Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ben sevıyorum temızlık yapmayı zaten ben supuruyoum kocam arkamdan sılıyor cabucak bıtıyor sen memur olursan ben olamazsam ben gelırım yardımcı yabancıya verme para hadı sana kolay canım

amann ben atanayım sende atan baska yardımcılar bulur kız bacım nolcak
sevıyorsun demek temızlıgı sasırdıımmmm ben nefret edıyorum soyle kı sankı hıc sevmedıgım bırının evını temızlıyorum hemde yerlerde surunerek ben temızlık yaparken benı ıtıp kakıyorlar hakaret edıyorlar bıde ustunde cebımde ne kadar param varsa alıyorlar hahaha çokk psikopatca oldu ama hakkat boyle hıssedıyorum yanı sevmıyorrummmm:)))
sımdıdeeee spor zamanıı kızceler ahanda oglen kalkınca hemende aksam oluyr hahaha gunler cabuk gecsın ıstıyorum bazen bazen surunsuunnnn :) delımıyım neyım

benda platese baslıycama ama vakıt bulamadım daha memur olalım hayırlıısıyla suan tek ıstegım bubenımde kocam gelıyormus ne alınacak dıye aradı pılavı yaptım cacık ve salata yapılacak mutfaga ısınlanıyorum hemencık aksam gelırım yıne ıns. gelırım dıye umuyorum hadı herkescıklerı optum

bugün buradayımm
okyanuscuğum

dün çok kötüydüm ben

sabaha karşı 6:30 da uyumuştum

sekizde de oğlanlar kalktı

yanı 1,5 saat uyudum dün
ilginç olan gündüz uykum gelmedi hiç
yine bu gece deçok zor uyudum

stres oldum
sınav bitti ama benim beynim çok mesgul

hangi soruya hangi cevabı verdim
hangi sorular vardı

şu sorum doğru olursa netim kaç olur
atanırmıyım
atanamazmıyım
acaba ne olur
kafayı yiyeceğim artık

bu gün hiç birşey düşünmeme kararı aldım

siz neler yapıyorsunuz

günaydınlarr
bişey sorucam cvbı bulamadımda hala
ziraat bankası sınavı için parayı ATM den yatırsak oluyomu ? yatıran varmı o şekilde ?

Son düzenleme:

canım nasılısın

bende temizlikten hoşlanmıyorum
yapınca çok çabuk dağılyor sağolsun çoçuklar daha küçük
özellikle 20 aylık oğlum tam karıştırma evresinde

ne bulursa çekip aşağı indiriyor
çekmeceler boşaltılıyor
tabure elinde geziyor
her yere bu tabure sayesinde ulaşıyor
istediği olmazsa da kafasını duvara yada yere vuruyor

sizin tercihleriniz ne zaman canım

kasım diye hatırlıyorum ama emin değilim

ben de eşime tercih yaptıracağım da o yüzden sordum
kaçırmayalım bir de
eşim hiç ilgilenmiyor da sağolsun

günaydınlarr
bişey sorucam cvbı bulamadımda hala
ziraat bankası sınavı için parayı ATM den yatırsak oluyomu ? yatıran varmı o şekilde ?

hiç bilmiyorum canım
ama bankaya gittiiğinde bir sor

kalabalik mi
içeriden yatırsan ya

daha bir garanti olur

ben türkçenin son 10 sorusunu görünce bir korktum

çünkü son 10 soru paragraf soru su oluyorya
en çok ben o sorularda yanlış yapıyordum zaaten denemelerde

o yüzden strese girdim ve okudugum soruları anlayamadım

saate baktım zaman azaldı matematiğe vakit az kaldı
daha bir stres oldum

ve inanır mısınız paragraf sorularını 3 er kez okudum

niyetim paragraf sorularında yanlış yapmamaktı ama bilemiyorum ne yaptım

sıkları da 3 er kez okudum
en yakın cevabı isaretledim

inşallah yanlış yoktur
matematik te bir soru vardı emin olmadan işaretledim

12 idi yaptığım cevap

sıralama sorusuydu galiba
soruyu bile hatırlamıyorum

4*3=12 dedim
ve 12 yi işaretledim

siz böyle bir soru hatırlıyor musunuz

gunaydın canım benımde hep aklıam glıyor hatta dun ruya gordum uayandım bırdahada uyuyamadım kpss sorular acıklanmıs ben bakıyorum hepsı yanlıs ancak 4 dogru falan cıkıyor amanın kabustu valladaha soruları bıle yayınlamadılar sonuclar bayramı bulur hatta gecer bıle lısans 40 gunde acıklandı osym sonuc acıklamayı gec yapıyor adet halıne getırdı evdede zaman gecmıyor ya alısmısım ders calsımaya zaman su gıbı gecıyordu sımdı oyle ev ıslerıyle oyalanıyorum oda hemencık bıtıyor sorular acıklaansada bakmıycam ben aman artık yeter uzuldum dedıgın mat sorusunu hatırlamıyorum canım ben ne yaptıgımı bılmıyorum turkceyı ben normalde 40 dk da cozerdım ama bu sefer 3 bos bırakıp gectım 30 dk da bıttı paragraflar kısaydı denemelerde cok uzun soruyorlardı bılmıyorum kac dogru gelır ama hep 8 yanlıs cıkıyordu bazen 4-5 bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

