheleri onunla paylaşsam mı paylaşmasam mı bilemiyorum karar da veremiyorum, kendisi de zor bir süreçten geçecek ama ben ona bu konuyu hiç açmıyorum içim içimi yese bile bir şey yokmuş gibi davranıyorum, destek çıkmam gerekiyor mu onu da bilmiyorum ikilemdeyim… boşanma sebebi ise karşı taraf aldatmış, nasıl bir yol izlemeliyim bu süreçte lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim
sevgiliniz asker mi ?

askerler genelde dogu da olur, hatta evlı oldugunu saklar, ya da bosanacagım derler ama enınde sonunda esının oldugu sehre doner ve evlılıgıne de devam eder... ılk yorumum bu olacak

Aldatılan adam elinde ispatı ile çatır çutur boşar elaleme rezil ederdi, 2 yıl mal vermemek için beklemiş. Demek ki elinde bişey yok demek ki size anlatılan hikaye kofti. 2 yıl karşı taraf yılar da tek kuruş ister hale gelemez diye beklemiş. İyi bakın ibret alın. İyi günde iyi, gözünden düşünce size de edecekleri belli. Bi tane ağzı ayrık ayrancı gibi bakan kadına hikaye olacaksınız siz de.

Kızmayın ama çok güldüm halinize. Kendinizi o kadar garantide görüp adamı da o kadar benimsemişsiniz ki karısından karşı taraf diye bahsedebiliyorsunuz. Türkiye'de boşanan erkeklerin hepsi de aldatılmış oluyor. Hepsi düzgün efendi işinde gücünde adamlar ama karıları edepsiz oluyor. İşin ilginci kadınlar da buna hemen inanıyor. Biraz geride durun da milletin özel hayatına müdahil olmayın. Adam resmen nikahlıyken ailesi varken nasıl bitmiş gitmiş nasıl oluyor? Dikkat edin de bitmiş gitmiş siz olmayın, elin heriflerine meze olmayın.

Bunu utanmadan burda yazmanıza şaşırdım diyeceğim ama utanmanız olsa metres olmayı seçmezdiniz . Aldatılma hikayesine gerçekten inandınız mı 😂😂 bu gözler sevgilisine eşi için ‘karım zaten eşcinseldi ailesi öğrenmesin diye boşanmıyorum’ diyenleri gördü🤣🤣 muhtemelen adam bir haltlar yemiştir boşanma sürecinide uzatan kendisindir alttan alta eşine yalvarmıyorsa bende bişey bilmiyorum. Aldatılan adam aldatıldım demezzz 😃😃

Napsın eşinden uzakta olunca kullanabileceği birilerini istemiş senide kurban seçmiş olay bundan ibaret o yuvasını yıkmaz sen merak etme 🙋🏻‍♀️

2 senedir ayrı derken , 2 senedir fiziki bir zorunlu ayrılık muhtemelen bu ama sana 2 senedir zaten ayrıyız ve bosanacagım yalanını soyluyordur bence.

nıye bu zamana kadar acmamıs davayı da, senınle baslayınca mı acıyor davayı ? kaldı kı sımdı dava acsa, anlasmalı olmazsa ınan 5 sene bıle surer. yasayan tanıdıklarım var

Bunu utanmadan burda yazmanıza şaşırdım diyeceğim ama utanmanız olsa metres olmayı seçmezdiniz . Aldatılma hikayesine gerçekten inandınız mı 😂😂 bu gözler sevgilisine eşi için ‘karım zaten eşcinseldi ailesi öğrenmesin diye boşanmıyorum’ diyenleri gördü🤣🤣 muhtemelen adam bir haltlar yemiştir boşanma sürecinide uzatan kendisindir alttan alta eşine yalvarmıyorsa bende bişey bilmiyorum. Aldatılan adam aldatıldım demezzz 😃😃

Napsın eşinden uzakta olunca kullanabileceği birilerini istemiş senide kurban seçmiş olay bundan ibaret o yuvasını yıkmaz sen merak etme 🙋🏻‍♀️
katılıyorum, aldatılan erkeklerın 1 tanesi ancak bunu soyleyecek guctedır. hepsı saklar.

Yersen..
Biraz aklını başına al.
Sevgilinin anlattıkları yalan.
Kendi gözünle boşanma dilekçesini gördünmü?

