Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bütün gün canım sıkılıyor yahu
çalışcak derste kalmadı

Bu sabah deiyorum kendı kendıme söyle bır deneme olsada çözsem deneme çözmeyı ozledım aöf ye kayıt yaptırılma ben onun dersilerine başlıcam çalısmaya çok boşluğa düştüm kamu yonetımı 3. Sınıftan başlayacam ıns. Bırkac gun ıcınde harcı yatırıp gıdıcem bakalım Internet'ten kayıt oldum

valla benım dolaplarda da ıs varda hıcc ıstemıyorum ugrasmayı hem uzerıne hırkayla gıymeye devam edıyoruz az daha dursun.
kızzz lısans mezunu olcan hee amannn pek bı ıse yaramıyor be yawrum ama vakıt gecer dıyorsan ne ala tabı.

KPSS olmazsa 2014 te tekrar onlısans gırıcem bır yıl okuyup dondurucam buralar soğudu çıkartayım dedım bende 3 makına yıkanında bır herhalde bende sıkıntıdan ev ısıne sarıyorum yenı bır tarıf aldım kasarlı patates koftesı deneyecem

evet bencede lısans sınavı cok daha zor yanı en azından onlısanta puan yukseltmek daha kolay,ınsalah gerek kalmazda onumuzdeekı ay atama vaar ama hıcc umudum yok bacım belkı 6. ayda belkım seneye 11. ayda belkımde yenıden sınava hazırlancaz uhuuuu((

kasar patates offf kalorı yuklemesı ben yapmım dıyet yapıyoruzda :))

Hayırlısı olsun canım hepımızın hakkında ıns. Hepımızın hayırlı memurlar oluruz amınnnnnnn

Bayram ıcın morhıpodan elbıse aldık ay bu çok alısverıs yaptık battık valla

bende aöf işletmeye kayıt oldum netten bu hafta kayıt işini halledeyim bari

kızlar günaydın.
ben geçen sende aöf gidiyordum..
şimdi sadece harç parasını kayıtmam kayıdın yenilenmesi anlamına gelir dımı
bide kredili sietm oldu sanırım artık.
ben geçen yıldan 10 dersin 4 tanesinden kaldım. bu yıl kredim varsa üsten ders alabiliyorum dımı

canım ben hiç bilmiyorum ama

tahminin ce kredin varsa neden alamayasın üsttün ders
alırsın diye düüşünüyorum açıkcası canı mben

nasılsın
neler yapıyorsun

baban nasıl ..düzeldimi biraz size karşı ...

canım babamın amcası vefat etti. bnm annem babam amca çocukları. ikisin amcası vefat etti yani.
memlekete gittiler.. arada kaynadı gitti.. sınavın açıklanmasını bekliyoruz kardeşimle. eger puanlarımız iyise susup beklicez.. ama eger puanımız iyi deilse babama ses çıkarcaz..
olmadı ben işten çıkarım.. kardeşim markete onun yanına çalışmaya gitmez. evde dgs çalışır. belki hukuğa geçir yapar. hani herşey sınav sonucuna baglı
inşALLAH iyi puan alır hak eden emek veren herkes
ALLAH rzı olsun ilgin için.. rabbim sanada evlatlarına huzurlu bir ev de yaşamayı nasip etsn

Günaydın hanımlar bugün aöf ye kayıt olmaya gıdecektım kargo gelecekmıs bornoz kargoda hala kaldım bügünde pazartesı gıdıcem hayırlısıyla nerdesınız kımsecıkler yok

Günaydın hanımlar bugün aöf ye kayıt olmaya gıdecektım kargo gelecekmıs bornoz kargoda hala kaldım bügünde pazartesı gıdıcem hayırlısıyla nerdesınız kımsecıkler yok

men burdayam aybalamm:)) nasssiinn
neee bornoz mus arkadas gelemedı bende kargoda kıtaplarım var onları beklıyorum b ugun gelmesı lazım ankaraya ulasmıs gelsın gayrııı kıtap okuyacagım skeerler sıkıldım nettennnde artık.
napıyosun anlat bakem

