Hayata dair hersey bu günlükte

Sagol canim bende sayenizde evi temiz tutuyorum
İhtiyaclar tabiki alinmali
Alet isler el övünür gibi bir laf vardir
İslerimizi kolaylastiricaksa her turlu bez temizleyici vs alirim
Onemli olan dengede tutmak herseyi :)
Ben de suan icin oyle dusunuyorum zaten bubasamaya gelmem bile biraz zaman alacak emel825 emel825 seviye atlamis biraz bu konuda :)

Ben geldim badim:KK19:

Ben sana günlüğünu gördüm dedim ama ilk paylaşımın bile tamamını okumamıştim dolayısıyla kendi günlüğün sanıyordum :oops:
Neyse 1. Sayfayı okudum gerisi sonra vakit bulursam.

3 ay oluyor konuyu acali biraz gec oldu hayirli olsun icin ama olsun :KK48: tesekkurler
böyle diyeceğini tahmin etmiştim :) hayırlı olsun bir duadır. isterse 10 yıl önce aç. Attığın her adım, paylaştığın her mesaj hayırlı olsun senin için :KK66:

böyle diyeceğini tahmin etmiştim :) hayırlı olsun bir duadır. isterse 10 yıl önce aç. Attığın her adım, paylaştığın her mesaj hayırlı olsun senin için :KK66:
Insallah tesekkur ederim :KK36: bizde aliskanlik olmus yeni bir seye hayirli olsun demek.Allah razi olsun ecmain olsun:KK19:

gaza getirici topiklere:KK200::KK200::KK200:kahvalti edildi koca kisisi annesinin yanina memlekete ugurlandi annemle gunesli hava firsat bilinip yuruyus yapildi ev ihtiyaclari alindi:halay:

gaza getirici topiklere:KK200::KK200::KK200:kahvalti edildi koca kisisi annesinin yanina memlekete ugurlandi annemle gunesli hava firsat bilinip yuruyus yapildi ev ihtiyaclari alindi:halay:
Ay ne guzel ben de kac gunluk yagmur ardindan gunesli havaya gunaydin dedim ama ev elden gidiyordu temizlikle yetindim yarin kocadan soz aldim insallah hava guzel olur da bi yuruyus de biz yapariz ozledim oyle aylak aylak park bahce dolanmayi

Bugun gec basladim gune gece tekli koltuk kucaginda oglum oyle sabahi ettim yine bozuldu gece uykusu bi dis daha yolda demektir.gece uyumayinca ogle uykusunda oglusla kacamak yaptim uyandigimizda 14.00 di iste bizim gunumuz ancak o saatte basladi bu guncuk de boyle olsun :)
Bugun neler yapildi
Mutfak toparlandi
Bulasiklar makineye dizildi
Elde yikanacaklar yikandi
Yemek yapildi
Yatak odasi toplandi nevresimi degisti
Cocuk odasi toplandi nevresimi degisti
Oglusun kuruyan camasirlar yerlestirildi dolabi duzeltildi
2 makine camasir yikandi asildi
Copler atildi
Balkon yikandi
Tum ev supuruldu
Yatak odasi ve cocuk odasi tozu alindi
Salon koridor mutfak silindi
Oglumun yatirinca tuvalet banyoyu yikama gibi bi dusuncem vardi ama uyuturken enerjimin yarisini aldi kalan yarisiyla da suan ders calismayi dusunuyorum.
Ibadet olarak bugun oruc tuttum bu aralar namaz konusunda kendime cok kiziyorum aksattigim zamanlar oluyor buraya yazarken hic aksatmiyordum ne guzel ahhh ahhh topigimin kiymetini bilemememisim ben

S Sifayildizi

1.Ev silinecek
2.Kitaplik duzenlenecek
3.Cocuk odasi supurup silinecek
4.Fayanslar silinecek
5.Masa ve sandalyeler silinecek
6.Ayakkabilik silinip duzenlenecek
7.Perde takilacak
8.Koltuk ortusu takilacak
9.Cam onleri silinecek
Hadi goreyim seni badim yarin kontrol edecegim ona gore ::-)maksimum kacta bitmesi lazim bunlarin ona gore haberim olsun

S Sifayildizi

1.Ev silinecek
2.Kitaplik duzenlenecek
3.Cocuk odasi supurup silinecek
4.Fayanslar silinecek
5.Masa ve sandalyeler silinecek
6.Ayakkabilik silinip duzenlenecek
7.Perde takilacak
8.Koltuk ortusu takilacak
9.Cam onleri silinecek
Hadi goreyim seni badim yarin kontrol edecegim ona gore ::-)maksimum kacta bitmesi lazim bunlarin ona gore haberim olsun

Ooo 40 dakikada neler yaptım bir bilsen :KK76:
Sofra toplandı
Bulasiklar tezgah ocak cifkendi
Bul.mak çalışıyor
Geri kalan perdeler mak atıldı
Kapı cifkendi
Tezgah altı silinip düzenlendi
Alt dolap kapakları
Çekmece dışlari
Bul.mak. dışı
Cam. Mak. Dişi cifkendi üç defa silindi

Yazarken yoruldum beya :KK45:

Ooo 40 dakikada neler yaptım bir bilsen :KK76:
Sofra toplandı
Bulasiklar tezgah ocak cifkendi
Bul.mak çalışıyor
Geri kalan perdeler mak atıldı
Kapı cifkendi
Tezgah altı silinip düzenlendi
Alt dolap kapakları
Çekmece dışlari
Bul.mak. dışı
Cam. Mak. Dişi cifkendi üç defa silindi

Yazarken yoruldum beya :KK45:
Masallah masallah :) yarin sabah da bekliyorum ayni performansi

Yarin oglene kadar yapilacaklar
1.tuvaletyikanacak
2.banyo yikanacak
3.tatli yapilacak
4 salonun tozu alinacak
5.aynalar silinecek
6.balkon kapisi silinecek
7.hali ortusu serilecek
8.mutfak toplanacak
9.bulasik makinesi bosaltilacak

Kpss tarih caliatim bugun cumhuriyet sonwmi devrimler ve siyasi gelismeler konu anlatim calisildi 100 soru cozuldu bu bi iki gundur soru sayim düştü arttirmam lazim yarin misafir var gec de giderler yarinda az calisacagim malesef :KK43: artik uyku vakti oglus ne kadar uyutursa tabi :anne:

Yarin sevdigim uzun suredir gorusmedigim dostlarimizla bir araya gelecegiz ailecek minikler de bulusacak en son gorustugumuzde ikisi de mini minnacikti :)

işteyim şuan.akşam eve gidince yemek atıştırıp ,salon toparlanacak,mutfak toparlanıp yemek yapılacak.
kuruyan çamaşırlar toplanacak. mutfak dolap içi düzenlenecek.

sabah ise kosmaca+iste ayakta saatlerce durmaca+eve gelip yemek hazirlama+yikanan bulasiklari dizip yebi bulasiklar yikama+dunun daginikliklarini toplama+kocayla cay icip son enerjiyle sohbet etmece+ertesi gunun iş hazirligini yapma

X