Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
rimelimi hep avondan alırdım en son bi rimel aldım tek tek ayıran kıvıran ve suya karşı dayanıklı maskara sözde sürüyorum kirpiklerim düzleştiriciden geçmiş gibi dümdüz oluyo ayy sinir oluyorum yaa max factor süper aslında ama bu sefer maybelline denicem bi

teşekkür ederim alıcam en kısa zamanda :asigim:

canim alicam en kisa zamanda dedigine gore sen de kullandin bu markayi ya da cok duydun, nasil sen de memnun musun?
bu arada arkadaslar dediklerinizden cok gaza geldim ben de heveslendim, bu markaya bi bakicam ykm ye en kisa zamanda ben de.

canim alicam en kisa zamanda dedigine gore sen de kullandin bu markayi ya da cok duydun, nasil sen de memnun musun?
bu arada arkadaslar dediklerinizden cok gaza geldim ben de heveslendim, bu markaya bi bakicam ykm ye en kisa zamanda ben de.

yok hayır ben kullanmadım ama duyduğum kadarıyla güzel
bir de forumda da memnun olanları okuyunca almaya karar verdim
maskara takıntım var da benim kaydirigubbakcemile3
birinden çok güzel diye duyunca hiç düşünmeden alıyorum

max factor false lash maskara

takma kirpik etkisi.. ama suda akmayanı değil.. akanı çok güzel..

her yerde sordum ve bunu önerdiler... zaten uzun zamandır kullanıyorum.. şişko bir şişesi var..gramajı da diğer rimellerden fazla... fiyatı da 40 gibi bişeydi galiba

çok öwüldü bi aralar
kizkardesimde gitti aldi hem suya dayanikli olanini hemde dayaniksizini
waterproof olan kirpikten cok zor cikiyorkötükedihüso
digeri ise hemencik kurudukötükedihüso

Ya arkadaşlar anket yapılsa daha iyi olmmaz mıydı böyle karışmış sanki hangi rimel daha iyi o zaman net anlardık bence

ben de max in 2000 colour kullanıorum.aslında memnunum ama değişiklik istiyorum buradan baktım değişik rimeller önermişler.ama bodrumda oturuyorum ve burada o dediğiniz markaları bulunamıyo çok kısıtlı offf internetten almakta alışkın değilim.ellemem görmem lazım diye düşünüyorum ne bilim böle takıntım var.yakında iznmire giecem orada bakacam artık.

maybelline volume ekspres (lacivert olan) kaç rimel denedim onun gibisi yok

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar
maybelline define lash mı alayım (yeşil renkli kabı )
yoksa
loreal çift taraflı mı?

kızlar
yoksa
loreal çift taraflı mı?

loreal çift taraflı güzel değil bence,maybelline çok daha güzel ondan .Yeşili bilmiyorum ama laciverti tavsiye ederim gönül rahatlığıyla

Bende max factorden memnundum taki Lancome Hypnose'la tanışana kadar. Kesinlikle arada o kadar fark var ki..Max factor Lancome yanında çok sönük kalır. Tamam iyi para ama sonuçta 1 1.5 sene giden bişey o yüzden değer bence. Lancome yerimseniben

rimellerin kullanım süresi ambalaj acıldıktan 6-7 ay sonra doluyor. çünkü içersinde bakteri üremesi oluyor benden söylemesi

Bende avonun SuperSHOCK var çok memnunum ilk defa avondan rimel aldım ama güzel çıktı. fiyatıda uygun 20tl di sanırım :):)

Son düzenleme:
kızlar
yoksa
loreal çift taraflı mı?

cnm bende yılbaşı günü aldım yeşil maybellineden define a lash çok memnun kaldım herkes takmam mı diye soruyor kirpiklerimi aşırı uzattı daha önce max factor 2000 calori kullanıyordum ona o kadar para verdiğime üzüldüm bu mükemmel çıktı kolay kolay da değiştirmem bunu çok memnunumopuyorumnanaktan:sm_cool:

bende diorshow alcaktım ama telescopic i herkes begenmiş, ikisi arasında karar veremıyorum ya

arkadaşlar ben resımlı olarak ekledım bakın dilersenız almaya gttıgınızde en azından hangisi oldugunu bilirsınız ben loreal telescopik kullanıyorum cok memnunum fırcası normal rimel fırcaları gbi değil kısacık bişey ama cok güzel tarar gibi rimeli her yerıne eşit dagıtıyo ve tortu yapmıyor ben çift taraflı olanlarıda kullandım ama hıc bırınden memnun kalmadım onlar bana kandırmaca gbi gelıyor. ve bu rimel bana 1 sene gıttı hemen bitmıyor neredeyse ve hergun makyaj yapan bir insanım

Eklentiler

• $loreal_telescope_full.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…