Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben meybeline(böyle mi yazılıyodu:)) volume expres kullanıyorum sarı tombul şişe.
hatta yeni işe başladım bayanlar hep sordu kirpiklerin takma mı diye.
inanmadılar hatta.rimelimin markasını aldılar...
ben çok memnunum.
zaten meybelineden daha iyi rimel olduğunu düşünmüyorum şu an için.

ben 2 yıldır pastel kullanıyrum.pastel volume expres mukemmel gecenlerde loreal volume aldım gercekten hıc memnun kalmadım.pastel 10 tl loreal 28 tl.tabı loreal da tam bır sıyahlık bulamadım ayrıca hıc hacım ve dolgunlukta vermedı:KK43:(((denersenız eger cok memnun kalacaksınız cunku ben rimele cok önem veren bırıyım kolay begenmıyorum ama cokkk tavsıye ederım

ben 2 yıldır pastel kullanıyrum.pastel volume expres mukemmel gecenlerde loreal volume aldım gercekten hıc memnun kalmadım.pastel 10 tl loreal 28 tl.tabı loreal da tam bır sıyahlık bulamadım ayrıca hıc hacım ve dolgunlukta vermedı:KK43:(((denersenız eger cok memnun kalacaksınız cunku ben rimele cok önem veren bırıyım kolay begenmıyorum ama cokkk tavsıye ederım

bende de loreal var ama çok zor çıkıyor gözden bıktım valla
merak ettim deneyebilirim bunu
pahalı rimellerden bıktım çünkü :KK50:

bende de loreal var ama çok zor çıkıyor gözden bıktım valla
merak ettim deneyebilirim bunu
pahalı rimellerden bıktım çünkü :KK50:

dene sonra bırdaha degıstıremeyeceksın emın ol cunku pastel de bence kalıtelı ürün bılmıyorum ben cokkkkkkkk memnunum butun rimelleri denememe ragmen en ıyısı bu.

dene sonra bırdaha degıstıremeyeceksın emın ol cunku pastel de bence kalıtelı ürün bılmıyorum ben cokkkkkkkk memnunum butun rimelleri denememe ragmen en ıyısı bu.

teşekkür ederim :KK34:
elimdeki rimel stoğu bitsin denicem mutlaka
üç beş kişinin 6 aylık rimel ihtiyacını karşılayabilir bendekiler
bütçem sarsıntıda şu aralar bu yüzden :KK30::KK30:

Bence fos bir rimel Pastel kullandım :KK50:

ben one by one volum express kullanıyorum harika takma kirğik gibi dolgunlaştırıyor.fakat gündelik zamanlarda çok abartılı oluyor.

bende maybelline kullanıyordum ama içinde paraben var degiştirmek istiyorum sephoranın bazı rimellerinde sanırım paraben yokmuş deneyen varmı içinizde sephorayı

ben ıslak görünümlü, yoğun rimelleri sevmiyorum.
avon kullanıyorum yıllardır, hafifçe kalınlaştırıyor, zarif görünüyor.

yahu bu lorealın rimelleri çok zor çıkıyor gözden :KK50:
hangisini denediysem hep aynı sorunla karşılaştım bu lorealde:44:

bende maybelline kullanıyordum ama içinde paraben var degiştirmek istiyorum sephoranın bazı rimellerinde sanırım paraben yokmuş deneyen varmı içinizde sephorayı

sephoradan alacaksan kesinlikle benefit they're real kullanmanı öneririm

kızlar waterproff rimel almak istiyorum akmasından bıktım kullanımı nasıl kullanan var mı ?:26:

$f.jpg
işte benim yıllarca her yerde arayıp sonunda kavuçtuğum rimelim :)) açık kahverengi rimel için ne savaşlar verdim ben kızlar hep şeffaf maskaraalrın eline kaldım. çünkü doğallık takıntım var :KK43:
ama sonunda bir gün moru ve yeşilinin de olduğunu görünce kahverengisine bir bakıyım dedim ve hayatımın aşkıyla tanıştım. üstelik fırçası da diğer rimeller gibi değil ve beni oldukça memnun etmekte fiyatı çok şahane tavsiye etmekteyim :))

X