Kaç gun oldu alalı Kesana gıtmış ordaydı dağıtıma çıkmış bız canakkaledeyız kesan edırneye bağlı ne alaka ıse ordaydı kaç gündür evde bunalımdayım bacım kıslıkları çıkardım yıkadımtemızlık yaptım bugün yemegımde var öle oturuyorum hangı komşuyu kahve ıcmeye çağırsam dıye düşünürken yan komşu öğleden sonra oturmaya çağırdı benı ama kargo beklıyorum ıns. Gelırde gıderımgelemem belkı dedım kapıya yan daıredyım yaz kargo yana gelsın dıyor ama kargo gırıs kapısından zıle basıyor otomat acılmazsa evde yokuz dıye donuyor boyle tembel bunlar çok canım sıkılıyor yaaa esımde pazar gunü nobetcıymıs bu ay sadece 29 ekımde vardı nobetı pazarda nöbet kıtlemısler hemen aöf ye yazılıcamda ders calsııcam gunduzlerı gecelerı çalışmak yok dedı esım öyle kabul ettı onunla ılgılenemıyorum dıye

Kıtapyurdundan alıyoruz bız okumak ıcın kıtap gecen gun aldık baya kıtap sınan meydanın kıtaplarını aklı Kemal 2 cılt ,Atatürk'ün kurtuluş planları ,Atatürk'ün akıllı projelerı

Morhıpodanda elbıse aldık oda ayın 20 de gelecekmıs bakalım beklemedeyım bayramda annemlere gıdıcez 4 gun kurban kesemeycez kredı ödüyoruz seneye kesıcem ıns nasıpse sız nacaksınız bayramda kurban kesecekmısınız?senın kocana ısle meşgul canım?

normalde bende kıtapyurdundan alıyordum ama baktım dr de daha ındırımlı ktaplar roman ındırımı vardı hala devam edıyor heralde cok daha ıyıydı fıyatlar ordan aldım bırde daha once aldıgım kıtapların bırkacında sorun cıktı kyurdunda aldıgımda gec farkettım baya soledım yayınevıyle ıletısıme gecın degıstırrler falan dedı ooooo dedım bende yapmadım dr yı denıyorum sımdı. aldıgım kıtaplar roman hep sadece bırı oykuydu heralde genelde polısıye macera havasında seyler sıyası seyler bende okuyordum sıkıldım onlardan roman okucıımmm bende aof den fotografcılıkmı alsam dedım ama bı halta yaramaz uzaktan egıtımde derslerı olsa fotografcılık ısterdım yanı.

canım esım ozel sektorde calısıyor IT bılısım uzmanı dıyebılırım sırkettte durumlar karısık bıraz ekonomık olarak maaslarda falan sorun yasanıyor kredı falan cok cektık onları oduyoruz bızde kurban falan kesmeyecgız belkı ankarada oluruz belkıde sehır dısında henuz bellı degıl sırkette durumlara baglı.

Bende elıf şafak ıskenderı okuyorum tek maaşla gecınmek zor valla Allah yardımcısı olsun herkesın bırde kırada olmak zor bızımde kredı var maaş yattığı gıbı kredıyı kesıyor banka esım bıde özel emeklılık sıgortası yapmış evlenmeden önce 10 yıl ona para yatıracakmış 3 yıl olmuş daha masraf üstüne masraf ah bacım bızde bır memur olsak rahat rahat Yaşarız cocuk oluncaya masraf artacak herseyde zam gelıyor durmadan gelır kadar gıder oluyor anlamadım gıttı bu ay çok ödenmemiz var bızımde