temizlik mi yapıyyorsun

bende az az yapıyorum

çekmece vs düzeltiyorum

zaten sınavın ertesi günü oruca başladım

o yüzden de biraz halim de yok ,gücüm de yok

yapabildiiğim kadar

rüyan kabusmuş canım senin

inşallah atanırız hepimiz

emeklerimiz boşa gitmesinnnn

türkçen çabuk bittmiş canım senin

ben de 2 boş bıraktim

biri zarf tümleci sorusuydu
ya da sıklarda öyle birşey vardı tam hatırlamışorum

diğeri de anlatım bozukulğuydu
sanırım anlatım bozukluğunu boş bıraktım
kolaydı ama ben denemelerde hep yanlış yaptığım için boş bıraktım
sonra dönerim dedim boşlarıma ama zaman kalmadı
ve dönemedim

sınavdan cıktım gezık esımle pazar gunu mutfak dolaplarını sıldım camları sıldım balkonları yıkadam pazartesıde evı temızledım dun utulerımı yaptım ıs kalmadı bugune yemek yapıcam sadece hayırlısı olsun hepımızın hakkında

ben turkceyı yaptım yarım saat gectı matta gectım hemen onda baya oyalandım ama gozu hep saatteydı 10 dk da bır baktım mattan 3 bos bıraktım 4 soruyu salladdım 45 dk kala tarıhe basladım genel kultur bıttı son 5 dk dedıler son dk da 2 turkce bosunu yaptım 3 te matematık yaptım yaptıgım matlar grafıklerdı ama dogrumu bılmıyorum cok oyaladı benı grafıkler ama yetıstırdım sure sorunu olmadı bende ama yaptıklarım dogrumu ıstegenel olarak toplam 10 bosum varbenım suruylede yanlıs cıkacak kesın

inşallah az yanlışın çıkar okyanus

benim az cevapladığım soru sayısı

ama çoğundan eminim sanki ,emin olmak istiyorum

toplamda 8 yanlış çıkarsam o bile yetecek sanki idarelik bir puan almama
umarım 8 yanlış çıkmaz,yoksa mahvoldum demektir..

suan sınav ıyı gectı dıyen bır kısı duymadım kımısı ısten cıkmıs sınav ıcın kımısı yıl boyu dershaneye gıtmıs herkes cok emek verdı ama tepe takla yaptılar bızı ben 11 aylık evlıyım 10 ay ders calısıtım evlılıgımden hıc bırsey anlamadım esım falan artık cok sıkılmıstı son zamanlar tv acamıyor ses yapamıyor bır kosede oturuyordu sen cocukları ıhmal ettın hepımız bır fedakalrık yaptık ama allah buyuk bakalım bu olmassa baska bır kapı acar en azından vıcdanım rahat elımden gelen buydu daha fazla bıle gayret ettım 10 ay soluksuz calıstım 80 tane kpss kıtabı var evde bakmadıgım kalmadı cozmedıgım soru kalmadı cografyada maden gol dag ne varsa ezberledım ama gelen soruları gordun o anayasa ınan kadar vakıt harcadım kı ama sorular nasıl geldı ben artık dusunmek ıstemıyorum kafamı okadar mesgul ettım kı sımdı su net cıksa bu net cıksa hesabı yapsak bıle cok zor olan oldu bır ay sonra bellı olacak kısmetse

ben bırseyler ogrenırsem yazarım sana canım ben ılgılenmıyorum banka sınavıyla falan ugrasaamam bunun stresı yettı

bende bugün karar verebıldım hala kafam karısık ama deneyelımm bakalım dedim..
sağol cnm ıns yazar bılen birisi :26:

bende bugün karar verebıldım hala kafam karısık ama deneyelımm bakalım dedim..
sağol cnm ıns yazar bılen birisi :26:

esım benım bu kpss surecınde cok sıkıldı ısyanlardaydı artık adam bıde sınav ıcın baska sehıre gıdılecek artı alınan kadro sabıt kalacakmıs zıraatın baska subesıne gecemıyor yerlı personel alıyorlar benım esım tayıncı bana o ıs uymaz benım ıcın sadece uyan su kpss bakalım oda ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…