hastayken davalı olduk

Öncelikle geçmiş olsun. Bebeğinize acil şifalar diliyorum. Artık sağlık çalışanlarına yapılan tripli tavırlarda hakaretten sayılıyor. Görevi başında sağlık personelinin görevini engellemekten de siz sorumlu oluyosunuz. Eğer beyaz kod verdiyse muhtemelen bir ceza alırsınız. Birde bu "hasta psikolojisi" diye tabir ettiğiniz aksine hastanıza sadece zarar verdiğiniz tavırlar gerçekten doğru değil. Günde enaz 100 tane hastayla ilgilenen personel herkesin hasta psikolojisidir diye hergün hergün tribini hakaretini hatta şiddetini çekmek zorunda değil. Belki çocuğunuzun ateşinden kaynaklanan bir kaygıyla ters bir şekilde bekliyoruz dediyseniz e o da insan nihayetinde. Zaten havale geçirtecek boyutta yüksek olsa hekiminiz önce ateşini düşürüp sonra röntgene gönderirdi değil mi.
Lütfen fedakarca özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına sözlü dahi oşsa şiddet uygulamayalım. Şikayetinizi gerekli yerlere edersiniz. Ama bağırış çağırışla sadece kendi hastanıza zarar verirsiniz. Tekrar geçmiş olsun

bimere yaz adı belli degilse bile o satte orada calısan kim bilirler atesli bekledik de

Bimere yazin mutlaka ismini ogrenmissinizdir artik bir de bashekimlige gidebilirsiniz. Ben pesini birakmaz ugrasir dururdum okuyunca kan beynime sicradi o haldeki bebekle size cektirdigine bak.

geçmiş olsun öncelikle..bende bir kamu kurumunda çalışıyorum evrak kısmındayım ve bize bimer cimer şikayet dilekçeleri geliyor ve anında dönüş yapılıyor bu dilekçelere yani kesinlikle bimere hatta cimere yazın muhakkak araştırılıp çözüme kavuşturuluyor. egosu tavan yapmış bir çalışan için bebeğinizin sağlığı tehlikeye atılmış Allah korusun havalede geçirebilirdi orda

size hemen bir anımı anlatayım
ben ehliyetim için saglık raporu alaıp ehliyetimi çıkaracaktım özel bir hadtaneye girdim en yakın oydu merkezde bana
neyse girdim böyle böylekayıt yaptırdım ehliyet için saglık raporu alacagm yukarı cıktım doktorun odasına giridm
gectim doktor masasının önündeki sandalyeye oturdum
neyse benim oturmamdan bu rahatsız oldu yeminle hissettim sen kalk baklım gel seni muayene edelim dedi bana taaaa anayola bakan camdan uzakta bir iş yern tel yazıyor hani carsılarda olur ya onu sordu uzak zor okunuyıor son rakamı yanlıs söyledim diye ehliyet raporuma gözluk yazdı
bende cıktım gecmiş gün 2008 yılardan
bunu gittim bunu ssk ya sikayet ettim hastaneyi meger adam kbb doktorumymus onuda ögrendin ikisinide sikayet ettim
tutanak tutturdm
bir hafata sora evime hasatane müdürü geldi kapı caldı sasırdım özür diliyorlar
hastaneyi bir hafta kapatma cezası gelmiş ne olur dilekcenizi geri alın falan filan
yani diyecegm oki peşine düşün bu salakca hereketin ben böyle haksızlıklara dayanamıyorum
atesli cocukla sikayet etmek szi neymiş görsün işini düzgün yapacak

Öncelikle geçmiş olsun ama o saatte nöbette olan birine siz de o şekilde cevap vermemelisiniz. Sizin gibi kaç insanla uğraşıyorlar, onlar kadar sizin de anlayışlı olmanız lazım kaldı ki bekleyin demiş sadece, buna karşılık olarak "bekliyoruz" demenize gerek yoktu sanırım. Ve dediyseniz de tam anladığı gibi tripli demişsiniz muhtemelen, durduk yere kimse bu kadar büyütmez olayları.
Ama bu işlem sonucunda suçlu konumuna düştüyseniz elbette sizde ilgili bildirimleri yapın yetkili makamlara.

icin rahat olsun. saglik calisani senden once davranmak adina buna basvurmus. benzeri durumlari yasamis biri olarak net soyleyim. ya takipsizlik ya da beraatle sonucanacak bi dava. sen sikayetini geri cekme. ama iki tarafa da patlayacak bir konu degil.

Hastanenın bashekımlıgıne sıkayet
Bakanlık
Bimer
Ve bılumum alakalı alakasız heryere sıkayet ederdım
Gorevını ihmalden...
Sen onla tartısmıs olsan bıle atesli bebek ihmal edılemezdi ne olursa olsun

İftira ve görevi ihmalden şikayet edin

Gerçekten pesss!!!
O kadının görevi o.
Madem tahammülü yok yapmayacak o işi.
Ne diye şikayetçi olmuş ki sizden.
Şu ülkede herşey ters işliyor...

Ben olsam elimin ulaştığı heryere şikayet ederim.

