Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
golden rose mavi rimel kullanıyorum. güzel renk veriyor zap zup
ama sadece renk veriyor dolgunluk falan arama

benim kiprik lerim II II II gibi oluyo birleşik birleşik 3 4 kalın oluyo nasıl anlatayım bilemedim de
Avon superfull ile supershock çok güzel yapıyor ama onlarda renk vermiyor

Avon supershock kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim , indirimdeyken 10 tl ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam galiba k8 de de indirimde olması gerekiyor

Ya ben Maybelline Colossal almaya gittim kadın Alix Avien'de kampanya var 21küsürden 9.90a indi fırçası colossala benziyor zaten memnun kalırsın falan dedi ama nedense aklıma yatmadı sizden kullanan var mı Alix Avien..?

Colossal 14 tlydi,düşünüyorum kadın neden daha ucuzunu satmaya çalışsın,bitirmek için mi?

arkadaşlar bi çok maskara kullandım ama bi türlü istediğim sonucu almıyorum benim kirkiplerim yeterince uzun zaten dolgun ve sık görünsün istiyorum hangi maskarıyı önerirsiniz lütfen yardım edin :

bide shwarzkopun (yazılışını tam bilmiyorum) elit die markası var onun üçü bir arada maskarası var bn kullandım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

ben şimdi Maybelline Volume Express Lift Up Maskara kullanıyorum ve çok memnunum fakat degiştirmeyi düşünüyorum ve max faktör false lash effect almayı düşünüyorum ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisi?

avonun süperschock suya dayanıklı olanını ve yine süperschock maormal olanını aldım süper bişey. Yapış yapış olmadı.kipriklerimi uzunluğu harika.Birde avon JD şeffaf rimeli kullnıyorum oda çok güzel.

benim butun rimellerim maybelline

the colossal
the falsies
the blackest black var fakat bunu yurtdisindan aldim çok uzatmiyo mukemmel yapmiyo ama simsiyah oluyo kirpikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…