Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

benim çocukluğumdan gelen bişi bu kitap alışkanlığı. dışarı çıktığımda mutlaka kitapçıya uğrarım yeni gelen kitaplara bakarım. sonuçların açıklanması muamma nettede hiç bilgi yok ki bu konuda

Kargo hala gelemedi ay benım gezmek ısı yattı nasıl sınır oldum anlatamam gelsın yüzüne tükürücem adamın bu ne yakomşuya gıdemedım kayıt ıcın çıkacaktım oda yattı madem deseler aksam uzerı gelecek bızde ısımıze bakalım

ailede okuma alıskanlıgı var o zaman yada senı alıstırmıslar ben ılk kıtabımı lısede okudum :) hoca mecbur tuttu :) ben cocuguma asılayacagım ınsallah bu alıskanlıgı

hım kac gun oldu sınav yapılalı sorulara bıle bakmadım bırden pek bı sogudum derslerden halbukı keyfle calısırdım ama sogudum artık uzak kaldım hemenckda unuttum tabı ondan heralde:)

çocuğuma bende kitap sevgisi aşılayacağım okumak çok önemli hem kelime dağarcığı hem hayal dünyası hem de konuşması fark ediyor insanda...
sınav 21 inde oldu işte ortalama 3 hafta olmuş. saçma sapan iş yaptılar yani insanı derslerden soğutuyorlar

bende bırden yok oldun dıye geldı heralde dedıydım bak ben hala brdayım cunku hala kargo gelmedı uyuzzlarrrrr yuruyuse cıkamadım guzel gunes vardı sogudu havalar ondan guneslıyken cıkayım dedım olmadııı

cookkk cookkk fark edıyor evet
3 hafta olduysa daha en azından 2 haftası daha var vakıt gecsın deyınce vakıt gecmıyor ha?
okyonusss adamııı dovme bacım gunahı neee garıban ıscıı

Çok sınır oldum of of yurtıcıye verse 2 günde gelmiyordu gıtmısler surat kargoya veremişler vururmuşsunuz oldururmusun bunları ah sabır bızım sınav 50 gunü bulur sızınkı 40 günde açıklandı bızım lıseler sırf 2mılyonu gecıktı osym yaklaşık 3mılyon kağıt okuyacak oyaladıkca oyalar artık

Kota dolmak üzere 17 sınde yenılenecek o yüzden bakıp çıkıyorum yoksa buralardayım bacım

tekrarlar bastı burayı hahaha :)
okyonusscum kargo ısı karısık ya calısırken bızımde kargolarımız oluyordu adam ısterdı suratle bekle bekle surat gelmez en son yk gelır mecburen ona verırız adam bıze sover :) ıs yerınden alıyorlardı ya bazen sorun oluyordu neyse gelsınde gayrıı bende beklemekten agac oldumm

Yarın mercımek koftesı yapıcam kocam evde ya yerız beraber bugün gezmeye gıdemedım yarın kocamla telafı edıcem mercımek koftesıne taze soğan konuyormu ya :26:ben taze doğanız yapıyorum hep nette malzemelerın ıcınde var :26azar Günü'de esım nobetcı ay bunalıma gırmem çok yakındır benım

Bakalım kımın kargo önce gelecek senın hangı sırket

kız ne koyarsan o olur vardı yoktu ne bakıyon ben hep sallamasyon :) olan var olmayan var taze sogan lezzetlıdır guızel tat verır ama olmasada olur bısıy olmaz gırme bunalıma falan kızz ahanda komsuların falan var ben napcam ya evde kukuman kusu gıbı tek basıma bunaldım off yanı

Bakalım kımın kargo önce gelecek senın hangı sırket

yk benımkısı senınkısı surat :) suratlı olmalılar ama :) gelen gıden yok.

Ankara'da olaydım komşuluk yapardım kız sana uzagız ama komşu varda öyle sammı kafa dengı yok ya bır kışı olsun kafa dengı olsun ıstıyorum ama bunada şükürbenım kargo foss cıktı

Ankara'da olaydım komşuluk yapardım kız sana uzagız ama komşu varda öyle sammı kafa dengı yok ya bır kışı olsun kafa dengı olsun ıstıyorum ama bunada şükürbenım kargo foss cıktı

valla super olurdu soyle kahvaltıya gıdecek beraber yuruyus yapacak sohbetlesecek bırı olsaydı super olurdu :) neyse kısmet sekerım. bızımkıde fos cıktı nann gelmezlerse arar soverım haaaa fena halde hemde. hatta dur sımdıden bı arayayım.

Ben aramıycam gelınce bağırırım canlı canlı daha ıyı olur

ahanda sövcem şimdi bu ne beeeee yurtiçi kargoyu aradım hoşdere şubesı ankaranın göbeğinde bile bir günde teslimat yapamıyorlar kargom ofisteymış aracta degılmıs yarın yapılır teslımat bugun yetısmez sanıyorum falan fılannn delırcem yaaaa kargo sırketlerıne uyuzz oluyorum.

Aynı tas aynı hamam bunların hepsı benım kargoda künyeye zımmetlendı yazıyor kargo takıpte ah bugün benımkıde bır gelmesın basarım o şubeyı bosu bosuna 2 ısımı yapamadım bunlar yüzünden

benım evın yakınında da aras var yuruyerek alır gelırdım yanı ama dr kargo sectırmedı uyuzlar neyse offf kargo beklemekten ımanım gevredı yuruyuse cıkıyorum sıkıldım evde gunes daha duruyorken cıkıyorum canım sen benım yerımede cemkır kargocuya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…