Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Valla dün ziraatin önünde resmen konvoy vardı. O neydi öyle
Demekki atm den de yatırılabilir çünkü o şubede maaş ödemesi filanda yapılmıyordu kesin sınav içindi

Adilemir, bende sonucu 12li sıralama sorusu hatırlıyorum sanki
(a+1)(b+3) gibi bişeydi tam çıkaramadım soruyu
ama sanırım cevabı 12 olan buydu
ama bi 12 vardı

O kadar çok emek verdik ki...
Lisansların bile denemelerini çözdüm 100den aşağı düşmedim ama gel gör ki sınav faciaydı
Kaç gelir bilmiyorum açıkçası ama ortalama 80 net filan olur benim
86 gelsin atanayım yeter valla bana

O kadar boşluğa düştüm ki dün tv izliyordum ders yapmadım diye bi vicdan azabı geldi dedim sınav bitti ki
Delirmeye ramak kaldı

İlginç olan şu ki ben sınavdan önce nette olsa evde olsun yapacak bi çok şey bulurdum
Ama şimdi 0 yani
Açabildiğim tek sayfa kk ben ne yapıyodum acaba nette

evet sabit olucak benimki girme diye bas bass bağırıo saten
daha evlenene kadar calsıırım dıorum bende sonra 5.000 basar cıkarız dıorum
hiçbişeyi bana uymuo aslında ama şans işte denemek istedım bende

asumancım evet bakıyoruz ev bu aralar ama yerde kararsızız.ama bahçeli bi yer arıyoruz site içinde değil müstakil bi yer

osym soruları yayınladı arkadaslar bakmak ısteyen bakabılır ben br actım tuylerım dıkan dıken oldu ben bakmıycam zaten hatırlamıyorumda

ben bakar gibi oldum nefes alışverişlerim değişti
bıraktım bakmadım bende bakmıcam:)

ben bakar gibi oldum nefes alışverişlerim değişti
bıraktım bakmadım bende bakmıcam:)

ben basladım aglamaya hala elım ayagım tıtrıyor ben 2 geometrı sorusu ve son anda mantıken cozup ısaretlerken gozetmenın kagıdımı cektıgı soruyu merak ettım onlara baktım dogrular cok sukur ama turkcelerı falan hıccc hatırlamıyorum genel kulturude aynı sekılde sonucları beklıycem hayırlısı olsun ıns. Allahım hepımızın gonlune gore ver Yarabbim

zor ya çok zor hayat çok zor...
rabbim inş karşılgını vercek bize

offfff bıraktımm bendee yanlış yanlış yanlışşş
bi kısmınıda unutmuşummm bakmıyorum bendee

kızlar eğerki soruları hatırlıyosanız bakın yoksa hiç bakmayaın :26:

yok guıetcım turkceler falan yok hıc aklımda ne yaptıgımı hatırlamıyorum yarım yamalakta bakmak ıstemıyorum ben 3 tane mantık yuruterek cozdugum mat sorusunu merak edıyordum ısaretmesemmı kı dıye cok dusundum ama ısaretlemıstım onlara baktım baskada bakmam

canım ben o hatayı yaptım işte.hatırlarsanız baktım 3 tane puan yazdım size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…