Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ist tatlım
biz topicte peş peşe konu açtık o gelir yazardı ben gider yazardım topicine sonra komşu komşu dedik derine bi girdik komşu çıktık cidden canım

Cnm istnbl mu?????????? Şimdi tatlım bekle sorumlarımla beni nasıl istanbul? Yaşam falan nasıl 1 öğrtmen geçnebilir mi? Ben istnbla atanmak istiyorum hemde deli gibii

Cnm istnbl mu?????????? Şimdi tatlım bekle sorumlarımla beni nasıl istanbul? Yaşam falan nasıl 1 öğrtmen geçnebilir mi? Ben istnbla atanmak istiyorum hemde deli gibii

oturduğun yere göre değişiyo tatlım
hiç gelme bence mesela bizim yaşadığımız yerde kiralar iyi gibi şu an 145 m2 de oturuyoz buraya verdiğimiz kira parası şişlide 1+1 kira parası o şekilde yani
istanbulda napcan kız

Nasıl yaa ist.u kim buluyo ki ben bırakayım:) bu arada bana ist.de yaşamak ütopik geliyor şu an çok istyrm oraya atanmayı ama imkansız gibi

Nasıl yaa ist.u kim buluyo ki ben bırakayım:) bu arada bana ist.de yaşamak ütopik geliyor şu an çok istyrm oraya atanmayı ama imkansız gibi

canım bütün öğretmen ve memurların dediği gibi memurlukta ve öğretmenlikte istanbulda görev yapmak şark hizmeti

Ama deniz kenarı Tr.nn en güzel şehri.. Yani neden şark görevi anlamıyorum geçinmesimi zor acaba?

orası öle mesela ben suyu olmayan bi yere gidemem heralde :44:
geçinmesi zor diye canım
düşün 2000 tl maaş alıyosun bunun kirası doğalgazı elektriği falan filan 1000 tl
kaldı 1000 tl sana en basiti bi domates kilosu 3.5 a kadar çıkıyo ee istanbulda 4 duvar arasında kalmak istemiceksin gezicen akbil aldın tamam diyelim ee alışveriş yapıcam diye kk çıkarcan sonra kk ya yetiştirmeye çalışıcan hayatında pek bi değişklik olmıcak
ama başka bi yerde 500 tl daha cebinde kalıcak yine gezersin edersin para bile biriktirisin

Hmm anladım bnm iste okuyan arklrm 1+1 de kalıyor 300e ona özendm sanırm. ya şile nasıl peki? Aslında ben denz kenarı ist.a yıkın ama skaın bir yer istiyorum öyle bir yern varlığından habersiz olarak

Hmm anladım bnm iste okuyan arklrm 1+1 de kalıyor 300e ona özendm sanırm. ya şile nasıl peki? Aslında ben denz kenarı ist.a yıkın ama skaın bir yer istiyorum öyle bir yern varlığından habersiz olarak

şile teeeeeee nerde
bide oranın ulaşım ters kalıyo biraz

ama çok güzel yerler var

şile pek merkezi yaşam yeri değil sapa kalıyor
ama deniz kenarı olduğu doğrudur

ben cıkıyorum hanımlar yatıcam uykum geldı cok yatayımda hucrelerım yenılensın ıyı geceler hepınıze yarın gelırım yıne nasıpse hadı byy

ben cıkıyorum hanımlar yatıcam uykum geldı cok yatayımda hucrelerım yenılensın ıyı geceler hepınıze yarın gelırım yıne nasıpse hadı byy

iyi geceler tatlım
yarın akşam görüşürük sayfaları çok ilerletmeyin valla okuyamıyom hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…