Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhaba arkadaslar ben iki markanın rimelinden vazgecmem
günlük olarak maybelline volum express
eger rimel uzun süre kalıcaksa gözümde clinique kullanıyorum
ikiside takma k,irpik takmıs kadar uzatıp kıvırıyo

ben maybelline nin tarak şeklinde olanının kullanıyorum ve çok memnunum. avon ve flormarda kullandım ama n-hiç memnun kalmadım.arkadaşlarım bile çok beğendiler kirpiklerimin yeni halini...

benim favori rimelim kesinlikle lancome hypnose.3senedir bu rimeli kullanıyorum ve çokta memnunum tavsiye ederim:KK66:eğer kirpikte hacim istiyorsanız lancome hypnose en iyi seçim olur bence.ben şimdiye kadar bu rimelin kuruduğunu veya topaklanma yaptığını hiç görmedim.

ben maxfactor masterpiece kullanıyorum çok da memnunum gün içinde akmıyor,top top olmuyor.arkadaşlarım her zaman hangi marka rimel kullanıyorsun çok güzel duruyor diyor.

ben maxfactor masterpiece kullanıyorum çok da memnunum gün içinde akmıyor,top top olmuyor.arkadaşlarım her zaman hangi marka rimel kullanıyorsun çok güzel duruyor diyor.

masterpiece bendede var ama kahverengi almısım
rimel ii ama kahve oldugundan heralde istediğim sonucu alamıyorum ben
ama genede ii bi rimel kirpikleri tek tek tarıyor

kullandıklarımdan en güzeli max factorun 2000color olanıydı şimdi avondan bitane sipariş verdim bakalım o nasıl

bende yıllardır max factor 2000 color kullanırım , bir arkadaşımın tavsiyesiyle avon aldım ama maalesef memnun kalmadım pek , en iyisi kesinlikle max factor ..

estee lauder ve clinique aldım geçenlerde
doğal makyaj için clinique daha havalı bir gorunum için esteeyi tercih ediyorum
tavsiye ederim:içelim:

bende yıllardır max factor 2000 color kullanırım , bir arkadaşımın tavsiyesiyle avon aldım ama maalesef memnun kalmadım pek , en iyisi kesinlikle max factor ..

bende hiç memnun kalmadım avonun rimelinden
bencede kesinlikle max factor
clinique ve esttee lauder da iyidir gibi geliyo ama denemek içinn de ucuzz ürünler değiller:)

evet kıslarrrrrrrrrrrrrrrr
kesinlikle MAX FACTOR COLOR 2000 DRAMATİC LOOK
üsütne rimel tanımam,cok farklı rimeller kullandım ama favorim bu:1hug:

suda çabuk çikan bütün rimelleri tavsiye ederim, eyer çıkarmakta zorlanıyorsanız zamanla kirpikleri döküyor

hangi rimeli kullandıysam işe yaramadı açıkcası avonun temsilciliğini yaparken rimellerinin hepsini denedim ve hiçbirinden istediğim sonucu alamadım şimdi max factor kullanıorum avona göre çoook daha süper olsada istediğim sonucu alamadım :KK43:

avonun rimellerini kullanıyorum biri suda akmayan kullanımı iyi fakat kirpiklerime zarar veriyor.

arkadaşlar tamam maybelline güsel belirginlik veriyor filan ama her modelide topaklanma yapabiliyor ayrınca aradan biraz zmn geçsin dökülüyor rimel bende yeni bi rimel alıcam ya şöle hepsi bir arada olanlardan yokmu uzatsın ayırsın dolgunluk versin üff bıktım rimel denemekten

X