Hayatımdaki adam ve boşanma davası

cikolatalipankek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
358
182
Kızlar öncelikle merhaba, ben bir kaç aydır biriyle görüşüyorum, kendisi daha önce evlenmiş fakat 2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti, sevgilim mesleği gereği Şırnaktaydı karşı tarafta başka şehirde olduğu için ertelendi sürekli. Her neyse sevgilim yarın nihayet anlaşmalı boşanma için gidiyor. Bu hafta boşanma için mahkemede beraber bulunacaklar. Evet bu gayet normal bir durum sonuçta bitmiş gitmiş bir şey ama duygularımı tarif edemiyorum üzerimde agresiflik var, uzun süre sonra yüz yüze gelecekler eski anılar canlanır mı, eski duyguları hisseder mi, onu görünce özlediğini hisseder mi diye içimde hep bir soru işareti. Bu şüpheleri onunla paylaşsam mı paylaşmasam mı bilemiyorum karar da veremiyorum, kendisi de zor bir süreçten geçecek ama ben ona bu konuyu hiç açmıyorum içim içimi yese bile bir şey yokmuş gibi davranıyorum, destek çıkmam gerekiyor mu onu da bilmiyorum ikilemdeyim… boşanma sebebi ise karşı taraf aldatmış, nasıl bir yol izlemeliyim bu süreçte lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti
ajhasdhjasjhda altta da karsı taraf aldatmıs kısmını gorunce patladım
ya sızı susuz yerde mı buyutuyolar ınanıyorsunuz bu heriflere :KK70: Aldatılan hıcbı turk erkegı gogsunu gere gere ben aldatıldım hühühü diye gezmez azıcık erkeklerı tanıdıysam :KK70: Cunku o pis egolarına ters. Aldatsa neden ıkı yıldır bosanamasın? anladıgım kadarıyla adam asker :d nedıyım karsı taraf kurtulmus dıye yorumladım

Kızlar öncelikle merhaba, ben bir kaç aydır biriyle görüşüyorum, kendisi daha önce evlenmiş fakat 2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti, sevgilim mesleği gereği Şırnaktaydı karşı tarafta başka şehirde olduğu için ertelendi sürekli. Her neyse sevgilim yarın nihayet anlaşmalı boşanma için gidiyor. Bu hafta boşanma için mahkemede beraber bulunacaklar. Evet bu gayet normal bir durum sonuçta bitmiş gitmiş bir şey ama duygularımı tarif edemiyorum üzerimde agresiflik var, uzun süre sonra yüz yüze gelecekler eski anılar canlanır mı, eski duyguları hisseder mi, onu görünce özlediğini hisseder mi diye içimde hep bir soru işareti. Bu şüpheleri onunla paylaşsam mı paylaşmasam mı bilemiyorum karar da veremiyorum, kendisi de zor bir süreçten geçecek ama ben ona bu konuyu hiç açmıyorum içim içimi yese bile bir şey yokmuş gibi davranıyorum, destek çıkmam gerekiyor mu onu da bilmiyorum ikilemdeyim… boşanma sebebi ise karşı taraf aldatmış, nasıl bir yol izlemeliyim bu süreçte lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Aldatılan hiçbir erkek o kadınla 2 sene nikahlı kalmaz.

Üstelik aldatılan adam güven sorunu yaşar, takıntılı olur öyle kolayca kimseyle ilişki yaşayamaz.

2 senedir bu boşanmayı adamın uzattığına eminim ama kanıtlayamam.

2 sene ayrı olmaları vs... sizin ilişkiniz hiç masum görünmüyor maalesef.... inşallah aile olarak devam ederler diyeceğim ama adamda hayır yok size kalsın siz uğraşın en iyisi. Bi yabancı tv showunda o benim erkeğimi değil problemlerimi çaldı demişti. Aynı o hesap

Ne hikmetse hep boşanan erkekler de aldatılmış oluyor 😂
evet. bir de gercekte bir erkek aldatilirsa bunu agzina alamaz utancindan. hem namus meselesidir hem de yani yetmedi mi de kadin baska erkek aradi? itibar meselesidir.
ama masallah su sitede her erkek agzini taya yaya aldatti aldattı diyor.
asla inanmam
kaldi ki madem anlasmali ne ugrasiyor iki yildir . uzaktayım diye bahane mi olur? avukatlar bunun icin var. ver vekalet, kadin senin soyadınla baska erkeklerle yatmaya devam etmesin, madem aldatildin

Buna inandın mı gerçekten?
Ülkedeki boşanan adamlar hep mağdur; ya karısı aldatmış, ya zorla evlenmiş ama çocuk için sabretmiş. Kimisinin karısı ayrılırsa kendini öldürmekle tehdit ediyor, gariplerim de bosamiyor haliyle 😂😂😂
Ülkemin bazi kadınlarının zeka ortalaması da yerlerde falan...

ben bir kaç aydır biriyle görüşüyorum, kendisi daha önce evlenmiş fakat 2 senedir ayrılar ama henüz boşanma davası gerçekleşmemişti,

boşanma sebebi ise karşı taraf aldatmış, nasıl bir yol izlemeliyim bu süreçte lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim
Hangi karşı taraf ? Aldatan tarafla berabersiniz de. 😒

Ülkedeki boşanan adamlar hep mağdur; ya karısı aldatmış, ya zorla evlenmiş ama çocuk için sabretmiş. Kimisinin karısı ayrılırsa kendini öldürmekle tehdit ediyor, gariplerim de bosamiyor haliyle 😂😂😂
Ülkemin bazi kadınlarının zeka ortalaması da yerlerde falan...

Her birimizin aklı var düşünmek zor değil. Konuyu aşan kişi 24 yaşındaymış. Gidip çok rahat bekar hiç evlenmemiş yaşıtı birini bulabilir.

Ocak ayinda 5 aylik nisanliymissin
Kv adayin altin mi baget mi diye sormus taki icin gümüs olsun demissin sonra burdaki yorumlardan sonra üff simdi gumusten vazgectim altin istiyorum nasil dicem demissin
umarim simdi de yorumlari önemser ve bu adam gercekten aldatilmis mi niye bu kadar uzamis bosanma, arastirir ogrenirsin 🤳

X