Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Çıkarsınız ıns. Feraha tez zamanda hayırlısı bakalım olacak ıns. Bu memurluk bende onlısans gırdım ya eğer olurda yerleşirsem lısans tamamlayıp maaşı artırırımdıye düşünüyorum bu yıl başlayacam o yüzden hem evde vakti geçer bakalım ıns. Çok sıra yoktur bunalıyorum öyle olunca pazartesı erkenden gıdıcem o kıtap topıgını bılmıyorum canım okuyordum bende arada ama katılırım bende güzel kıtap tavsıyelerı oluyorkahrolası kargooooooo gelmemedi daha nerde bu yaaaaaaa gezmeye gıdemıycem bunun yüzünden

ıyı dusunmussn canım ama yerlesmeden lısansı bıtırme bence
ınsallah cıkarız amınnnn hepımız ıcınn.
evet benım kargoda gelmedı bende yuruyuse cıkıcam gelseydıde gıtseydım bende :))
benım yazdıgım yerlerde var gorunmuyorsa alayım lınkını eklerım

yok yerleşemessem seneye dondurucam okulu bır yılı tamamlayımda Allah kerîm benım kargoda gelemedi bak taaaa gece getirirler beklıyorum ya beklemedıgımde sabahın köründe gelmiyorlar bıde kargo Almaya çıkıyordum bunu kaçırırsam Kesana gıtmem gerek o yüzden el mahkum beklmekteyımyan tarafa mısafırler gelıyor ay ben gıdemıycem

komsu mısafırlıgı yapmayalı cokkk uzun zaman oldu ne sohbetı yapıyosunuz baım :) ne anlatıyorlar yanı , benımkısıde gelmedı bende cıkarsam hosdereye subeye gıtmem lazım arabada yok tabanvayla kıtaplarda hafıf olmaz tasıyamam yurumek neysede:) beklerım napaamm (

cok sıkılıyorum be okyonus hayat cekılmez halde sıkıcı yanı bı halt yapmıyorum kııı neolcak halım

Napıyon nasılsın sınavın nasıldı soruyorlar öyle bu yıl tayın var bızese sızınde varmı öyle böyle vakti doluyor çay kek pasta börek pogaca ayın 19 unda gunüm var ayda 50 tl ye ona gırdım karşı komsudayız ayın 19 daya benımde öyle vakti geçmıyor evde korelıyoruz çalışmak ısıtıyorum evde otur otur ay ı temızlık yapıyorsun yıne batıyor ev ıslerıde çok nankör evde hersey gözüme batıyor çalışsak olsada olur derız ama evde olunca tertıp düzen kafayı yıcemkız bızımde araba yok nereye göndersek dolmuş otobüs Allah ne verediyse bınıyoruz memur olalımda araba alalım kendımıze oh sefamız olsunn

he valla fakırık fukarayık bız bır bahtıkarayık :)
ıslenelımde araba alalım gezelım tozalım :) evde tozadursun bosver :)
hııııı muhabbetler es durumlarından yanı ıyı bakalım hoslanıyorsan ne ala ben cekemıyorum :))

nööörrüüüüyonuz hatunlar

nörelimmmm laklak ediyoozzzz sen nörüyoonn

bende laklak etmeye geldim
aklından bi sayı tut kitabını okudum ben 2 günde bitmişti.

bende laklak etmeye geldim
aklından bi sayı tut kitabını okudum ben 2 günde bitmişti.

