Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben max factor 2000 calori 2 kez aldım bence mükemmel bir rimel...
ama tuzlu geliyor artık ve nedendir bilmiyorum çok çabuk kuruyor
o kadar para verip 2 ay giden bir rimel bana pahalı geliyor...
Şu an maybelline sarı tombul rimelini aldım bakalım memnun kalacak mıyım..
Ama pembesini de begenenler cokmuş onu da merak ediyorum..

evet canım çok çabuk kuruyor:KK31:
10 kez üstüste kullanamamışımdır son aldığımı..ama max factor un Masterpiece Max çeşidi çok güzel:21:

evet canım çok çabuk kuruyor:KK31:
10 kez üstüste kullanamamışımdır son aldığımı..ama max factor un Masterpiece Max çeşidi çok güzel:21:

Onu hiç görmedim ama ben plastik fırçalı rimelleri sevmiyorum acıtıyor..
uzun kıllı fırcaları seviyorum bir de renkli rimel almaya karar verdim mürdüm ya da lacivert...

uzun kıllı fırcaları seviyorum bir de renkli rimel almaya karar verdim mürdüm ya da lacivert...

plastik fırçaları bende hiç beğenmezdim,önyargılıydım... deneme boyu vardı bende bunu sevdim:KK31:

pastelin lacivert rimeli var bende çok güzel herkes bayılıyor
kabının rengi turuncu

$maybelline-mascara.jpg

Kesinlikle buuu :KK16: Çok güzel dolgunluk ve kıvrımlık sağlıyor :KK76:

aynen bende öyle istiyorum, normalde dolgun değil birazcıkta kısa, çok birşey beklemiyorum ama yeni alsamda topak topak bi görünüm oluşuyor, maybelline kullandım sephora kullandım ama sanıyorum takma kirpik kullanmaya başlıcamm, zr ama etkili olan o, yada iper kirpikkkk :KK53::KK53:
kullandigim rimeller sadece kirpik diplerini boyuyor.,ama ne dolgunlastiriyor nede boyunu uzatiyor,bir fark yok.bu rimel fircalarinin tam özelliklerini bilen varmi? mesela top firca,sik firca felan :KK43: yani ben istiyorumki sürdügümde uzaktan belli etsin rimel oldugu..yakindan bile belli degil :/

Lancome hypnose kullandım memnundum cok güzel dolgunlastırıyor ve kıvırıyordu fakat clinique high impact kullandıktan sonra bunda kalmaya karar verdim hem içinde buğday özleri var besliyor ve coookk güzel ayırıp uzatıyor :21:

Lancome hypnose kullandım memnundum cok güzel dolgunlastırıyor ve kıvırıyordu fakat clinique high impact kullandıktan sonra bunda kalmaya karar verdim hem içinde buğday özleri var besliyor ve coookk güzel ayırıp uzatıyor :21:

$763530.jpg

bahsettiğin lancome bu mu? fırçası gözüme çok hoş göründü sanki takma kirpik etkisi verecekmiş gibi :KK52::KK53::KK52: :KK70:

yine yeni bir rimel arayışı içerisine girdim
en memnun kaldığım rimel max factor false lash effect oldu
şimdi lancome u merak ediyorumm
ama biraz tuzlu
kullananlardan fikir alabilir miyim
değer mi verdiğim paraya

yine yeni bir rimel arayışı içerisine girdim
en memnun kaldığım rimel max factor false lash effect oldu
şimdi lancome u merak ediyorumm
ama biraz tuzlu
kullananlardan fikir alabilir miyim
değer mi verdiğim paraya

bende daha önce max factor color2000 ve maybellıne kullanırken arayıs içine girip buradakı cok fazla ovgu alan rimel lancome hıpnoz drama aldım kesınlıkle tek gecerım ilk sürüdgümde ışte budur dedım bı kere kıvırma aletıne ıhtıyacınız kalmayacak suoer kıvırıyor cok guzel dolgunluk verıyor tekteek ayırıyor bı rımelden daha ne ıstıyeyımkı....ben gecen sene hepsı buradadan 55 tl ye almıstım ınternetten takıp edın bence sık sık ındırıme gırıyor...

göz irite testinde 230milyonun üzerinde tavşan kör ediliyor maskaraüretimi için her yıl,,kör edildikten sonra da bir daha deney için kullanılamaycaklarından hunharca katlediliyorlar,,,hala cruelty-free(işkencesiz-deneysiz)maskaralara geçmeyi düşünen insanevladı çıkmıyor forumun bu bölümünden,,mailime gelen mesjlarda hep katil loreal yada maybelline,,,hangi gezegende yaşıyorsunuz,,,heyy hatt!!!! insan biraz araştırır,öğrenir,,,ayıptır beah!forumda bir sürü insanın göbeği çatlıyor bilinçsizleri bilinçlendireceğiz diye,,,

bkz:kendi markanı kendin seç
bkz.kozmetik sektöründeki akılalmaz hayvan deneyleri

bu kadar da aymazlık olur mu ya!

bende daha önce max factor color2000 ve maybellıne kullanırken arayıs içine girip buradakı cok fazla ovgu alan rimel lancome hıpnoz drama aldım kesınlıkle tek gecerım ilk sürüdgümde ışte budur dedım bı kere kıvırma aletıne ıhtıyacınız kalmayacak suoer kıvırıyor cok guzel dolgunluk verıyor tekteek ayırıyor bı rımelden daha ne ıstıyeyımkı....ben gecen sene hepsı buradadan 55 tl ye almıstım ınternetten takıp edın bence sık sık ındırıme gırıyor...

paraya kıyıp alıcam sanırım
içimde kalmasınn :KK52:

uzun ve kıvrık istiyorsanız : loreal lash architect 4D

yoğunluk ve dolgunluk istiyorsanız : max factor 2000 calorie ve max factor false lash effect

renkli rimel istiyorsanız pastel'inkiler hem ekonomik hem de çeşidi çok. epey de uzatıyor.

bayanlar ben rimel olarak silikon uçlu rimelleri tercih ediyorum max factor False Lash Effect kullandım uzun bir süre sonra üniveriste nedeniyle başka şehire gelince daha ucuz rimeller aradım . flormarın morumsu lilamsı dışı olan bir rimeli var o da silikon uçlu onu severk kullanıyorum fakattt yeni çıkan golden rose catwalk rimellerini çok merak ediyorum hepsi silikon uçlu şu an fiyatları oldukça uygun bir kaç tane bile almayı düşünebilirm. bu rimellerden kullanan var mı sarısını ve turuncusunu çok merk ettim uçları da çok güzel duruyor .
$image_1341989912_87.jpg

X