Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende maybelline in volume expressi aldım ilk sürdüğümde bişey yoktu fakat ışığa çıkınca gri gibi ilginç bir parlaklığı var :S

kızlar bende burdaki yorumlardan sonra maxfactör 2000 calore ye karar verdim fiyat pahalı ama stediğim kirpiklere kavuşmak istiyorum ama ençok dolgunlaştıran hacim veren rimelide kullansam istediğim gibi durmuyor rimel tanıtım afişlerindeki gibi dursun istiyorum ama öle durmuyor hiç :) kat kat sürüncede kirpikler birbirine giriyor topak topak oluyor hoş olmuyor

ben bu maybelline nin rimellerini beğenemdim gitti birbirine yapıştırıyor kirpikleri şu anda klasik olanını kullanıyorum bitince almicam daha

kızlar kafam çok karıştı şimdi benim 2000 calore ye karar verdim ama şimdide herkes kuruyor diyor lorealmi alsam bi fikir verin ne olurrrr:uhm:

tweety gibi 3 tel kirpiği olanlar için ne önerirsiniz? benneyaptımki
hayır ben değilim bir arkadaşım için soruyorum-tatlicadiarzu-

maybelline define a lash aldım ama yaylı fırçasından hiç memnun değilim, istediğim şekilde hakimiyet yaratamıyorum

kizlar ben golden rose un rimelini kullandim oldukca memnun kaldim size de tavsiye ederim..

golden rose bana tavsiye etmişlerdi parfümerideki satıcı kızda sölemişti ama kirpiklerimi dümdüz bırakmıştı hiç kıvırmamıştı o yüzden almamıştım belkide ben beceremedim

benim kirpiklerim uzun olduğu için kullanamıyorum pek:kızgın:

ama flormarın rimelini aldım memnun kaldım..

fazla kullanmıyorum ama..........

Maybelline define a lash, Avon,Lancome bu markaları kullandım şu an kullandığım rimeli öylesine almıştım Oriflame 'den
suya dayanıklı rimeli sevmediğim için bana gayet güzel geliyor memnunum yani... :)

meraba kızlar. hemen hemen bütün yorumları okudum ama daha çok kafam karıştı:uhm:
ben uzunluktan çok dolgunluk istiyorum hangi rimelleri önerirsiniz fiyat olarakta 40-50 civarını geçmesse iyi olur tabi
tavsiyelerinizi beklioruummm

canım max factor kullanıyorum we çok memnunum.bu markanın ürünlerini tawsiye ederim.daha önce avonun rimelini kullanıyordum,bunun gibi dolgun olmuyordu.

meraba kızlar. hemen hemen bütün yorumları okudum ama daha çok kafam karıştı:uhm:
ben uzunluktan çok dolgunluk istiyorum hangi rimelleri önerirsiniz fiyat olarakta 40-50 civarını geçmesse iyi olur tabi
tavsiyelerinizi beklioruummm

maybelline tavsiye ederim.

canım max factor kullanıyorum we çok memnunum.bu markanın ürünlerini tawsiye ederim.daha önce avonun rimelini kullanıyordum,bunun gibi dolgun olmuyordu.
daha önce masterpiece max kullanmıştım ama pek memnun kalmadım
bi de 'rimmel' in rimellerini deneyen var mı daha önce?özellikle volume flash ı pek çok tavsiye eden var

X