Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
$flormar-x10-sculpting-maskara-waterproof-15-ml.jpg

Rimel kullanmaya bu rimelle başladım ve uzun süredir de bu rimeli kullanıyorum ve fiyat-performans açısından da gayet memnunum, tavsiye edilir :21:

rimel sürdügüm gün elime en az 3 tana kirpiğim geliyor , o yuzden kullanmıyorum ben , sizde dokulme olmuyor mu veya napıyosunuzda olmuyo :KK3:

siddetle tavsiye ederim LORAEL FALSE LASH TELESCOPIC
allahim allahim super ayni takma kirpik takmis gibi yapiyor cok guclu bir rimel:KK9:

loreal kozmetik sektöründe deney adı altında yaptığı katliamlardan ötürü tüm dünyada protesto edilirken, forumun bu kısmı çağa yetişememiş sanıyorum ki???buyrun loreal laboratuvarlarının yüksek teknolojisi!!!!!!!daha fazla bilgi için lütfen forumun kozmetikteki hayvan deneyleri ve markanı kendin seç kısımlarını ziyaret ediniz,,,,bilmediğiniz için farkında olmadan katliamı paranızla fonlamış oluyorsunuz!

$rimel üretimi esnasında draize göz irite testine maruz kalmış bir tav&#.jpg $görmek isteyene herşeyi anlatıyor.jpg $bilimadamı(!) ve tavşan_test aşaması.jpg $rimel üretimi için boyunları düzeneğe kıstırılmı&#3.jpg $test kapsulü_tavşan.jpg

YSL Faux Cils favorim ama malesef biraz çabuk kuruyor.Raf ömrü,belirtilenden daha az yani.Fiyat olarak pek ucuz diyemem ama genel olarak size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim; sevdiğiniz,beğendiğiniz bir rimelin ,bittikten sonra fırçasını atmayın.Daha hesaplı aldığınız bir rimelin boyasından faydalanıp,etkisini sevdiğiniz fırçanızla kullanmaya devam edin.Bu,100 liradan fazla ödediğiniz rimeller için geçici bir yöntem tabiki,30-40 liraya alıyorsanız o kadar zahmete girmenize gerek yok.

loreal kozmetik sektöründe deney adı altında yaptığı katliamlardan ötürü tüm dünyada protesto edilirken, forumun bu kısmı çağa yetişememiş sanıyorum ki???buyrun loreal laboratuvarlarının yüksek teknolojisi!!!!!!!daha fazla bilgi için lütfen forumun kozmetikteki hayvan deneyleri ve markanı kendin seç kısımlarını ziyaret ediniz,,,,bilmediğiniz için farkında olmadan katliamı paranızla fonlamış oluyorsunuz!

Eki Görüntüle 511273 Eki Görüntüle 511274 Eki Görüntüle 511275 Eki Görüntüle 511276 Eki Görüntüle 511277

ben bu konuyu forumda okumuştm ve de loreal e asla diyorum.... bilmeyen arkadaşlar için bunu yazman çok iyi olmuş :KK50:

inanin kizlar bunu bilmiyordum ....!!! tavsanlarin gozlerini kor edecek kadar bilmiyordum
hayvanlar uzerinde test edildigini duymustum ama bu derece oldugunu bilmiyordum cook ama cok uzuldum
yurt disinda okadaarrr cok Lorael satiliyorki ozellikle teenager
cook fazla kullaniyorlar... tavsiye etmiycem bundan sonra:KK14:

Son düzenleme:
lancome Hypnose drama almaya gitmiştim geçen gün
görevli bayan starı çok övdü onu aldım
çok memnunum ama hala aklım drama da
bitince onu da deneyeceğimm :21::21:

rimel sürdügüm gün elime en az 3 tana kirpiğim geliyor , o yuzden kullanmıyorum ben , sizde dokulme olmuyor mu veya napıyosunuzda olmuyo :KK3:

kirpiklerine yağlarla bakım yap canım :) Hint ve badem yağını karıştır.Kullanmadığın bir rimelin başlığını al ve yıka her gece rimel sürer gibi uygula :)Ben her gün rimel sürerdm dökülmeye başladı ve bakım yaptım yapalı dökülme olmuyor:)

bunu deneyın pişman olmazsınız. benım arkadasım bı medya grubunda reklam muduru ve hepp loreal kullann bı kız.
ona hedıye gelmıştı bu urun.. oda hep loreal kullandıgı ıcın atmıs evde bı kenara. rımelı bıtıncede bbı deneyım demış.
ve artık hep bunu kullanıyo. onun sayesınde bende kesfettım.
kapagı yesıl ve dısı seffaf renk plasyıkle kaplı. bunun gıbı bı tane daha var aynısı ama onda seffaf kaplama yok onu denemedıgım ıcın bılmıyorum.
tavsıye ederım

bunu deneyın pişman olmazsınız. benım arkadasım bı medya grubunda reklam muduru ve hepp loreal kullann bı kız.
ona hedıye gelmıştı bu urun.. oda hep loreal kullandıgı ıcın atmıs evde bı kenara. rımelı bıtıncede bbı deneyım demış.
ve artık hep bunu kullanıyo. onun sayesınde bende kesfettım.
kapagı yesıl ve dısı seffaf renk plasyıkle kaplı. bunun gıbı bı tane daha var aynısı ama onda seffaf kaplama yok onu denemedıgım ıcın bılmıyorum.
tavsıye ederım

fiyatı ne kadar canım?

fiyatı ne kadar canım?

20 tl güzelim.. bu arada avatarındakı sensen cok guzelsın ve gözlerini çok begendım :KK66:
bu arada watsons un arada ındıımlerı oluyo. akılı kadınlar kulubu mu ne var turkcelın oradan mesaj atıp alırsan 13-14 arası.
bunun yanında anneler gunu gıbı ozel gunlerdede ındırımlerden daha ucuza alabılısınız

Son düzenleme:
20 tl güzelim.. bu arada avatarındakı sensen cok guzelsın ve gözlerini çok begendım :KK66:
bu arada watsons un arada ındıımlerı oluyo. akılı kadınlar kulubu mu ne var turkcelın oradan mesaj atıp alırsan 13-14 arası.
bunun yanında anneler gunu gıbı ozel gunlerdede ındırımlerden daha ucuza alabılısınız

Teşekkür ederim evet benim:) Fiyatı çok yüksek değilmiş içimde kalmasın bunu da alıyım :KK70:

ben Max Factor False Lash Effect Purple Mascara kullanıyorum kesinlikle tavsiye edrim.benim kirpiklerimi o kadar belirginleştirdi ki avondan sonra süper geldi anlıycanız:KK17::KK9:

kızlar pastel in var wolume yazan onu tavsıye ederım.hem hayvanlar uxerınde denenmedıgını duydum ama yınede bılmıyorum.fıyatı 10 küsür cok memnunum..cok dolgun gösteren rimeli sevıyorum baska varmı tavsıyenız.alıx avıen nasıl kullanan varmı

X