Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

yok cnaım alan girmicem 2014 te giricem sınava :KK45:

iyi geceler canım :KK24:

evet canım vergi günü tatlım çalışıyorum canıma okucaklar yine :KK53::KK53:

Cnm yaa hadi kolay gelsin sana inş çook yormazlar senii bende kaçayım yavaştan bence sende yat zinde olursun hem ii gecelerrr:KK54::KK54:

yaa ben geldım herkes kactı :KK43:(((( :)) neyse delıye hergun bayramsa bende kendımce takılırım burdaaaaaaa beehh:))

sa açtım tükkanı:)

konuları kaldıgım yerden okuyayım dedim 63 te pes ettim:KK70: kbkmayın:)

quit ben izmitteyim izmitemi gelcen.d burda ev ayarlaruk:)

gunaydın hatun kısıler :KK55:cok kotu bır ruya gordum sorular acıklanıyor ben bakayım bır cevaplara dıyorum ama a sıkkı yaptıysam b cıkıyor 3-4 tanesı ancak dogru ay kabussss uyandım bırdahada uyuyamadım :KK50:kafayı yıcem bu kpss ıle

gunaydın hatun kısıler :KK55:cok kotu bır ruya gordum sorular acıklanıyor ben bakayım bır cevaplara dıyorum ama a sıkkı yaptıysam b cıkıyor 3-4 tanesı ancak dogru ay kabussss uyandım bırdahada uyuyamadım :KK50:kafayı yıcem bu kpss ıle

Cnm ne demşler rüyalar tersine çıkarmş demekki ii gelecek:)) İyi düşün ii olsun tatlım ya

kızlar şuan şuan q klavyede noktalamasız 90 kelime yazıyorum. hani çalışırsam 100 yaparım gibime geliyor.

f klavyeye geçmeyi düşünüyorum. zor olurmu benm için.. yani 3 ay var hemen hemen bu arayı kapatırmıyım?
bnm en az 150 yazmam lazım.d

X