Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Canim Bencede Lancome Bu Piyasada çaliştim Bi Ara Lancome özelliklede Maskara Konusunda 1 Numara
Okadar Para çok Ama Hemencecik Bitcek şey Için Sen Bilirsin Tabii
Lorel Ve Maxfactor De Güzel Ama Bi Dene Derim
Sevgilerimle

kızlar max factor - masterpiece max ve loreal last architect hakkında da gayet güzel yorumlar var kozmetik sitelerinde :1rolleyes:
haftasonu gidip deniycem sanırım ekledim bunları listeme :smiley-cool:

nivea ideal revulation
takma kirpik etkisi yapıyor bu kadar memnun kalacağımı düşünmeden almıştım

avon süper shock maskara siparişi verdim kullanınca fikrimi paylaşırım

Rimel´e cok pahalisini almak hic gerekmiyor,
cok denedim, ama gercekden en iyileri Loreal, Maybellin,
Lancome denedim CD denedim , Helena... vs,
bu pahali markalar cok cabuk kuruyor, ve pütür pütür dökülüyor kirpiklerden ayrica cok da bereketli olmuyor.
O yüzden kiymayin paraniza Rimel de, ha baska seylere gelince bu pahali markalar da iyi ola bilir ama Rimelde al ucuzunu güle güle kullan.

clinique aldım Krdi'mden
kozmetik sitelerindeki yorumları bi harika
bakalım ben beğenicek miyim :smiley-cool:

nivea ideal revulation
takma kirpik etkisi yapıyor bu kadar memnun kalacağımı düşünmeden almıştım

avon süper shock maskara siparişi verdim kullanınca fikrimi paylaşırım

avon rimelim geldi bugün ve sürdüm
ben beğendim :içelim:

kesinlikle ve kesinlikle maybelline , hatta maybeline'in volume express turbo boast'ını kullanıyorum.. hangi rimel olursa olsun hiçbiri yıllardır volume expressin yerini tutmadı. yazın denize giderken bile onun suya dayanıklısını kullanıyorum.. herkese tavsiye ederimm

bende avon kullanıyorum ve çok memnununm bir dönem mybelin de kullandım ondan da memnundum a.s.

çoğunu denedim ama kirpiklerimi örümcek bacağı gibi yapmayan bi rimel bulamadım kafamçokkarıştı tavsiyeleriniz olursa kıslar denicemmm

ben uzun yıllardır flor mar ın rımelını kullanıyorum ve ck memnunum
ama herkes maybellıneden cok memnun gordugum kadarıyla onuda denıcem

Bana da geçen gün parfümeride alix avien in rimeli indirime girmiş dediler alıp deneyeyim dedim. Şimdi bir kat max factor 200 calori sürüyorum. Onun üstüne alix avien sürüyorum. İnanılmaz derecede güzel hem dolgun hem kıvrık oluyorlar. Maaşaallahhh...
Bu arada alix avienin fırçası kıvrık:)

X