Malesef devlet hastanelerinde herkes kendini baş hekim sanıyor... Elbette sağlıkçılara olan şiddete karşıyız ama yakını zor durumda olan insanlarında iyice damarına basıyolar bazen. Tıpkı size olduğu gibi. Saygı, anlayış sıfır! Kesinlikle şikayet işgili tüm kurumlara.

eksik anlattığınız bişiler olmadığına emin misiniz?
burdan bakınca çok anlamsız ve saçma bir diyalog çünkü
Eksik anlattigim bisey yok. Oradaki guvenlik gorevlileri de zaten sacma sapan seyden dolayi gerek yok aslinda polise dediler. Polise ifadesinde siyasi tanidigklarim var seni buradan sürdürürüm demisim bu sekilde ifade vermis... demedim oyle bisey. Onu diyecek kadar nüfuzum olsa demez yaparim zaten. Sadece hakkimi arayacağımı soyledim yasal hakkimi

Beyaz koddan para cezası yemeniz çok olası.olayın bu kadar olduğunu düşünmüyorum yada çok sert söylediniz o da bir durum tabi ki.Zaten tek bunu büyütecek bir insansa bir sürü davası olması gerekir

kizimin gece atesi cikti ben gunduz mesai saatinde saat 11.00civati hastanedeydim. Pardon ama bende devlet calisaniyim. Hizmet sektoru denir bizimkine kime hizmet halka!! İsi sadece para icin yaparsan en ufak bekleyin kelimesinden de alinir olay cikartirsin. Ayrica anlayisli olun dediginiz kadin 39derece atesli bebegimi kucagima firlatir gibi atip guvenlik pesinde kosmaya gitti hic bisey yapmadigimiz halde nasil bi is ahlaki bu. Suclu oldugunu bildigi icin de devletin saglik calisanlarina verdigi imtiyazi kendi suçunu kapatmak icin kullnip beni sikayet etti. Ustelik demedigim seyleri dedim diye söyleyerek. Bunlari yasadiginizda siz anlayisli olabilir miydizni?

Babam bashekime gitmis konusmak icin. Babam da aman olaylar buyumesin de biz alttan alalim mantiginda maalesef. Hak hukuk aramak istemez. Bashekim ozur dileyin calisanimdan davasini geri ceksin demis. Saka gibi ya demedigim seyler icin ozur dileyecegim. Mağdur dur olan benim. Gercekten bu sistemi anlamıyorum. Tahmin edersiniz babamdan baska sahidim yok. Orada ise bir suru hastane calisani calisan kisinin is arkadaslari. Orada bile hep benim uzerime geldiker onlar zaten olayi büyüttüler. Kizim ziyan oldu arada. Yapiln igne alerji yapmis ustelik defalarca gittik geldik oerisan oldu yavrum iki kere igne oldu. Alerji testi yapilmadan igne yapilmasi da bi ayri sorun!!!!! Haksiz olnin arkasini kollayanlar okdugu surece bu sistem hep boyle gidicek anlaşılan...

Beyaz koddan para cezası yemeniz çok olası.olayın bu kadar olduğunu düşünmüyorum yada çok sert söylediniz o da bir durum tabi ki.Zaten tek bunu büyütecek bir insansa bir sürü davası olması gerekir
Peki saglik calisani suclu olamaz mi? O ceza almaz mi? Tamamen tek tarafli bi menfaat olmasa gerek. Hakaret darp hic bisey yok. Ustelik demedigim seyleri dedim gostererek beni sikayet ediyor kendisini kurtarmak için? Tam bir bilginiz var mi bu konuda?

Kendim hekimim.sizin olayı tam bilmiyorum ama genelde bir sürü tehditten sonra karakolda hastalar biz yapmadık diyor.hakkınızda hayırlısı olsun ama davadan vazgecip uzlasma yoluna girme sansınız var mı?

Sonuçta hiç birimiz orada değildik. Sizin de onun da tavrını görmedik. Seslerin yükseldiğini söylemişsiniz. Demek ki bahsettiğiniz kadar mağdur değilsiniz bu tartışmada. O görevlinin şikayeti dikkate alınıp sizi karakolda ifade verdirttilerse var bir şeyler demek ki, ben bunu anladım. Olaya şahit olan o kadar kişi salak değildir herhalde, görevli kendi kendine carlasa bu kadar ciddiye alınmazdı. Olayı tam anlattığınızı düşünmüyorum, veya yazı dilinde olduğu kadar basit olduğunu da. Ayriyeten, kelimeler söyleniş tavrına göre saldırı veya hakaret etkisi bırakabilir. Kimse nornal tonda söylenen " bekliyoruz" kelimesine takılmaz. Neyse. İkiniz de yaptıysanız şikayetinizi, haklı haksız, cezalı cezasız ortaya çıkar zaten. O görevli de şikayet hakkını kullanmış, o da sizi darp etmemiş zaten. Objektif yorumum bu.

Ordaki guvenlik calisanlarin hepsi dinlediklerinde buyutulecek bisey yokmus dediler. Yanlis anlama olmus dediler.zaten buyuten ilk şikayet eden ben degildim.. Ben sadece yaka kartinizi da takmamissiniz sizin isminiz ne diye sordum israrla ve butun sorun bundan sona basladi. Ya kizim seni ozellikle mi gonderdiler buraya dedi bana. Bu sekilde konustu basindan beri. Hepsini gectim kizimi firlarir gibi kucagima atmasi hepsini geride birakir zaten.. HAKKi YOK! Kizimi firlatirsa çileden cikarim... Ben surekli israrla adini sordum niye gizliyorsunuz dedim ve bunu arkasini birakmayacagimi soyledim. polis memuru bile muhtemelen kendi sucunu kapatmak icin bu yola basvurmus dediyse benim bisey dememe gerek var mi? Zaten ben yasadigim olayi kritik yapin diye bi paylasim acmadim bu sekilde benzer durum yasayan veya bilgisi olan varsa bilgisine basvurmak amacli actim konumu. Onun icin ayrintili bilgilendirme yaptim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…