Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben kirpiklerimi kıvırsın istiyorum arkadaşlar yaaa
max faktör maybelin kullanıyorum memnunum dolgun ve uzun oluyor ama kıvırmıyorlar istediğim gibi

Maybelline Volume Express The Falsies
Diğer rimelim bitti iyice karar verdim bunu gidip alıyorum :) 14.50ydi fiyatı..

Maybelline Volume Express The Falsies aldım ve kirpiklerime bakmaya doyamadım gerçekten çok iyi,fiyatı da uygun :)

bende geçen hafta aldım loreal volume million lashes..çok güzel ama loreal hayvanlar üzerinde deney yapan bi markaymş bidaha almam

Önce loreal telescopic kullanıyordum, o bitince maybelline colossal volume express kullandım o da bitti şu anda alix avien magic mascara kullanıyorum ve inanılmaz memnunun, kirpikleri tel tel ayırıyor, loreal telescopic gibi bu da fakat fiyatı çok daha uygun, yani onun kalitesinde ve fiyatı yarısından daha ucuz

Daha öncede yazmistim,maskarami hic degistirmedim vede cok memenunum.kesinlikle deneyin derim.

giftdiorshowblackoutmas.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

selam kızlar:KK3:
clinique'nin şöyle bir kampanyası var..eski rimelini getir,deneme boyu rimeli götür diye:)
bende kullanmadığım 2 tane rimelimi clinique standlarına götürdüm ve deneme boyu rimellerini aldım..
sizlerlede bu rimelleri paylaşmak istiyorum
bu arada kampanya bu ayın 19,una kadar bilginiz olsunopuyorumnanaktan

high lengths mascara(fırçası tarak gibi olan)ben bu üründen memnun kalmadım arkadaşlarbenneyaptımki
58a33a7d.jpg

058c52ae.jpg

buda clınıque high impact curling mascara
işte bunu beğendimaklinialirimsmilehem bu kavisli görünüm istiyenlere:lepi:

1df9361d.jpg

16d779f7.jpg

bendede şu an diorshow var.çok memnunum.kullanımla alakalı ilk zamanlar zorlansamda alışınca vazgeçilemiyor.mavi rengide çok güzel oluyor ve dikkat çekiyor.gözüde renkli gibi durduruyor.

ama en güzeli ve yapışıklık yapmayan akmayan kusur bulunmayan sısley phyto ultra volumeve ultra facil.diorshow u kullanamayanlar bir denemenizi öneririm.fiyatı diordan filan bayagı fazla.ben 2 çeşidinide kullandım. 2side harikaydı. dioru denedim ilk defa oda güzel şu an onu kullanıyorum.hynose da kullandım.
en güzeli sisleyinkilerdi.fiyatıda uygun olsa!!!

Lancom hypnos`da güzel ara ara kullandim ama dior kadar memnun kalmadim.

tabiki zevkler tartisilmaz,belkide kullanimla alakali bende hic problem olmadi.

sısley phyto ultra volumeve ultra facil,bunu merak ettim kisa zamanda bi bakayim.

clinique her türlü rimeli alıyor mu peki bir de her ilde geçerli mi bu kampanya:ecrin_bebek:

X