Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar size cidden çok samimi bi öneride bulanayım bugüne kadar biçok rimel kullandım(tabiki değişiklik yapmak için yoksa 8 senedir loreal kullanıorum) ne avonu,ne lancome,ne nivea, ne de maybelin tek kelimeyle bunlar berbat arkadaşlar yayani en azından benim istediğim o görüntüyü (birazad abartılı) yakalamıolar. loreal in bütün rimelleri harika tabi şu aralar telescopic kullanıorum,onu eşim daha çok beğenio die kullanıorum,o da benim sayemde herşeyi bilir oldu

clinique high definitoton tek kelimeyle harika.resmen yıkamasm hiç çıkmıycak.bi ara bulamadım sonra yenilenip geldi ben farkı anlamadım ama olsun seviyorum kendisini...

ben de sanırım bundan alıcam.. kirpikleri yapıştırıyo mu çok? birbirinden güzel ayırıyo mu?

bu gune kadar kullandigim rimeller icinde en iyisi loreal dir. Oncelikle kirpiklerimi oldugundan en az iki kat uzun gosterdigi icin , sonra daha dolgun gosterdigi icin ama en onemlisi fiyati uygun oldugu icin tavsiye ederim :))))) hehe reklam gibi oldu

loreal ama hangisi ne olarak geçiyor vede fiyatını yazarmısın?

maybelline colossal volum express aldım çok güzel siyahı tam siyah kapkara .
öyle kurşuni yada silik bir siyah değil çok güzel anlamlı bakışlara daha da anlam kazandırıyor (ben çok memnunum)

Ben bu rimeli kullanıyorum, çok da memnunum, süper bişey gerçekten,
loreal telescopic mascara..denemenizi şiddetle tavsiye ederim.
zemuszemus

ya arkadaşlar ben 16 yaşındayım bana makyaj için maybelline önerdiler ama bazıları memnun kalmamış galiba sizce kullanayımmı???

Loreal double extension. Hali hazırda alıp da kullanamadığım iki tane avon full, bir tane loreal collagen, bir tane maybelline colossal, bir tane cover girl exact eyelights, 2 tane de teyzemin Almanya'dan gönderdiği markasını hatırlayamadığım rimelim var. Double extension'um bitmek üzere hatta hafifçe kurudu ama diğerlerinin hiçbiri o etkiyi vermiyor. Sizin de kirpikleriniz benim gibi açık renk ve fazlaca yumuşak ise mutlaka deneyin. Ama çok genç arkadaşlarıma öneremem çünkü oldukça dramatik etki sağlıyor. Kirpikler uzaktan bağırıyor yani.

kızlar ben maybelline volum express waterproof kullanıyorum oldukça memnunkaldım,
suyadayanıklı olduğu için çıkarmak istediğimde hint yağını pamuğa damlatıp siliyorum çıkıyor,üstelik hint yağı kirpikleri besliyorzemuszemus

kızları kırpıklerı uzun fakat seyrek olanlar yada kırpıklerı kısa olanlar sıze tavsıyem alıx avın volum yada longuesmı neydı onu kullanın hem fıyatı uygun hemde dolgun ve uzun gosterıyorr pısman olmassınız pahalı seylere paranızı vermeyın:))))

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.a.s.siteyi uzun zamandır takip ediyordum yani yazılanları.
benimde kirpiklerim kısa ve onları uzun gösterecek bir maskara istiyorum.aslında şuan avon perfect wear kullanıyorum ama hiç memnun değilim hem kirpiklerimi yapıştırıyor hemde fazla sürmediğim zaman uzun göstermiyor.acaba maybelline alsam faydası olur mu
yardım ederseniz sevinirim...
şimdiden teşekkür ederim..:)

açıkçası avonu bırak derim chericimlmaz:
maybellin de hiç güzel değil:umursamaz:
dior show gerçekten güzel bir rimel fakat uygun bişeyler istiyorsam loreal al derim
loreal architect ten memnun kalırsın
a.s

kızLar Maybelline voLum Express kullanıyorumm ve çok memnunummm şiddetle tavsiyee ederim kaydirigubbakcemile3

fırçası kıvrık olduğundan kirpiklerii de çok iyi kıvırıyooo benden sölemesii kaydirigubbakcemile2

tatLım maybelline kullan gerçekten çok memnun kalıcaksınn . .

kesinlikle Max Factor 2000...zaten en iyi rimel Max Factor ürününün...şiddetle tavsiye ediyorum bi sürüşte upuzun kirpikler ve tane tane...

Givenchy Phenomenon'Eyes Mascara - Polyvore

uzun zamandir bunu kullaniyorum. eskiden Dior, Yves Saint Laurent kullandim hep.
simdiye kadar en cok sevdigim YSL ve Givenchy Phenomenon Eyes. 2side bazilarina
gore pahali ama kesinlikle deger. Givenchy 58-60 tl arasi ve YSL de o civarda. loreal i maybelline i
birakin da bunlari deneyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…