Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

dikkatli bakmamısım cok belli karnı cinsiyeti neymiş öğrendinmi canım sen nler yapıyorsun nasıl gidiyor iş arkadaşlarına alıştınmı?

evet canım oğluşu olacakmış..hayırlısıyla inşallah..az kalmış..

ben alıştım canım ..daha iyiyiz şimdi..sen nasılsın..işlerimiz yoğun oluyor genellikle ..yazı ve evrak işleri oluyor sık sık..başka bir iş yok

sen nasılsın..sizin restorasyon işleriniz başlamadı mı hala??

güzel güzel binaları onarın arkadaşım ya..ziyan olmasın tarihi binalar...

arabanız nasıl..biz de arabayı değiştiriyoruz inşallah..bakıyoruz şu ara..sizin araba ne marka canım..

toyota auris bizim arabamız siz ne marka model düşünüyorsun canım biz cok arastırdık ben volkswagen golf isitiyordum hyundai i30 baktık baya arastırdık sonra toyotada karar kıldık hyundai gereksiz pahalı opel insıgnia cok guzl buyuk bir arac alırsak insignia toyota corolla veya volkswagen passat alırım o aracları cok begeniyorum ama gönlümüzde yatan opel insignia otomatik vitesmi düşünüyorsunuz 0 mı alacaksınız?

iş iyi gidiyor cok sükür diğer kuruma yardımcı oluyoruz pek bizlik iş yok ama memnunum

canım bizim arabanın altı biraz alçak..şu an eşim işe gidip geliyor ..gittiği yolun büyük bir kısmı köy yolu ve bozuk..altı alçak iyi gelmiyor..eşim diyor ki yüksek bir araba alalım..sıfır düşünüyoruz .ama bakalım canım ..araştırıyoruz ..nasip ..

sevindin işlerinin rahat olmasına ..kolaylıklar dilerim canım benim.

toyota aurisi biliyorum ..güzel araba..güle güle kullanın canım..

kızçeler nedisiniz
ya bana msj gelmiyo sadece alıntı geldi o yüzden fark etmedim sizin yazdıklarnınz abnelikte sorun oldu sanırım
daha gelemdi canım benim sınav tarihi onu bekliyom daha çalışlmayada başlamadım gerçi

nettiniz bakim sefgililer gününde.benim çok değişik oldu o kadar senede ikinci defa çiçek aldım yarimden hemide iş yerime göndertmiş allahım allahım

biz ne yapcez..çocuk çocuk oturduk..ehehhehehehe

cumartesi sinemaya gittik..

bir de netten alışveriş yaptım onun kartıyla.. çizme ayakkabı ve oğluşuma yelek.

hanımlar toplaşın bişi dicem 😍😍😍

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaşamaya çalışıyom tatlım ☺️ hadi akıl verin bana 😍 önce size sölüyom valla 19mayıs haftası yarim tanışmya geliyo annemlerle napcam bn ☺️

Hayırlı olsun. Ailesiyle mi gelecek tek başına mı
Abartı hazırlık yapma canım çoğu yemek kek falan kalıyor heyecandan kimse fazla bişi yemiyor

Saol canım😉 tek gelcek canım sonraki haftada ben gidicem sonra ailesiyle gelcek 😳 akşam uemeğemi gelse yoksa çayamı bilemedim 😎

Saol canım😉 tek gelcek canım sonraki haftada ben gidicem sonra ailesiyle gelcek 😳 akşam uemeğemi gelse yoksa çayamı bilemedim 😎

Sen çaya diye çağır sohbet sohbeti açar yemeğe de kalır
Anam ilk tanıştırmalar çok heyecanlı oluyor ya
Kuru pasta türü bişiler yaparsınız yanına çay işte mis gibi bi de gelmişken annenin ev yemeklerinden tatsın.

Karnıma şimdiden ağrılar girdi valla ya 😧 dimi öle daha iyi 2-3gibi gelse yemekten sonra gider :)

Karnıma şimdiden ağrılar girdi valla ya 😧 dimi öle daha iyi 2-3gibi gelse yemekten sonra gider :)

Hahaha en güzel zamanlar komik anılar çıkıyor tanışmadan sonra
Bol bol sohbet ederler canım şimdi öyle geldi gitti olmasın birden annenle konuşacak çok şeyleri vardır. Genelde anneler soru yağmuruna tutar
Çok sevindim ya onca yılın sonunda Geç olsun da güç olmasın işte zaman su gibi akıp geçer o an.

Ecel terleri dökücek zaten o kesin 😎 annemim daha haberi yok 1haftasonrq sölicem zaten dünden razı 😉 bakalım ya güzel geçer zatende işte heyecan 😌 saol canım benim 👭

Güzel geçmez mi hiç canım ya
Annen de hevesliyse zaten ooohh mis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…