Hayata dair hersey bu günlükte

KPSS
Dün gece kpss bildirimi yapmayı unutmuşum
Türkçe-dil bilgisi yediiklim konu anlatımı bitirildi 92 soru çözüldü

EV İŞLERİ
Bugün sabah kahvaltıdan akşam çaya kadar misafirim vardı o yüzden bütün hedeflediklerimi yapamadım yanarım yanarım da yarın işim çok birikti ona yanarım

Utu yapılacak-yerlestirilecek++yapıldı yarın yerlestirilecek
Oglusun çamaşırlar yikanacak++++
Nevresimler değişecek++++
Yatak odası çocuk odası supurulecek-tozu alınacak-silinecek++++
Copler atılacak++++
Balkon yikanacak++++
Balkon camlari Mutfak kapısı ve aynalar silinecek
Tatlı tuzlu kurabiye yapılacak++++
Salon halisi silinecek
Koltuk ve yastıkları silinecek++++

yarın sabahtan ailem geliyor bir hafta bizdeler saat 12 ve daha yapılacak işlerim var hele mutfagi hiç anlatmayım :)....ders mi 2. Gün çalışmadım kendime çok kızıyorum bu konuda yatmadan yarım saat bile olsa bakmam lazim

Bayagi temiz titiz bir hanimsiniz anlasilan.

Hergun bu kadar is...

Gezmek tozmak arkadaslar komsular yok mu hic.?

Valla kutlarim sizi.

Ayrica verdiginiz kilolar icin de kutlarim.

Bayagi temiz titiz bir hanimsiniz anlasilan.

Hergun bu kadar is...

Gezmek tozmak arkadaslar komsular yok mu hic.?

Valla kutlarim sizi.

Ayrica verdiginiz kilolar icin de kutlarim.
Her ikisi için de teşekkür ederim.4 ay oldu bu şehre geleli esimin işi dolayısıyla burdayiz.eşimin bir kuzeni dışında kimsemiz yok şuan burda.komşu olarak da bi yan komşum kapımı çaldı bir kez gittim o da geçen hafta taşındı malesef.gezme derseniz eşimle geziyoruz.ara ara oğlumla çıkıyoruz şuan malesef sosyal hayatım bundan ibaret.

Bugün yaptıklarım
Mutfak toplandi bulaşık makinesi çalıştırıldi
Oglusa yemek yapıldı
Tuvalet yikandi
Oglusun Kuruyan çamaşırları katlandı yerlestirildi
Dün Utulenen çamaşırlar yerlestirildi
Yemek yapildi
Bulaşık makinesi bosaltildi
Salon koridor Mutfak supuruldu silindi
Salonun tozu alindi
Oyuncaklar düzenlendi
Oglus yikandi
Yarınki yemek hazırlandı
Tatlı yapıldı
Ekmek yapıldı
Kahvaltilik lar hazırlandı süslendi
Bulaşık makinesi tekrar dolduruldu calistirildi
Aynalar silindi
Bos oda toparlandı supuruldu
Tuvalet banyo yikandi
Copler atildi

Benim de pilim bitti uyumadan bi kaç soru çözmeye çalışacağım
Türkçe dilbilgisi soru çözümlerine gectim

Dün 1 test ancak çözdüm biraz yorucu yoğun geçiyor fırsat bulamıyorum. Ailem yanımda mutluyum ders çalışamıyorum mutsuzum.bu açığa kapatmaya için biraz fazla çabalamam lazım haftaya

EV İŞLERİ
annem de evde olunca işler de hep bulusuluyor yemekleri anneme yıkmış durumdayım zira özlemişim de yemeklerini :)

Bulaşık makinesi bosaltildi
tekrar dolduruldu calistirildi
Tekrar bosaltildi
Copler atildi
Balkon yikandi
Tuvalet banyo temizlendi
Kisisel bakim yapildi
Ev toparlandı
Oglusun çamaşırları yikandi asıldı
Oyuncaklar toplandi

Bugün bu kadar yeter yatmadan yine ders çalışırsam süper olur ertesi gün içim rahat oturuyorum boylelikle

Bugün yapılanlar

Bütün ev supuruldu
Salonun tozu alindi
Salon koridor silindi
Makine bosaltildi
Oglusun yatak yani korumaları yikandi
Banyo temizlendi
Yemek yapildi

Türkçe dilbilgisi - 57 soru çözüldü ünite bitirildi

Bugün bol gezmeli bir gün oldu müze köprü falan derken baya yorulduk evde pek bi iş yapmadım sabahtan tuvalet banyoyu temizleyip evi topladım Bulaşık makinesini boşalttım diğer fasillar aynı yemek hazırla topla çay hazırla topla.
Bugün gezince herkes erkenden yataklarına çekildi benim de uykum var ama yatmadan biraz ders çalışayım diyorum anayasaya başlayacağım bugün biraz okur yarın da özet çıkarırım.yarın öğleden sonra misafirlerimi yolcu ediyorum.bu hafta kendimi derse vermem gerek

Bugün annemleri yolcu ettim yine kaldık bi başımıza:KK43: ev işi kpss beni bekler
Bugün yapılanlar
Ev toparlandı
Bulaşık makinesi bosaltildi dolduruldu
Yorganlar kaldırıldı
Nevresimler yikandi asıldı
Battaniyeler yikandi asıldı
Oglusun çamaşırlar katlandı yerlestirildi
Banyo yikandi
Kişisel bakım yapildi

Kendimi resmen nadasa aldım ev işleri aksıyor namazlarım aksıyor şuan tek aksamayan şey derslerim oldu neysekı hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden ne zaman geçecek bu durum bilmiyorum kendimi biran önce toparlamam lazım bir süredir yazmıyorum buraya sanırım onun etkiside var buraya yazmak baya motive ediyormus beni onu da anlamış oldum

Dün yatılı misafirim vardi ders çalışamadım bugün gezmeye gidiyoruz ohhh ne güzel vicdan ne alemdeeee akşam nasıl kapatsam arayı zaten 2 den önce yatmıyorum sabah 8de kalkıyorum gece 3-4 kez oğluma uyanıyorum napayim hiç mi yatmasam anca kapatırım arayı yarın akşam da yemeğe gidiyoruz.pfffff sinirlerim bozuldu

X