Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

benım evın yakınında da aras var yuruyerek alır gelırdım yanı ama dr kargo sectırmedı uyuzlar neyse offf kargo beklemekten ımanım gevredı yuruyuse cıkıyorum sıkıldım evde gunes daha duruyorken cıkıyorum canım sen benım yerımede cemkır kargocuya :)

Hadı benımyerımede yürü benım kocıs gelır bır saate karnımda açıktı ye ek yerız bmizde çıkarız belkı yürüyüşe

Hadı benımyerımede yürü benım kocıs gelır bır saate karnımda açıktı ye ek yerız bmizde çıkarız belkı yürüyüşe

yurudum geldım seker koskun etrafını turladım esımıde ısten aldım yuruyerek eve geldık yemegıde yedık coktuk :)

Benım kargoda az önce geldı :KK47:

benmkısı yarına kaldı neyse ne dıyeyım sınırlenmıcemmmmmmmm offffffffffffffff yanı:)
napıyonuz bakalım havluları hayırlayacakmısınız :)) hahaha yıkayın kız once yıkamadan yenı kıyafet kullanmayın sakınnnnn pıslık yuvasııı:KK66:

yorgunum uykusuzum napanız kızçeler :KK23:
bu aarda bir günde bütün tütün ihtiyacını aldım :KK14::KK52::KK52:

yorgunum uykusuzum napanız kızçeler :KK23:
bu aarda bir günde bütün tütün ihtiyacını aldım :KK14::KK52::KK52:

yuhh sana :KK20: kotu bırsey ıcmemelısınnnn :KK14: sızın yerınıze ben ıcerım :) yoo ıcmem saka :))
actın topııcı katın yazmıyon quıt quıttttt:):KK43:

yuhh sana :KK20: kotu bırsey ıcmemelısınnnn :KK14: sızın yerınıze ben ıcerım :) yoo ıcmem saka :))
actın topııcı katın yazmıyon quıt quıttttt:):KK43:

pierlotide nargile keyfi yaptım canım yaklaşık 4 yıldır içmiyodum özlemişim :KK14::KK14: :KK52:

bu hafta yok idim zaten yarın geleceğum :KK53::KK53::KK53:

benmkısı yarına kaldı neyse ne dıyeyım sınırlenmıcemmmmmmmm offffffffffffffff yanı:)
napıyonuz bakalım havluları hayırlayacakmısınız :)) hahaha yıkayın kız once yıkamadan yenı kıyafet kullanmayın sakınnnnn pıslık yuvasııı:KK66:

Yıkıycam tabı kıs öyle kullanılırmı kokuyor zaten :KK51:actık kutuyu heryer havlu pamukcugu oldu bıde süpürge yaptım ortalık battı:KK37:güzel ama begendım baya araştırmıştım zaten lakınn bır sorun var erkek bornozu L bayan M bana M beden oldu ama kocama büyük geldı adamın boyu benle bır aramızdada 4 kılo var olsun büyük büyük gıyersın dedım Napım moralı bozuldu :KK53:

Ozledık senı guıet bır hafta kaçamak yaptın artık buralarda takıl sevdıcegın nasıl güzel vakti gecırdınızmı :KK19:

güle güle giyin bornozları okyonus :KK52:

valla 1 hafta oldu :26:
çok çok güzeldi çok özlemişim :KK14: sarıldık bol bol ağlaştık biti verdi hemen :KK31:
çarşamba canım çıktı temzilik yaptım ama akşam nargile keyfi :KK14::KK14:
çarşamba gece bi daha ağladım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: sevdiceğim beni ağlattı romantikliğiyle :KK16::KK16:
yoğun günlelr gçeridim yani :KK53:
bundan sonra buradayım :KK52::KK52:

güle güle giyin bornozları okyonus :KK52:

valla 1 hafta oldu :26:
çok çok güzeldi çok özlemişim :KK14: sarıldık bol bol ağlaştık biti verdi hemen :KK31:
çarşamba canım çıktı temzilik yaptım ama akşam nargile keyfi :KK14::KK14:
çarşamba gece bi daha ağladım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: sevdiceğim beni ağlattı romantikliğiyle :KK16::KK16:
yoğun günlelr gçeridim yani :KK53:
bundan sonra buradayım :KK52::KK52:

Saol guıetcım baya araştırdım 300 tl den 199 Tl ye düşmüş hemen aldık :KK53:ay kıyanam ya hasretlık cok zor :KK50:ağla kız romantıklık yapısında ağla özlemden ağlıyordun bu daha ıyı nezaman gelecek bır daha

Guıet pazartesı gunü nasıpse aöf ye kayıt yaptırıcam netten kayıt oldum kamu yonetımı 3. Sınıftan devam edıcem ders calsııcam artık sıkıntıdan patlıyorum:KK52:

Guıet pazartesı gunü nasıpse aöf ye kayıt yaptırıcam netten kayıt oldum kamu yonetımı 3. Sınıftan devam edıcem ders calsııcam artık sıkıntıdan patlıyorum:KK52:

Saol guıetcım baya araştırdım 300 tl den 199 Tl ye düşmüş hemen aldık :KK53:ay kıyanam ya hasretlık cok zor :KK50:ağla kız romantıklık yapısında ağla özlemden ağlıyordun bu daha ıyı nezaman gelecek bır daha

iyi aldın canım ama :13:
öle valla ya içimde boşluk vardı sevgisiyle aşkıyla doldurdu sevdiceğim :KK16::KK16:
izin zamanını ayarlayınca canım artık ama şimdi mağzası değişti rahatız çok şükür :KK53::KK53:

ya bizde bi rahatsızlık var valla okyonus :KK60::KK60: sıkıntımızı dersle atıyos yok böle bişey ya :KK52:
hayırlı olsun canım benim şimdi okullu olduk yani :KK52:
bu arada ben vazgeçtim harç parasını kenaara atıcam :KK53:
bugün yatırım yaptım bi çeyreklik ay sonunda yarıma çevircem inşallah :KK52:

iyi aldın canım ama :13:
öle valla ya içimde boşluk vardı sevgisiyle aşkıyla doldurdu sevdiceğim :KK16::KK16:
izin zamanını ayarlayınca canım artık ama şimdi mağzası değişti rahatız çok şükür :KK53::KK53:

Iyı hadı gözün Aydın artık webcam de görüşürsünüz ozlemınız dıner bıraz görürsünüz bırbırınızı:KK16:

ya bizde bi rahatsızlık var valla okyonus :KK60::KK60: sıkıntımızı dersle atıyos yok böle bişey ya :KK52:
hayırlı olsun canım benim şimdi okullu olduk yani :KK52:
bu arada ben vazgeçtim harç parasını kenaara atıcam :KK53:
bugün yatırım yaptım bi çeyreklik ay sonunda yarıma çevircem inşallah :KK52:

Ben KPSS ıle yerleşemessem bır yılı okuyup dondurucam onlısans gırıcem KPSS ye lısans yerlesınce tamamlarım dıyorum yerleşirım ıns.:KK31:

X