Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ben rimele hiç çok para vermedim maybeline colo ssal volume un mor ve turuncu renkte olanlarından gayet memnunum ama, hoş duruyor.

Hangi rimel bilmiyorum ama hangi rimel değil onu çok iyi biliyorum. C.Dior - Diorshow Blackout. Kesinlikle fırçası çok iyi ve kirpikleri tek tek ayırıyor; fakat kalıcılık konusunda yerlerde ! Günün sonunda göz altlarınız siyah siyah, bütün rimeliniz akmış oluyor. Şeffaf rimel kullanmak en iyisi sanırım.

daha önce maybellinenin maybelline falsies ve sarı olan bir rimeli var kullanmıştım sarı olan falseisten daha iyiydi fakat en son maybelline black drama rimeli dantel resmi var onu aldım çok beğendim tavsiye ederim gerçekten mutlaka deneyin maybelline cat eyes mascarayı da sipariş verdim henğz gelmedi gelinde yorum yaparımm

ucuzundan pahalısına kadar pek çok rimel denedim...şuan max factorün xperience rimelini kullanıyorum ama fiyat-performans açısından bakacak olursam vazgeçilmezim maybelline one by one :KK12:

Ben Rimmel 'in scandaleyes isimli ürününü kullanıyorum.vazgeçilmezim oldu.takma kirpik mi taktın diye soranlar bile oldu.çok memnun kalıcaksınız garanti ediyorum kızlar.Mutlaka denemelisiniz.deneyenlerin yorumlarını bekliyorumm :)

kesinlikle maybelline. her gören soruyor rimelinin markası ne diye. gerçi benim kirpiklerim uzun ama sürmeyi de bileceksin arkadaş. arkadaşlarımın kısacık kirpiklerini bile upuzun yapıyor düşünün artık.

piyasadaki her rimeli denemiş olarak söylüyorum;
maybelline colo ssal.. (sarı şişko olan)
en son one by one aldım... evet tek tek ayırıyor doğrudur ama sanki kirpiklerim azmış gibi hissettim.
ben sevmedim yani ...
+ renkli limel manyaklığıda vardır bende...
bunun içinde gerek renklerin canlılığı gerekse kirpiklerin dolgunluğu açısından
colleen hem çok uygun fiyatı hemde muhteşem mavisini ve yeşilini kullanıyorum.
şiddetlede tavsiye ediyorum...

too faced yada phsicians formula markasının rimelini deneyenlerden yorum bekliyorum!bu iki marka hayvan deneyi yapmıyor mesela,,,,öneren çıkıcakmı bakalım......yada en beğendiğiniz cruelty-free rimeller hangileri?

kızlar ben ucuz makyaj ürünleri satan bir site buldum.ordan 6tlye maybelline falsies rimel sipariş ettim.o kadar memnunumki.zamanında bir rimele 20tl verdiğim için pişmanım.tavsiye ederim.siteyi isteyene özel mesajla yazabilirim

kızlar ben ucuz makyaj ürünleri satan bir site buldum.ordan 6tlye maybelline falsies rimel sipariş ettim.o kadar memnunumki.zamanında bir rimele 20tl verdiğim için pişmanım.tavsiye ederim.siteyi isteyene özel mesajla yazabilirim

banada lütfen....

Golden Rose 3D Fantastıc Lash Mascara kesinlikle kullanmanızı öneririm. Topaklanma yapmadan kirpikleri tel tel ayırıp oldukça uzun gösteriyor. Üstelik fiyatı da gayet ucuz...

kullandigim rimeller sadece kirpik diplerini boyuyor.,ama ne dolgunlastiriyor nede boyunu uzatiyor,bir fark yok.bu rimel fircalarinin tam özelliklerini bilen varmi? mesela top firca,sik firca felan :KK43: yani ben istiyorumki sürdügümde uzaktan belli etsin rimel oldugu..yakindan bile belli degil :/

Ben max factor 2000 calori 2 kez aldım bence mükemmel bir rimel...
ama tuzlu geliyor artık ve nedendir bilmiyorum çok çabuk kuruyor
o kadar para verip 2 ay giden bir rimel bana pahalı geliyor...
Şu an maybelline sarı tombul rimelini aldım bakalım memnun kalacak mıyım..
Ama pembesini de begenenler cokmuş onu da merak ediyorum..

X