Boşanmış erkekten bal olsa kaç, hele aldatıldım diyenden :KK70:

boşanmış erkek, travmaları ile gelir sana.

eski eşi aradan cıkmaz, cocuk varsa yani.

baskasının hayatının uzerıne hayat kurmus gıbı olursun

inan kendim bosanmıs bırıyım, ama su ankı esımle ben bıle bunları yasadım. cunku bosanan erkek, ozellıkle cocukluysa tam bir toksik hayat yasıyor oluyor. eee sen de bunun ıcıne dusuyorsun

Aldatılan adam elinde ispatı ile çatır çutur boşar elaleme rezil ederdi, 2 yıl mal vermemek için beklemiş. Demek ki elinde bişey yok demek ki size anlatılan hikaye kofti. 2 yıl karşı taraf yılar da tek kuruş ister hale gelemez diye beklemiş. İyi bakın ibret alın. İyi günde iyi, gözünden düşünce size de edecekleri belli. Bi tane ağzı ayrık ayrancı gibi bakan kadına hikaye olacaksınız siz de.
ya aynen.

2 yıl bosanıp bosanmamayı dusundu. duzen bozulsun bozulmasın olayları ıste.

arada bır suru hatun da oldu.

sonra bu kızcagıza da masum bır hıkaye yarattı ki, magdur taraf olarak gorsun kendını.

yersen tabiiiii

boşanmış erkek, travmaları ile gelir sana.

eski eşi aradan cıkmaz, cocuk varsa yani.

baskasının hayatının uzerıne hayat kurmus gıbı olursun

inan kendim bosanmıs bırıyım, ama su ankı esımle ben bıle bunları yasadım. cunku bosanan erkek, ozellıkle cocukluysa tam bir toksik hayat yasıyor oluyor. eee sen de bunun ıcıne dusuyorsun
Aynen öyle. Maalesef bu toplumda boşanmış adamı ayırırım ben, boşanmış kadına söz ettirmem bu konuda çifte standart düşünüyorum. Kadınlar yuvaları dağılmasın diye her türlü şeye boyun eğiyor ona rağmen erkekler hatalarından bir gram ders çıkarmıyor ki iş boşanmaya gidiyor. Böyle toplumlarda boşanmış aklı başında düzgün adam %1 bile yoktur, macera aramaya gerek yok.

valla başka ülkede olsa bile boşanmalar olur, davalar sürer.. ne alaka .

sızı kandırmıs, sız de ınanın her hıkayesıne ınanmıs bır de burda yazıyorsunuz. ya da bır arkadasınız sıze demıyor mu allah askına bunları.

apacık ortada hersey....

cocuk var mı bılmıyorum ama mahkemede gorecek , anılar canlanır mı, ozler mı dıye bıle suphen varsa neden bu adamlasın yahu. adam da bıttıgıne ınanmıyorsun ama adamlasın. kaldı kı bıtmedıgın korkun varsa, dedıgım gıbı cocuk varsa. afedersin ama cinnet gecırırsın sen. cunku hep ve hep gorecek cocugun annesini.

kimseye de destek cıkmayın, yukunu almayın, sızden oncekı hayatı bu. sıze kızgınım, sasırıyorum ama bu konunun dısında, ıster bu adam olsun ıster baskası. kımsenın yukunu, acısını, derdını, travmalarını dert etmeyın. esım, cocugu ıcın aglardı ıkı guzel sohbet edemezdık eglencelı bır yere gıtsek, ben bır bıra ıcıp eglenmek kafa dagıtmak dusunurken, esım hemen aglardı, bana antıdepresan gıbı oluyor ve kendımı bırakıp aglıyorum napıyım derdı.

abılerı ablaları, annesıne babasına ve esıme yapmadık kotulugu bırakmadılar, cok hayırsız ınsanlar. hatta serefsız desem yalan olmaz. neyse buna da uzulur dururdu.

kısacası adamın aglama duvarı oldum, sonra ben yuklerımden dolayı mutsuz, agresıf bırı olarak gorunen, suclanan taraf oldum.

bosverın allah askına, kımsenın hayatı kolay degıl, herkes bırbırıne yuklerı ıle mı gelecek allah askına.

X