Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kesinlikle Loreal Rimel..............tek Geçerim.....hem Kirpikleride Dökmüyor...uzun Yillardir Kullaniyorum Herkese De Tavsiye Ederim....

Kizlar Ben Ysl Marka Faux Cils Rimeli Aldim.şimdiye Kadar Akliniza Gelebilecek Hermarkayi Kullandim Ama Bunun üzerine Rimel Tanimam.
Il Sürüşte Uzatiyor Dolgunlaştiriyor Ve Kiviriyor.tüm özellikleri Var.hele Kisa Ve Zayif Kirpikleriniz Varsa Birebir Bence..

Avonun rimellerini kullandım kızlar güzel rimeli var avonun özellikle köpük rimeli var yeni çıktı o çok güzel tavsiye ederim

Kızlar Avonun rimelleri güzel ben yıllardır kullanıyorum ama özellikle köpük rimeli çok güzel size tavsiyem rimelinizi 3 aydan fazla kullanmayın.....:sm_cool:

MAC in pro longlashini kullaniyorum cok uzun zamandir. benim kirpiklerim kisa ve duzdu:KK43: biraz olsun fayda etti. inanmiyordum kirpik uzattigina ama benim kirpikler biraz uzadi. hem cok dolgun gosteriyo.

Oriflame 'nin yeni ürünü WONDER LASH Mascara ....TEK GEÇERİM..
ÇİFT TARAFLI APLİKATÖRÜN KISA UÇLARI KİRPİKLERİ YUKARI DOĞRU BİÇİM KAZANDIRIRKEN, UZUN UÇLARI DA HACİM KAZANDIRIP TEK TEK AYIRARAK UZUN GÖSTERİYOR. FIRÇALI OLMADIĞI İÇİN DE KİRPİKLER YAPIŞMIYOR.

AVON DA KULLANMIŞTIM AMA ARTIK BU RİMELDEN VAZGEÇMEM....:dance:

loreal çift taraflıyı kullanıyom bide loreal telekopiğide özle günlerde kullanıyom ama rimelleinizin içine çok az miktarda badem yağı koyarsanız hem topaklanmasını önlüyo hemde kirpiklerinizi besliyo ama sakın ölçüsünü kaçırmayın

bende avon oriflame falan derken....maybellinne aldım geçenlerde...( geçenlerde dediğim de oldu baya:) ) herneyse ...ben memnun kaldım yani canım...sengözlerimebaksanab

kızlar o kadar farklı tavsiyelerde bulunmuşsunuz ki kafam çorba oldu:)) herkesin memnun kaldığı ürün faklı hangisini alacam ben şimdi.!!!

en çok mayblinedan memnunsunuz sanırım,denedim ama max factor gibii değillllllll

avon daring curves ve superfull rimelleri güzel.severek kullanıyorum. loreal in çift taraflı olanını denemiştim kızkardeşimden hani şu bir tarafı beyaz bir tarafı siyah olan.topak topak oldu. sevmedim.

arkadaşlar bende nivea kullanıyorum ama hiz memnun değillim ben hem kıvırsın hem dolgun olsun istiyorum. galima max faktor yada loreal deneyeceğim

lancome hypnose adeta hipnoz etkisi yaratıyor gözlerde süper kıvırıyor ve krpiklerim upuzun oluyor :sm_cool:

Benim kullandıklarım
max factor
maybelline volume express
avon
hepsinden de memnun kaldım
tek şikayetim pompa yapmamama rağmen en geç
3 ayda kuruyorlar

Kızlar koyu yeşil rimel arıyorum.

Her rengi satılıyor.yeşil niye yok anlamadım ki..:kızgın:

Bilen,kullanan varsa yazabilir mi?

X