Hayata dair hersey bu günlükte

Bugun misafir kosturmacasiyla elime telefonu dogru duzgun alamadim yarin da devam ettirirsem telefon konusunda da kendime guvenim gelecek yarin kendime ayri ugraslar bulmam lazim :)

Selam kizlar benibde kabul edin nolur araniza .herseye yetişmek istiyorum .ancak basarili olamiyorym .kiraciyim evim buyuk ..iki cocugun temizlige cok dikkat eden bir kocam var...taze ev hanimiyim cocugu buyutmek icin isi biraktim ..deterjanlari terketmeye digala yonelmeye calisiyorum .anliycaniz isim zor..

Nette defter tutuyor millet susleyip pusleyip ...onu deniyorum bu aralar pek basarili olmus sayilmam .. belkide sizin desteginizle başarırim..onceden ne jadar aktif bir hayatım vardi...herseyi takip ederdim .bugunse cocuklari doyurup evi toplayabiliyorsam kendimi sansli sayiyorum .

Ben burda biraz kendi capimda takiliyorum :) cok da sık yazmiyorum artik istersen https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kullerden-dogmak-vol-2.853679/page-3938#post-54435600 bu topige gel burasi gayet aktif ben de ordayim baya faydasi oluyor bekleriz :)

Buzdolabi temizligi .mutfak duvari silme.mutfak cami silme perdeler yikandi asildi..ayakkabilik duzenlendi
Ohh masallah ellerine sağlık.ben de mutfak balkon camlarini yeni silmistim dun resmen camur yagdi icim gitti canim camlarima simdi sileyim diyorum ama korkuyorum yine yagarsa camur diye yagmur yagsa gam yemeyecegim de bu camur fena

Ohh masallah ellerine sağlık.ben de mutfak balkon camlarini yeni silmistim dun resmen camur yagdi icim gitti canim camlarima simdi sileyim diyorum ama korkuyorum yine yagarsa camur diye yagmur yagsa gam yemeyecegim de bu camur fena
Bebe sampuani ve sirkeli suyla sil ...kurulamaya ihtiyac yok cok pratik oluyo evin tum camlari on dk.da bitiyo..onceden ayda bir silerdim simdi haftada bir siliyorum. İki yilsir evdeyim ben ev isleri uZmani oldum nerde pratik sey var yapiyorum artik

Masallah valla ogrenecegimiz cok sey var desene :) ben cam bezi kullanıyorum suan markasini hatirlamiyorum ama yeni kesfettim hardal sarisi renkte kurulamaya gerek kalmiyor sukur onu bulalai :) camlari da esime yiktim bugun iyi oldu :)

Masallah valla ogrenecegimiz cok sey var desene :) ben cam bezi kullanıyorum suan markasini hatirlamiyorum ama yeni kesfettim hardal sarisi renkte kurulamaya gerek kalmiyor sukur onu bulalai :) camlari da esime yiktim bugun iyi oldu :)
Benim kullandigim bez eski atlet o bezlere o kadar para vermem ben kapitalist sistemin dayatmasi olduguna inaniyorum..en kaliteli bezim bimdeki renkli bezler

Benim kullandigim bez eski atlet o bezlere o kadar para vermem ben kapitalist sistemin dayatmasi olduguna inaniyorum..en kaliteli bezim bimdeki renkli bezler
Herkesin dusuncesi farkli tabi isime yaradigi surece kullanirim 6 ay once aldim icinde 3 tane vardi 3. Daha yeni actim surekli alinip tuketilen bir sey degil

Herkesin dusuncesi farkli tabi isime yaradigi surece kullanirim 6 ay once aldim icinde 3 tane vardi 3. Daha yeni actim surekli alinip tuketilen bir sey degil
Tabii ki begeniyorsaniz alin kullanin sizin tasarrufunuz bu sonucta..ben son donemlerde minimalist bir tarzi benimsedim..ve cok rahatladim ... Etrafimdaki seyleri mumkun oldugunca azaltiyorum

Tabii ki begeniyorsaniz alin kullanin sizin tasarrufunuz bu sonucta..ben son donemlerde minimalist bir tarzi benimsedim..ve cok rahatladim ... Etrafimdaki seyleri mumkun oldugunca azaltiyorum
Bu aralar ben de dikkat etmeye calisiyorum minimalist yasama Mia- sagolsun topigi sayesinde elimdeki fazlaliklari cikarmaya basladim ama bir cam bezi almamak minimalist yasam tarzinin disinda mi bilemedim sonucta ihtiyacim ve aliyorum ihtiyac disi bir sey degil

evet ama benimki etraftaki esyalardan kurtulmak degilsadece dogaya karsi da saygi gibi mesela bu bezleri en son atatcagimda da sabunlu suyla yikiyorum serit serit kesip ip halone getiriyorum bu mevsim firtina mevsimi ya bahcedeki zayif dallari kirilmasin diye bağlıyorum..onun isi bitincede toplayip minik parcalara ayiriyorum iyice zaten cok fazla cirumus oluyo ugrastirmiyo..onuda topraga gomuyorum mumkun oldugunca az zararla atmaya calisiyorum ..yani benim minimalistligim sadece ev icinde degil dunya icinde..
Daha cok seye dikkat ediyorum bu sa

Bugun aile vakti is yapmadim o yuzden...

Tebrikler hepimiz senin yaptigin gibi yapsak ne kadar guzel olur aslinda. Aklina geldikce paylasirsan bubtarz seyler sevinirim

Ben de su saat oldu hicbir sey yapmadim yarin da yemekli misafirim var.bugun sil supur toz al isleriyle tatliyi halledersem yarin da yemekleri yaparim rahat rahat

Sagol canim bende sayenizde evi temiz tutuyorum
İhtiyaclar tabiki alinmali
Alet isler el övünür gibi bir laf vardir
İslerimizi kolaylastiricaksa her turlu bez temizleyici vs alirim
Onemli olan dengede tutmak herseyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…