Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

arkadsım bana kısın ,şimdiden yazmaya basla sınavda cok rahat edersin dedi.bakma biz q alıstık f dah kolay aslında.sürekli çalış çıkan metinlere ve asla ezberleme ,onu bile anlıyorlarmış direk eliyorlarmış.heyecan yapmazsam eğer birde mülakat tabii oldu bu iş :)) mulakattada eelektrik çok önemli ALLAH yardımcnız olsun

Cnm ne demşler rüyalar tersine çıkarmş demekki ii gelecek:)) İyi düşün ii olsun tatlım ya

ya ne fenaydı hakketen cok etkılendım allah hayırlara vesıle etsın ıns.

valla canım hıc bır bılgım yok bu konuda onun programı falan oluyormus kıtabı onu alıp ondan yararlanabılırsın

yelkenlıkız bacımmmmm hala uyuyomuusun uayan hadı artık bak ben kalktım kahvaltımı ettım camasırlar vardı onları katladım yerleşstırdım nohut yemegımı pısırıyorum koltuk ortulerını attım makınaya onlar yıkanıyor utuye baslıcm sımdı sonra ayaklarıma bakım yapıcm kocam gelıyorrrrr bu aksammmcok ozledım :98:

ekimde kurs başlıyormuş burda ona kayt olcam..
öyle karar verdim:)

araştırmalarıma göre q klavye sadece hamallık diyorlar

hayra yorr hayra sekerımmm ayyy ne sacmalıyor bu ruyaa hıhhhh deeeee gecccc

valla uyuyodum 12 yı gecyordu kaynanam arıyordu ona uyandım acmadım tabı ama uyandım sonucta sabahtan berıde bına dısında su gıderlerınde tadılat var ıs aletı sesı beynımı deldı zorla uyuyordum boluk porcuk oldu ama uyuyordum kaynanam uyandırmayaydıı:)) oooohhh ne kadar becerıklı gacısın sen yemegım dunde var bı salata yapcam bulasıgım falan yok aksam topladım yıkandı evde temız daha gecen hafta temızledım :)) sıkk temızlık yapmamda :))) utuyude hafta basında yaptım burdan cıkınca puzzle yapmaya baslıcım sabah azıcık yaptım ama dahaa cokkk basındaa hızla yapmalıyım hatta mumkunse kurban bayramına kadar bıtırsem ıyı olur abıme yapıyoırum bayram hedıye :))

Son düzenleme:

bende pazar gunu mutfak dolaplarını sıldım camları sıldım balkonları yıkadım pazartesıde evı teızledım bu tezılık banada 10 gun gıder coluk cocuk yok batmıyor benımde bulasıklar yıkandı makına boşaltılacak camasırları astım yemek pıstı esım 5bucukta gelıyor 4bucuktan sonra pılavı cacıgı salatayı yaptımmı tamamdırkolay gelsın sana ben oyle puzzle falan ugrasamam sabahları bır saat erken kalk dahacabuk bıter kız puzzle

aferım sana ama ben 10 gunde br falan yapmam ennn ıyı ıhtımalle 15 gunde bır genelde ayda 1 temızlık yapıyorum wc falan yıkanıyorda evı supurmak falan ben temızlıkten nefret edıyorum calısmaya baslım dıyorum yardımcı bulcam kendımeee :)) ayyy cokkk kazanıcaz sankı yaaa amann neyse bosver ısı gucu, ben sımdı gıdıp puzzle yapcam canım valla 1 saat erkende kalksam aynı cunku bellı bı yerden sonra tek bır parca koyamıyorsun puzzle goz yoruluyor goremıyorsun artık yanıııı ıs aynı degısmıyor benım vakıt gecmıyor sıkıntıdan uyuyorum bennn bıraz dızeyım gene elırım sekerr haydınn gorusuk muahhh

ben sevıyorum temızlık yapmayı zaten ben supuruyoum kocam arkamdan sılıyor cabucak bıtıyor sen memur olursan ben olamazsam ben gelırım yardımcı yabancıya verme para hadı sana kolay canım

ben sevıyorum temızlık yapmayı zaten ben supuruyoum kocam arkamdan sılıyor cabucak bıtıyor sen memur olursan ben olamazsam ben gelırım yardımcı yabancıya verme para hadı sana kolay canım

okyanus maşALLAh.. eşinle nasıl tanıştın merak ettim::) rabbim bi ömür mutlu mesut olmayı nasip etsin

okyanus maşALLAh.. eşinle nasıl tanıştın merak ettim::) rabbim bi ömür mutlu mesut olmayı nasip etsin

gecen gece anlatmıstım canım ger sayfalarda olacaktı nasıl tanıstıgımızaılemle falan cok guzle gunlerım oldu cok mutlu gunlerım oldu kocamda onlaardan bırı gıbı oldu cok sukur Allah onu karsıma cıkarmıs tanımısım o bana Allahımın bır hedıyesı bır omur boyu yaynında olurum ıns. hıc ayrılmayız hep boyle devam ederız bu zamana kadar erkek arkadasım oldu hep ama bu bambaskaydı hep dua ederdım hayırlı bır nasıp olsun dıye Allah sanada hayırlıs bır es nasıp etsın ıns.

ruyalarıma bıle gırıyor bu kpss allahım hepımızın hakkında en hayırlsını nasıp et ıns.

bn okumadım canım ya.. inş rabbim bütün genç kızlara mutlu bi yuva nasip etsin.. rabbim daim etsin. senn adına çok sevindim:)
kpss kimin rüyasıan girmiyoki.. sabah gözümü açtıgımda bile.. 75 netim yok yok 60 netim anca vardır die kendi kendimi konuşur oldum

bır ayı bulur dımı puanların heaplanması daha sorular bıle yayınlanmadı ben sorularada bakmayı dusunmuyorum puanı beklıycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…