Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybelline Volume Express tek gecerım kızlar
hem fıyatı uygun hemde muhtesem sonuc verıyo
zemuszemus

Maybelline Volume Express tek gecerım kızlar
hem fıyatı uygun hemde muhtesem sonuc verıyo
zemuszemus

aynen benimde 1 numaramdı ama AVON SPECTRA LASH MASKARA'yı görünceye kadar sattığım 4 arkadaşım kullandığında kirpikler muhteşemdi.ve bi tane kendime de aldım;3 aşamalı olması süper:lepi

avonun bende de var 3 etkili ama ben onuda sevmedim kirpiklerimde yük var sanki biraz dolgun ama öle kötü bi özelliği var rahatsız etti

bende de maybelline volume express var ,fırçası güzel ama her zaman kullanamıyorum çünkü kötü kokuyoo :S

max faxtor 2000 ne kadar lorealın tombik olanının beğenmedim çift taraflısı ayırdı kirpiklerimi dolgun göstermedi
ama uzun olanını beğendim gerçekten dolgun yaptı

lorelın çift taraflı rimeli çok güzel topaklanma da yapmıyor birde maybelline tombik rimelii

colleen diye bir marka duydunuz mu benimki ondan da -tatlicadiarzu-
bir marketten 1-2 tl arası fiyatı vardı :roflol:
o zamanlar bilmiyordum da dedimki nasılsa çok kullanmıyorum ayda yılda bir kullanacağım gamyoncuiremsu ama 1 yıl oldu vereliniortak bilmiyorum iyi mi kötü mü daha karar veremedim ama fiyatına göre iyi çıktı hem bugün eklediğim makjajda da onu kullandım sırnaşık şey
bilmiyorum ki ya -tatlicadiarzu-
zaten avon curlacious sipariş verdim zemuszemus

maybelline kullandım hemen kurudu,topaklandı sinirlendim :1ninca: gttim diorshow aldım:1shok:Allahım yok böle bişe,süper süper süper bi rimel,topaklanma,yapışma,birikme kesinlikle yok,dolgunlaştırıyıor,uzatıor..hayatımın rimeli oldu:asigim:kahverengi ve saksmavisinide alıcam:jeyyar:eğer sizde iyi bişe olsun,fiyat öenmli değil diosanız kesinlikle deneyiiiinnnn derim yerimseniben

minicikperi canım bende yeni bir rimel almak istiyorum kendime lancome ve dior arasında kaldım sen dioru demişsin peki hangisi diorun blackout mu tam olarak adını yazablirmisin canım

kızlar hiç diora o kadar para vermeye değmezmiş ben bunu anladım, loreal telescopic'in gümüş renkli olanını aldım hem dolgunlaştırıyor hem uzatıyor hem tek tek ayırıyor hem de topaklanmıyor.. rimelimi buldum bundan sonra başka bişey çok zor denerim heralde.. dün 2 kat sürdüm kendime inanamadım takma kirpik takmış gibi oldu cücük kadar kirpiklerim

X