Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annenizi çok takdir ettim.Babanız annenizden duyarsa en fazla kızar,bağırır çağırır,küser bir süreliğine,ama o adiden duyarsa çok büyük olay çıkar bence.Kesinlikle evlenmeyin.Daha evlenmeden böyleler.Bunu ömür boyu çekmeyi göze alabiliyor musunuz?Bir daha sizi tehdit ederse savcılığa suç duyurusunda bulunacağınızı söyleyin.

şimdiden böyle yapan adam, ilerde sürekli başına kakmaz mı sanıyorsun.
çok yakın bir akrabamın kızı vardı.
sevgiye çok muhtaçtı, bir çocuğu çok sevdi, sonra birlikte oldular, oğlan bunu bıraktı, kız intihara kalkıştı vs. neyse kız çok zor atlattı, yıllar sonra karşısına biri çıktı, çocuğa durumunu anlatmış, çocuk olsun kabulumsun demiş ve bir kez bile yüzüne vurmadı, bir iyi insana düştü size anlatamam , kız da kocasının kıymetini bildi, yuvasına sahip çıktı, şimdi yeni çocukları oldu, maşallah çok mutlular. Yani seni olduğun gibi seven biriyle evlen, o zaman çok daha mutlu olacaksın yoksa gerisi ızdırap ..

Arkadaşım bi sakin ol ya !
Adam mı öldürdün ne yaptında sen bu kadar korkuyorsun Allah aşkına kendine gel , şerefsizin sana yaptığına bak nasılda sindirmiş .
Ağzımı çok kötü bozacağım banlanmak istemiyorum ama o nişanlım dediğin adam küfür gibi bi adam. Sen defolu malsında , paşa lütfedip kabul ediyor. Senide bi güzel inandırmış buna . Manipüle edilmişsin . Yetmemiş gidip annene ve kendi annesine anlatmış bu ne cüret ya.
Önce silkelen kendine gel . Neyin korkusu bu başını dik tut. Gelip babana anlatma ihtimali varsa bırak annen konuşsun babanla . Sonrada ailecek yol verin şu edepsiz aileye .

Kendine biraz saygın varsa o adamla bütün bağını koparırsın. Sana nişanlılık döneminde bunları yapan evlenince en ağır küfürleri de eder, döver de. Adam ayrı, ailesi ayrı psikopat. Bak ben de kendi hayatımda evlilik dışı cinselliğe karşıyım ama senin yaşadığın o kadar saçma ki. Böyle birşey yaşadın diye ömür boyu aşağılanmayı haketmiyorsun. Annene söyle babanla konuşsun bu konu da burada kapansın. Yoksa hayatın basit komedi değil ağır trajedi olacak.

Bu adam zaten sen onla evlensen de evlenmesen de bunu babana söyleyecek.. ve emin ol babanin şimdi sizden duyması cok daha iyi... eger evlenirsen ilerde bu adam kızınız boyle böyleydi de ben gene de aldim namusunuzu temizledim derse baban asil o zaman yıkılır... bunu ne kendine ne de ailene yapma... annen diyorsa ki babanla konusayim, bir bildiği vardır... birşeyleri yoluna koyacağını biliyordur... ama sen bu pislikle evlenirsen hayatin biter, yapma... adam pislik adam şerefsiz ailesi de keza aynı... ilk gunden dayak yemeye baslamazsan hic bisey bilmiyorum... isin gucun de var kimseye de muhtac değilsin... arti sunu da soylemek istiyorum, bakire degilsin diye kendini küçük görme, bu bi cahillik de değil sevmissin zamaninda birini sevgili olmussun iliski yaşamışsın... bunu kabul etmeyen hayvanla isin olmasin zaten...

Ondan sonra neden kadınlar dürüst değil neden kızlık zarını diktiriyorlar.

Evet az evvel söylediklerimle çelişebilir ama sakın sakın bu adamla(!) evlenmeyin ona boyun eğmeyin. Anneniz babanıza söyleme niyetindeyse ve korkma diyorsa babanızın da çok çok büyük bir tepki vermeyeceğini hissettiği içindir. Sizin korkunuz bu kişiye güven veriyor o güveni vermeyin zor biliyorum ama bunu yapmayın.

Kolaylıklar diliyorum.

Ya ne biçim bir insan bu böyle. Kesinlikle evlenme, asla. Bırak gerekirse annen konuşsun babanla, korkma. Hayır böyle bir insanla evleneceğine baban seni öldürsün daha iyi diyeceğim o kadar yani. Sen dik dur, böyle anlayışlı bir anneye de sahipsin annen de korkma diyor hiçbir şeyden korkma ama böyle bir insanla evlenmekten kork bence.

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Sende hiç ama hiç bir hatan yok tammaiyle karşı tarafın dengesizligi.. seref...ligi Bence babana söyle ve sakin evlenme o adamla..

Babana onlar söylemeden annen söylesin ya da sen söyle. Sen şimdi babam duymasın diye öküze boyun eğersen bundan sonra herseye tamam demek zorunda kalacaksın çünkü bunu bir koz olarak kullanıyor pis herif. Babana söyleyin ve bu adamdan uzak dur. Ne demek evlenme düşüncesi adını dahi ağzına alma. Şeref yoksunu

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Lütfen ama lutfen bu karaktersiz,kişiliksiz ile evlenme gerekirse annen babanla konuşsun
Pislik herif çirkeflik yapmaya devam edecek gibi görünüyor

Annen çok iyi ve akıllı bir kadın bırak babanla konuşsun onlardan duyacağına sizden duysun sen de boyun eğme böyle ömür geçmez hazır annen arkanda bu fırsatı değerlendir

Bu adamın bekaret zorbalığı olmayan haliyle bile evlenilmez, bir koltuk üzerinden adamın uyguladığı psikolojik şiddete bakarsanız. Herkes zaten söylemiş, böyle terbiyesiz biriyle evlenilmez. Ben annem yaşındaki kadına ve dahi kendi aileme bekaret muhabbeti yapmaya utanırım. Bu nasıl bir aile yapısı? Gerçekten iyi bir günün oldu mu ki bu adamla bu şeyin içindesin anlamıyorum.

Sakın ama sakın evlenmeyin lütfen bırakın babanız öğrensin ama bu adamla evlenilmez. Eninde sonunda anlatır bunu emin olun. Her fırsatta sizi bununla tehdit edecek pislik. Boyun eğmeyin böyle adamlara :sinirli:

Sakın evlenmeyin bu adamla. Ömrünü törpüler, sizi çürütür.
Babanız doğruyu ögrense en kötü ne olacak?
Üzülecek, kızacak vs.vs..
Bu adamın ruh sağlığı yerinde değil..

Bence buna bu kadar takıp tehdit unsuru haline getirecek bir manyak olarak nasıl kabul etti demek istemiş anne.
Tahminimce öyledir inşallah. Anne öğrenmiş nasılsa ve kızına da sahip çıkmış, anne her ne kafada olursa olsun böyle bir manyakla evlenmesinden iyidir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X