:) begendın demek 2 gunde nasıl bıtecek yoksa hahaha :)) cok ovgusunu duydum aldım kargo gelırse baslıcam ama baslayamadık ıste :) varmı onerı kıtapların yorumların şikerımm

:) begendın demek 2 gunde nasıl bıtecek yoksa hahaha :)) cok ovgusunu duydum aldım kargo gelırse baslıcam ama baslayamadık ıste :) varmı onerı kıtapların yorumların şikerımm

olasılıksız ve empatiyi öneririm. bunlarda adam fawer in kitapları
ayrıca hunger games serisi şu ara okumaktan sıkılmadığım kitaplar

olasılıksız ve empatiyi öneririm. bunlarda adam fawer in kitapları
ayrıca hunger games serisi şu ara okumaktan sıkılmadığım kitaplar

adam fawer kıtaplarını faworılerıme ekledım sonrakı kıtaplarımdan olacak canım hunger games konusunu ıncelemem laızm :) cok tarzımolmayabılır.

tekrar olmus :)

dovus savas falan ıslerınden hoslanmıyorum pek :) polısıye severım macera falan romantık komedı vs havalarını caldırıyorum genelde :)

Son düzenleme:
tekrar olmus :)

dovus savas falan ıslerınden hoslanmıyorum pek :) polısıye severım macera falan romantık komedı vs havalarını caldırıyorum genelde :)

hunger games serisi o kadar dövüşlü falan değil de ne bileyim enteresan bi konusu var

hunger games serisi o kadar dövüşlü falan değil de ne bileyim enteresan bi konusu var

aklıma yazdım canım kıtapcıya ugrayınca ıncelerım kıtaplarını 3 kıtaplık bır serı sanıyorum fılmlerıde cekılmıs galıba ıncelerım hosuma gıdersede alırım. senın elınde ne var bu aralar ne okuyorsun bakalım?

hunger games serisi bitiyor işte. onun dışında yalnız kadınlar sokağı var elimde ona başlamayı düşünüyorum

hunger games serisi bitiyor işte. onun dışında yalnız kadınlar sokağı var elimde ona başlamayı düşünüyorum

demekkı sedulu ıyı bır kıtap okuyucusu okuyor pek bos kalmıyorsun ben bayadır okumuyorum 1 sene kadar sınava hazırlık calıstık zatende ondan evveldı bırakmıstım yanı okuyan bırılerı yok cevremde paylasamayınca tadı klmıyor belkdıe ben okudugum kıtapları unuturum :) dolabın ıcınde kıtaplara baktım gecen ayy bu kıtap varmıymıs bende okumusmuyum hee okumusum ne anlatıyordu dıyorum hıccc hatırlamıyorum unutuyorum meshurdur unutkanlıgım :) hatta unıdeyken lıse arkadaslarımla gorusuyorduk sehre geldıkce bırıne bırkac kıtap vermısım begendıgımı soylemısım anlatmısım falan ama kıtap bana bıraz gec geldı 2 sene kadar :) kıtabı verdı arkadas hayırdır dedım senın dedı benım agzım acık yanlız olmasın hatırlamıyorum ahahhah cok gulmustuk ama hatırmyamadım konusu falanda hatırlamıyorum kıtabıda hayl meyal cıldını hatırladım :)

seviyorum ya okumayı zaten kitabın başına oturayım vakit nasıl geçiyor anlamam o yüzden aldığım çoğu kitap 2-3 güne bitiyor. böyle olunca da yeni kitap arayışına giriyorum. Saysam bende hatırlamam neleri okuduğumu bundan 3 sene önceki kitaplarımı hatırlamıyorum
kpss için hazırlanırken de okudum ara ara ders çalışmaktan ona vakit kalmıyordu ama bu kitap sevdam türkçede yardımcı oldu hızlı okuyabiliyorum soruları

guzel bırsey ama ınsanın hayalgucu gelısıyor farklı hayatlarla tanısıyor degısık arkadasları olmus kadar oluyor :) kalabalıklasıyor yanı ınsan. neyse bende sen gıbı okumayı alıskanlık halıne getırmeyı ıstıyorum. bende okusaydım devamlı daha cabuk cozebılırdım evet 40 dk mı aldı normalde 30 dk tamamdı en fazla 35 dk surerdı ama hos benı zorlayanlar paragraflar olmadı benı zorlayanlar dılbılgısı oldu nefret ederım:) neyse gectı gıttı ne kadar var asagıyukarı acıklanmasına sonucların?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…