Gebeliğe Hazırlık Hashimoto Tiroid ve İleri Yaşta Hamile Kalmaya Çalışanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

benim iki yıl önce ilk tshmı 4 tü.sonra zaten ilaçla hep 2 nin altına alındı kontrol altında. Antikorlarla ilgili bilimsel olarak öyle söyledi saldırıyor diye bir şey yok dedi ama

benim iki yıl önce ilk tshmı 4 tü.sonra zaten ilaçla hep 2 nin altına alındı kontrol altında. Antikorlarla ilgili bilimsel olarak öyle söyledi saldırıyor diye bir şey yok dedi ama
Bilemiyorum çok şey yazılıp çizilmiş bu konuda. Ne doğru ne yanlış bilmek zor. Tek bildiğim ablamın antikorları tavan yaparken 2 tane çocuk yaptı... Yani bence bu bir sorun olmamalı.

Ayrıca antikorkarı düşürmenin kesin bir yolu yok antikor takibi yapmayın da diyor benim kafam karıştı sizin söylediğinizden? Ben de selenyum alıyorum glutensiz beslenmeye çalışıyorum

Ben bu doktora gitmeyi dusunuyorum subat gibi

Sizce doğru mu? Bu doktor kim ne bilmiyorum Buğra buyrukçu duydunuz mu? Özgeçmişi falan da yok hiçbir yerde gitmeli mi acaba

Eklentiler

• 5914CDBB-B400-4B80-BAEF-7C2FAEE11F0B.png
    455,2 KB · Görüntüleme: 33
Cok teşekkürler..bende profla gorusucem son tahlillerimi de yaptırınca hayirlisi bakalim..cok geçmiş olsun...sen hamile kalabildin mi?

Gidin gebe kalmayla ilgili gidecekseniz ilgisi yok diyecek ama lazer tedavisini deneyebilirsiniz ben denedim en azından insanın içi rahat ediyor
Benim dogal yoldna olan tekrarlayan dusuklerim varvl ve tup bebek yaptirdim tutmadi o yuzden fitoterapi denemek istiyorum bu sefer belki akupunktur da yaptiririm bilmiyorum

Benim dogal yoldna olan tekrarlayan dusuklerim varvl ve tup bebek yaptirdim tutmadi o yuzden fitoterapi denemek istiyorum bu sefer belki akupunktur da yaptiririm bilmiyorum
Neden bu düşükler geçmiş olsun çok benşm de 8 embriyom bar bi tane dondurulmuş transferim oldu dün gene negatifi aldım. Psikologa gitmeye karar verdim artık

Sizce doğru mu? Bu doktor kim ne bilmiyorum Buğra buyrukçu duydunuz mu? Özgeçmişi falan da yok hiçbir yerde gitmeli mi acaba
öncelikle kaybın için üzüldüm,sabır diliyorum..tüp bebek uygulamasında transfer edilen embriyo kaliteli miydi,kaç yumurta toplanmıştı? Dr ne gibi bilgi vermişti? Arkadaşım tüp bebek yaptirdiginda tutunma olmadı ve aslında toplanan 2yumurtadan bir tanesi iyi durumdaydı ve Dr kaliteli olmayan yumurtayi transfer etmiş %10 tutunma olasılığı olan..bunu transfer öncesinde arkadasima sormadı hatta herşey çok güzel diyerek umut verdi..tutunma olmayınca da zaten yumurta kalitesizdi diye açıklamayı o zaman yaptı..endustriye cevrmisler olayı insanların duygularini umutlarını çalıyorlar..ben sadece bir örnek vermek istedim iyi insanlarla drlarla karsilasalim inşallah...umudunu kaybetme..

Benim 8 embriyom var hepsi çok iyi kalite ama olmadı hiçbir sorun yok dediler. Bende de haşimato var ona takıldım işte

Benim 8 embriyom var hepsi çok iyi kalite ama olmadı hiçbir sorun yok dediler. Bende de haşimato var ona takıldım işte
cibicibicibi ninde belittigi gibi engel olabilir bende öyle düşünüyorum..antikor değerlerin nasıldı transfer öncesi? Kendini en iyi tanıyan sensin neye ihtiyaç duyuyorsan oraya gitmeni tavsiye ederim psikolog istersen mutlaka git unutma asla,senin kendini iyi hissetmen sana kendini iyi hissettirecek herşeyi denemelisin önce ruhumuz iyi olmalı bedenimiz ruhumuza ayak uyduruyor

Ya ama bir sürü kişi antikor yüksek olmasına rağmen hamile kalmış benim anti tg 574 anti tpo 38 di transfer öncesi

Antikorlarım çok değişken 4 ay önce ikisi de 30 lu değerlerdeydi

Antikorlarım çok değişken 4 ay önce ikisi de 30 lu değerlerdeydi
gayet iyi bence ama uzuntu,stres çok büyük etken..sen kendine odaklanne güzel harika yumurtaların var onlar seni bekliyor sana iyi gelicek ne varsa onu yap..spor,psikolog vs..tahlillerini de yaptır 3ay geçmiş üzerinden..biraz dinlendir kendini sonrasında tekrar transfer yaptirabilirsin..herşey güzel olucak inşallah..

Ama işte an son anti tga 570 li bişiydi anti tpa düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…