Hasta sokak köpeği

Allah sizden bin kere razi olsun. Ne guzel ne kadar sabirla davrandiniz. Cooook sevindim. Aksamustude yazin buraya nasil oldugunu. Hazir yemisken baska seylerde vermeye calisin

Süperrr heyooooooo çok sevindim

Hala kendi kendine yemiyor. İki gündür 3 yaşındaki oğluma tavuk dürüm yaptırıyorum ve yarısını kopuse veriyorum. Sadece onu kendi yiyor. İshali başladı gene ama. Bu akşam lapa püresi verdim siringayla. Bu sefer ağzında çok tutmadan yuttu. Arka arkaya verdim ve bitirdi 1 su bardağını. Suyunu kendi iciyor ama.

Onu yemesi bile iyi. Halsizligi nasil

Halsizligi eskisi gibi yok. Bizi görünce hemen ayağa kalkıyor. Oğlumu görünce üstüne çıkıyor. Dün yarım saat gezmeye gönderdim dışarı. Oğlum tasmayi çıkarmış, beraber yürüyüp gezdiler. Eve gelince de saklanıp şaka yaptı köpeğe. İçeri girince her yerde oğlumu aradı. Bulunca zipladi. Şimdilik iyi gidiyor.

İnşallah tamamen iyileştiğinin haberinide alırız en kısa zamanda

ya çok sevindim düzelmeye başlamasına. Ne iyi bir yüreğiniz var sizin böyle Allah sizi ve ailenizi sizin gibi iyi insanlarla karşılaştırsın inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…