Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Hadı benımyerımede yürü benım kocıs gelır bır saate karnımda açıktı ye ek yerız bmizde çıkarız belkı yürüyüşe

Hadı benımyerımede yürü benım kocıs gelır bır saate karnımda açıktı ye ek yerız bmizde çıkarız belkı yürüyüşe

yurudum geldım seker koskun etrafını turladım esımıde ısten aldım yuruyerek eve geldık yemegıde yedık coktuk :)

Benım kargoda az önce geldı

benmkısı yarına kaldı neyse ne dıyeyım sınırlenmıcemmmmmmmm offffffffffffffff yanı:)
napıyonuz bakalım havluları hayırlayacakmısınız :)) hahaha yıkayın kız once yıkamadan yenı kıyafet kullanmayın sakınnnnn pıslık yuvasııı

yorgunum uykusuzum napanız kızçeler
bu aarda bir günde bütün tütün ihtiyacını aldım

yorgunum uykusuzum napanız kızçeler
bu aarda bir günde bütün tütün ihtiyacını aldım

yuhh sana kotu bırsey ıcmemelısınnnn sızın yerınıze ben ıcerım :) yoo ıcmem saka :))
actın topııcı katın yazmıyon quıt quıttttt:)

yuhh sana kotu bırsey ıcmemelısınnnn sızın yerınıze ben ıcerım :) yoo ıcmem saka :))
actın topııcı katın yazmıyon quıt quıttttt:)

pierlotide nargile keyfi yaptım canım yaklaşık 4 yıldır içmiyodum özlemişim

bu hafta yok idim zaten yarın geleceğum

pierlotide nargile keyfi yaptım canım yaklaşık 4 yıldır içmiyodum özlemişim

bu hafta yok idim zaten yarın geleceğum

bende baya oldu ıcmeyelı:) ee gel garıııııı sessız sedasız kaldık burdaaa

Yıkıycam tabı kıs öyle kullanılırmı kokuyor zaten actık kutuyu heryer havlu pamukcugu oldu bıde süpürge yaptım ortalık battıgüzel ama begendım baya araştırmıştım zaten lakınn bır sorun var erkek bornozu L bayan M bana M beden oldu ama kocama büyük geldı adamın boyu benle bır aramızdada 4 kılo var olsun büyük büyük gıyersın dedım Napım moralı bozuldu

Ozledık senı guıet bır hafta kaçamak yaptın artık buralarda takıl sevdıcegın nasıl güzel vakti gecırdınızmı

güle güle giyin bornozları okyonus

valla 1 hafta oldu :26:
çok çok güzeldi çok özlemişim sarıldık bol bol ağlaştık biti verdi hemen
çarşamba canım çıktı temzilik yaptım ama akşam nargile keyfi
çarşamba gece bi daha ağladım sevdiceğim beni ağlattı romantikliğiyle
yoğun günlelr gçeridim yani
bundan sonra buradayım

Saol guıetcım baya araştırdım 300 tl den 199 Tl ye düşmüş hemen aldık ay kıyanam ya hasretlık cok zor ağla kız romantıklık yapısında ağla özlemden ağlıyordun bu daha ıyı nezaman gelecek bır daha

Guıet pazartesı gunü nasıpse aöf ye kayıt yaptırıcam netten kayıt oldum kamu yonetımı 3. Sınıftan devam edıcem ders calsııcam artık sıkıntıdan patlıyorum

Guıet pazartesı gunü nasıpse aöf ye kayıt yaptırıcam netten kayıt oldum kamu yonetımı 3. Sınıftan devam edıcem ders calsııcam artık sıkıntıdan patlıyorum

iyi aldın canım ama :13:
öle valla ya içimde boşluk vardı sevgisiyle aşkıyla doldurdu sevdiceğim
izin zamanını ayarlayınca canım artık ama şimdi mağzası değişti rahatız çok şükür

ya bizde bi rahatsızlık var valla okyonus sıkıntımızı dersle atıyos yok böle bişey ya
hayırlı olsun canım benim şimdi okullu olduk yani
bu arada ben vazgeçtim harç parasını kenaara atıcam
bugün yatırım yaptım bi çeyreklik ay sonunda yarıma çevircem inşallah

Iyı hadı gözün Aydın artık webcam de görüşürsünüz ozlemınız dıner bıraz görürsünüz bırbırınızı

Ben KPSS ıle yerleşemessem bır yılı okuyup dondurucam onlısans gırıcem KPSS ye lısans yerlesınce tamamlarım dıyorum yerleşirım ıns.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…