Hayata dair hersey bu günlükte

Uzun zamandır kpss bildirimi yapamıyorum bildirim yapmadığım süre boyunca yaptıklarımı kaydettim

ANAYASA-Temel Hukuk Kavramları-konu anlatimi çalışıldı özet çıkarıldı 563 soru çözüldü ünite bitirildi.

COĞRAFYA- Türkiyenin Coğrafi Konumu- konu anlatımı çalışıldı özet çıkarıldı 210 soru çözüldü ünite bitirildi.

MATEMATİK- Mutlak Değer-konu anlatimi çalışıldı 368 soru çözüldü ünite bitirildi.

TARİH- Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi-konu anlatımı çalışıldı 698 soru çözüldü ünite bitirildi.

TÜRKÇE- Anlatım Bozuklukları-konu anlatımı çalışıldı 21 soru çözüldü

Bugün de anlatım bozukluğuna çalışmaya devam ettim biraz konu çalıştım 136 da soru çözdüm bugünlük biraz vicdanımı rahatlattim

Bugün verimli bi gündü kısmen:)
Sabah Mutfak savaş alanı gibiydi
makine bosaltildi
Mutfak toplandi
Mutfak koridor salon supuruldu
Oyuncaklar toplandi
Odalar duzeltildi havalandırdı
Kuruyan çamaşırlar katlanıp kalktı
Oglusun çamaşırlar kaldırıldı
Oglusa yemek yapıldı
Utulenen çamaşırlar kaldırıldı
Banyo temizlendi
Beyazlar yikandi asıldı
Yarına pek isim kalmadı şükür
Şimdi kpss vakti türkçe anlatım bozuklukları konu anlatımı çalışması bitti soruları kaldı bu gece onları bitirmeyi planlıyorum uykumu da iyi almışım geç yatarim

Dün işlerimi hallettigim iyi olmuş bugün rahattım genel ev toparlama ve yemek yapma dışında hicbisi yapmadım rahat rahat oğlumla ilgilenip ders çalışabildim
Türkçe anlatim Bozuklukları bugün bitti 287 soru daha çözdüm yarın anayasaya geciyorum

Yarın çamaşırlarla haşır neşir olmak gibi bir planım var Yikanacaklar Utulenen ekler yerlesecekler dağ gibi oldular bi el atmak lazim

Bugün yapılanlar
Bulaşık makinesi bosaltildi
Yemek yapildi
Mutfak toplandi supuruldu silindi
Ev toparlandı
Renkliler yikandi asılacak bekliyor
2 sepet utu yapildi yerleşecek
Tatlı yapildi
Ders mi o henüz yok misafir var

Yeni yil yeni hedefler
Ilk olarak yapmam gereken erken kalkma isini halletmem.erken kalkinca gun dolu dolu geciyor oglum da aksam erken uyuyor daha cok ders calisabiliyorum gunden en yuksek verimi almak icin erken kalkmaliyim.2 gundur basariyorum erken kalkma isini umarim devam eder aliskanliga dönüşür

Yeni gun yeni aliskanlik sabah ac karnina bil limionlu yesil cay icmek boylece bi gun onceyi temizlemis olurum ayrica uzun zamandir ara verdigim diyete sıkı bir sekilde baslamak kilo aldim resmwn tartim bozuldu tartilamiyorum motive olamiyorum ama aldim belli belli besbelli :)

Yeni gun yeni hedef yok :) en az birinden 1 haftalik istikrar sagladiktan sonra ancak yeni hedef olur kendime cok yuklenmis olurum.once yukarda yazdiklarimi halletmem lazim.

Selam, telefonu minimima indirmek tvden daha zor ve daha önemli bence. Çünkü televizyon artık akıllı tlf(sosyal medya) bağımlılığının yanında masum kaldı..

Selam, telefonu minimima indirmek tvden daha zor ve daha önemli bence. Çünkü televizyon artık akıllı tlf(sosyal medya) bağımlılığının yanında masum kaldı..
Aynen oyle malesef sosyal medya bagimliligim yok sukur daha cok kk ve kpss uygulamalarina bakmak icin kullaniyorum telefonu ama aza indirmekte fayda var diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…