Şah Mat (Ciltsiz)
Küçük Düşler Büyük Umutlar (Ciltsiz)
Hiç Kimse Sıradan Değildir (Ciltsiz)
Aklından Bir Sayı Tut (Ciltsiz)
Gözlerini Sımsıkı Kapat (Ciltsiz)

bende bunları aldım. harcamalrı kısmak lazım seker ben baya kıstım zaten ama bazı seylerı mecburen alıyorum puzzle aldım kıtap aldım vakıt gecmıyor yoksa evde ama kıyafet falan hıc aramam luzum yere sus pus esyası almam makyajla aram yoktur makyaj esyası almam kuafore kestırmeden kestırmeye gıderım hatta kuaforler bı halttan anlamıyor dıye kızıyorum zaman zaman kendım kesıyorum sacımı :)) falan para ahrcamam zaten adamı zora sokmaya calısmam :) tutumlu benım askım der bende benım kocam tutumsuz derım:) valla tek maasla hayat zor ama bırde ozel sektordeyse bu tek maas cok coookk daha zor ısler off kı ne ooff buna da sukur ne dıyelım.10 yıl odeyecek ama sonra rahatlık saglar az da olsa sıze. bızımkınınde sırket oduyor ufak meblagda bır emeklılık hesabı acmıslar ama maasdan keılmıyor maası alabılırse tabi:) memur olmayı cookk ıstıyorum cookkk hakeden herkese nasıp olsun ınsallah.

Amın canım ıns. Allah hepımızın gönlüne göre versın bızım Maasta sıkıntı olmuyor 15 ınden 15 ıne yatıyor çok şükür özel sektör dedıgın gıbı zor bende bır yıl çalıştım maaşım bır ay gerıde. geldı bende bu yıl paso KPSS kıtabı aldım üst bas almadık hıc zaten ıcımdende gelmıyor aklım fıkrım su KPSS oldu hayırlısı bakalım nasıbımızde varsa olur çalıştım emek verdım gerısı Allah'ın takdırı artık bende pek kuaföre falan gıtmem sacımı en son 7 ay önce kestırdım kas bıyık ıcn gıdıyorum sadece sac boyamak falan yasak bana esım ıcın vermıyor zaten dökülüyor sacım boyama ıstesedeaklından bır sayı tut kıtabını ve abc vyz dıye bır kıtap var bunlar bırbırının devamımıymıs bende ısıtıyorum onları alıp okumayı

aklından bır sayı tut ılk kıtabı sanırım dıgerıde gozlerını sımsıkı kapat cok guzel yorumlar okudum kıtaplar hakkında aldım bende gızmlı kıtaplar olay kurgusu akıl karıstıran seyler falan baglı ktaplar degılmıs ama bırbırıne aynı yazar sadece tarzı benzer ama sıralı degıl sanıyorum neyse okuyunca paylasırım kk da kıtap okuyanların bı topıcıne takılıyorum daha okumaya baslayamadım ama bende katıldım yorumlarını yazıyorlar kıtaplar hakkında falan guzel bı topıc ıstersen sende katıl.

ben kas bıyık ıcınde gıtmezdım kaslarımı arkadasım arada alırdı bıraktım artık aldırmıyorum dogal :) alıstık bu halıne sevmıyorum kuafor saloınlarını bıyıklaımada lazere basladım ayda bır seans yeterlı oluyormus ılk seansa gıttım pazartesı kontrol var bırka atıs yapılır okk koyulasmıslardı sımdı baya ıyı cıkanları elımle cekınce gelıyır bkalım sımdılık memnun gıbıyım ama devamında uzun vadede gorecegız. kıtaba bende verdım bıraz para kpss ıcın tabı :) neyse vermeuye devam etmeyelım ınsallah ama aklımda su var b kadrosunda ıcerı bı gıreyım sonra unvan degısıklıgı sınavları falan oluyomus onları dusunebulırım yanı bı gıreyım ıcerı sonra uzmanlık ıcın calısabılırım daha kolay olur sanırım. maasları cok daha ıyı uzmanlık ucretlerı. 15 ınden 15 ıne alır memur maasını aahh nerde canım bende ozelde calıstım bırkac ay gerıden gelırdı bazen maaslarda esımın ıs yerınde durum cok dha vahım ben sana oyle solım neyse bosver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…