Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kizlar ben de bi kac rimel denedim ama en begendigim, en guzel durani loreal double extension cift tarafli rimeli, yillardir vazgecemedigim bi rimel ama cesitli forumlardan ve kullanici yorumlarindan da okuduguma gore en guzel rimel Helena Rubinstein`mis, ardindan gelen ikinci de Lancome Hypnose. Helena Rubinstein Tr`de satilmiyor,Lancome heryerde bulunabilir.
elimdeki rimelim bitince ben de bu ikisinden birini deneyecegim.

dene bakalım bizede haber ver ben nezaman parfümeriye gitsem beni kandırıyorlar hep bak bu indirimde şu fiyattan şu fiyata indi bak benim gözümdekı ondan diyorlar süresi dolacak ürünleri böyle kakalıyorlar snra kullanıyorum kahretsın keşke almasaydım diyorum sizde sakın böyle dolduruşlara gelmeyın bıldıgınız rimeli bulana kadar başka b marka almayın.. niveanın dışı mavi olan kalıcı bir rimelı var onu aldım ama yıkasam bıle cıkmıyor kalıcımış meğer her seferınde bolca makyaj temızleme sütüyle silmezsem cıkmıyor cok uğrastırıyor koydum bır kenara sadece özel günlerde kullanıyorum ama takma kirpik etkısı yapıyor o ayrı mesele

Rimelde Maybelline volume express üzerine başka tanımam..Ve resmen bağımlılık yapıyor 3 senedir kullanıyorum çok memnunum zemuszemus

Daha önce Maybelline Volume Express Lift Up Rimel kullandım memnundum. Ama şuan Loreal Telescopic Clean Definition Maskara kullanıyorum. Ve bu rimelime tapıyorum diyebilirim:1rolleyes:

Estee Lauder Projectionist kullanıyordum kurbik sayesinde Dior Show aldım
Yok böyle bir rimel arkadaşlar, mükemmel gerçekten
Vazgeçemediğim tek bir rimel vardı iki oldu :lepi:

arkadslar maybelline kullanıorum volume express civciv sarısı olan harıka harıka harıka :KK70::lepi:

max factor false lash effect çıktığından beri başka birşey kullanamıyorum, benim kirpiklerim pek uzun değildir, ona rağmen muhteşem bir etki yaratabiliyor, tavsiye ederim. 42 tl fiyatı

bende maybellıne volum express waterproof suda akmayan rimeli kullanıyorum çook memnunum gözlerimi rahatsız etmiyor ve kipriklerim yapışmıyor tavsiye ederima.s

daha önce masterpiece max kullanmıştım ama pek memnun kalmadım
bi de 'rimmel' in rimellerini deneyen var mı daha önce?özellikle volume flash ı pek çok tavsiye eden var

rimmel sexy curves kullandığm maskaralardan biri ve memnunum fiyatı da çok uygun diğer markalara göre..kirpikleri baya uzatıyor ve dolgunlaştırıyorsengözlerimebaksanab

ya ben maybelline the colo ssal volumexpres maskarasını kullandım kirpiklerim acayip ağırlaştırdı ve topaklanma yaptı hiç memnun kalmadım

en son tavsiyelere uyarak lancome hpnose aldım ama hiiç memnun değilim. 60 tl para verdim hemde :kızgın: öncesinde dramasını almıştım sakıııın almayın fırçasından belli ne kadar kötü olduğu.. benim kirpiklerimi kıvırması ve dolgun göstermesini istediğimden denemediğim rimel kalmadı.
max factor de iyi lancome okadar para vermekten iyidir tavsiye ederim ama son bulduğum tesadüf eseri rimel tam bana göre :) avon süperfull maskara hemde bitmiş halini sürdüğüm halde kirpiklerimi kıvrık ve dolgun yaptı. galiba benim öle fırça kullanmam gerekiyomuş sipariş verdim inş memnun kalırımvereliniortak

Bende rimel arayışı içindeyim şuan flormarın çift taraflı rimelini kullanıyorum öift taraflı kullanmak zor geldiği için değiştiricem
aklımda dior blackout,lancome hypnose,max factor calorie 2000 vardı ama lancome ve max factor hayvanlar üzerinde test yaptıkları için vazgeçtim o markalardan alışveriş yapmıyorum dior alabilirim yada flormar x5 çok güzel kıvırıp uzun gösteriyor deneme şansım oldu avon rimellerinden hiç memnun kalmadım

kesinlikle lancome hypnose tapılası bi rimel. çok kısa ve az kirpiğiniz yoksa deli gibi uzatıp dolgun gösteriyor, adeta takma kirpik etkisi. güzelliği kadar fiyatı da fazla tabi =) ama ben strawberrynet.com'dan alıyorum daha makul bi fiyata geliyor. ama kesinlikle vazgeçilmezim artık bu rimel.

bourjois in 2 taraflı bi maskarası var onu kullanan varmı acaba?varsa memnunmusunuzz????

kızlar bnde yeni bi rimel alcam. lancome hypnose almayı düşünüom. yanim alcağım rimelin kirpikleri uzatmasından ziyade hacim vermesini istiyorum. hangi markayı önerirsiniz? lancome hypnose kullananlar memnun mu? yorumlarınızı bekliyorum cicişler:)))

en son tavsiyelere uyarak lancome hpnose aldım ama hiiç memnun değilim. 60 tl para verdim hemde :kızgın: öncesinde dramasını almıştım sakıııın almayın fırçasından belli ne kadar kötü olduğu.. benim kirpiklerimi kıvırması ve dolgun göstermesini istediğimden denemediğim rimel kalmadı.
max factor de iyi lancome okadar para vermekten iyidir tavsiye ederim ama son bulduğum tesadüf eseri rimel tam bana göre :) avon süperfull maskara hemde bitmiş halini sürdüğüm halde kirpiklerimi kıvrık ve dolgun yaptı. galiba benim öle fırça kullanmam gerekiyomuş sipariş verdim inş memnun kalırımvereliniortak

gerçekten mi? bnde hypnose almayı düşünüodum. napsam şimcik.

X