Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben de bir ara resim eklemeyi becerirsem , ekleyeceğim :) uzun kollu pijama, gecelik sabahlık 3lü takım aldım.çok çok sade. göğüsten açılmalı.rabbim hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin.

normal doğum olunca gecelik giymek gerekmiş
bende gecelik almayı düşünmüyorum aslında
ne yapacağıma karar veremedim

Arkadaşım İst. Eminönü havuzluhandan dün alışveriş yaptım ben. Çok güzel gecelik hem kaliteli 48- sabahlığı ayrı fiyat 55 aldım. Han çevresinde de biçok yerde çok güzel ürünler var. Pijama altlı üstlü önden düğmeli penye takımlar da var, hatta biraz kışlık olanları da 18 lira civarı

havuzlu hanın ın ününü çok duydum bende gıdıp gıtmeme konusunda kararsız olanlardanım fiyatları uygunmu bebek içinde alışverış yaptınmı nelerı kaça aldın yazarsan bızde fıkır edınmıs oluruz....teşekkurler ..

ben ankarayım, kızılayda pijama dünyasından aldım. Allah nasip ederse sezeryan olacak, ilk gün gecelik giymek gerek dediler, hiç sevmediğim halde bir tane önden düğmeli aldım, iki tane de lohusa pijaması. Pijamalar, 50,35, gecelik de 20 lira . Modeller güzel tavsiye ederim..

ben ankarayım, kızılayda pijama dünyasından aldım. Allah nasip ederse sezeryan olacak, ilk gün gecelik giymek gerek dediler, hiç sevmediğim halde bir tane önden düğmeli aldım, iki tane de lohusa pijaması. Pijamalar, 50,35, gecelik de 20 lira . Modeller güzel tavsiye ederim..

canım hangi pijama dünyası u çarşıbaşının üstündekimi
kocabeyoğlu pasajı altımı ikiside farklıymışta
ben kocabeyoğlunda olanda bu kadar ucuza rastlamadım hemde kumaşları bana bay ince geldi ona rağmen takım 80 liraydı

bende ıkı pijama takımı bir gecelik birde sabahlık aldım.tabi malum iç çamaşırı 7 tane falan alıcam yanıma.

bende yapabileceğim en uygun alışverişi yapmak istiyorum bu gecelik olayında. şimdilik bi tane pijama aldım, omuzlarında düğmeler var, önü süveter gibi düğmeleri açınca emzirme dlikleri çıkıyo :))) 20 liraya aldım. bi tane gecelik alıcam bakınıyorum şuanda, henüz bulamadım. ama hem pijamaya hem geceliğe uygun bi sabahlık alıcam. böylece bu işi halletmiş olucam. 2 tane emzirme sütyeni almıştım, onları da koycam çantama, ama atlete gerek var mı acaba soğuk olacak, ocağa geliyor... 6 lı kilot da koyucam. bi de el örğüsü lizöz alıcam yanıma.
ha bi de evde giymek için C&A dan kalın kumaşlı bi pijama takımı aldım. sabahlığı buna da uydurursam süper olacak...
herkesin sağlıcakla bebişlerini kucağına alması dileğiyle...

la senza'dan bi tane pijama takımı aldım.önü düğmeli.bi tane de internetten beğendim,sabahlığı filan da var.

ben de gecelik aldım ama şimdi düşünüyorumda saçma bişi yapmışım. çünkü gecelik uzun kollu polar kumaş ama diz üstü. yani kış için açık yaz için kalın hastane için de uygun değil. alırken aklım nerdeydi bilmiyorum. aslında suç alışverişe eşimle çıkmam da erkekler ne anlar alışverişten alsana kankanı yanına demi ama. işte akıl.

Arkadaşlar ben de izmir deyim.. Nerden uygun fiyatlı güzel şeyler bulabilirim fikri olan var mı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

yaw aldınızda hani resimleri:KK43:((( weya site isimlerini werinde ordan bakalımalkisalkisalkis

Ben bu haftasonu çıkıcam gecelik ve pijama alışverişine..
Biraz erken mi bilmiyorum. Beğendiğim bi kaç model var bari onları paylaşayım. Bunlardan birini alıcam muhtemelen..
Relax mode sitesinden alıntı..
0203j.jpg
[/URL][/IMG]
0809l.jpg
[/URL][/IMG]
1617h.jpg
[/URL][/IMG]
3435.jpg
[/URL][/IMG]
4849.jpg
[/URL][/IMG]
6061g.jpg
[/URL][/IMG]
6465.jpg
[/URL][/IMG]
7879.jpg
[/URL][/IMG]
8081.jpg
[/URL][/IMG]

100101.jpg
[/URL][/IMG]
104105.jpg
[/URL][/IMG]
Bunlar da cicikom'un
ekerpembegri.png
[/URL][/IMG]
Bu gecelik yanlarındaki çıtçıtlardan açılıyo. Emzirirken kolaylık sağlıyo..
ttlgecelik.png
[/URL][/IMG]

bayıldım ben bu pijamalara hemen aradım izmirmiş merkezi istanbuldada osmanbeyde varmış ama toptancıymış osmanbeyide aradım gelin yardımcı oluruz dediler teşekkür ederim paylaşım için tamda aradığım gibi spor pijama

slm kizlar .
bende 32+3 hamisim ..

ben bi tane gecelik aldim penye , dize kadar , dogum esnasinda giymeyi dusunuyorum onu , sagim solum daha iyi kapanir ,diye :roflol:

iki tane pijama takimi aldim ama bi tane daha almayi dusunuyorum....

merhabalar ben yeni doğum yaptım sizlere tavsiyem pijama pek rahat olmuyor gecelik önden düğmeli çok kullanışlı zaten ilk etepta hastanede ameliyat önlüğü giydiriyorlar ilk gün onla geçiyor zaten fazlada dert etmeyin

X