Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bu konuda çok ürün denedim..çok uzun yıllar maxfactora sadık kaldım..çabuk kuruması şikayetiyle yeniden arayışa girdiğim bir dönemde avon super fullu buldum..fiyatı 15-20 lira birşey...o fiyata o kalite ve sonuç şaşırtıcı gerçekten..şiddetle tavsiye ederim..

avonun 3 kademeli bir rimeli var onu kullanıyorum kirpikleri extra dolgun gösteriyo dolgunluğunu da ayarlayabiliyorsun kendin çok memnunum maybelline den bu kadar memnun kalmadım açıkçası

loreal de kullandım max factor de
ama inanırmısınız flormar dan çok memnun kaldım en son aldığım o şu anda
flormar turbo boost x5
tavsiye ederim
BFLORMAR&

lorealin en çok dolgunlaştıran maskarası hangisi?

cnm ben bu dediim mascarayı kullanıorm şmdilik wrdiği dolgunluktan memnunm,brde lorealin çift taraflı mascarası wr onu da kullandm L'Oreal Volume Shocking bu dha çok dolgunlaştırıyo gibi geldi

daha önce masterpiece max kullanmıştım ama pek memnun kalmadım
bi de 'rimmel' in rimellerini deneyen var mı daha önce?özellikle volume flash ı pek çok tavsiye eden var

RİMMEL İN RİMELLERİ ÇOK GÜZELDİR DENEYİP TE AL AMA BENDE 15 KAT DOLGUNLUK VEREN HARİKA OLURKAN KARDEŞİMDE BELLİ BİLE OLMADI ONDa 10 kat dolgunluk veren harika durdu

birde rimmel in sexy curves var oda iyidir

genel olarak bana göre baya fiyatları uygun kaliteli ve uzun süre dayanıklı dır

bn avonun neredyse tümm rimellerinii kullandımm hepsiinden çok memnunn kaldımm sana da öneriom memmnunn kalcaındnn emnmşakkıdıdelikafadulden

ben avonun shock mascarayıı kullanıyorum gayetde güzel kirpiklerim ince ve kısa ama gayet güzel gözüküyo oriflamedan almmıştım hiç menmun kalmamıştım topak topak bırakıyodu :KK43:

max factor dramatic look 2000 calorie zemuszemus en kötüsü avonun uzun süre kalıcı rimeliydi:eek:lmaz:

bende avonun shock maskarasını kullanıorm ilk çıktıgı günden beri...almayı düşünenlere öneririm çokta uygun suanda..

sadece bi avoncu olarak color trend in maskarasını önermiorum bence en kalitesiz maskarası

bende bugün lancome aldım daha önce hiç kullanmadım satıcının tavsiyesi üzerine yani kullanan arkadaslar memnunmu bu markadan tek tarafı rimel tek tarafı aylaynır kadın bunu al 1 sene kullan dedi ısrarla ben loreal düsünüydm bu daha ii dedi

kızları kırpıklerı uzun fakat seyrek olanlar yada kırpıklerı kısa olanlar sıze tavsıyem alıx avın volum yada longuesmı neydı onu kullanın hem fıyatı uygun hemde dolgun ve uzun gosterıyorr pısman olmassınız pahalı seylere paranızı vermeyın:))))

slm,
alıx avieni netten bulamadım tam adını yazarmısın yada resim varsa koyarmısın?

loreal-collagene-mascara.jpg

onca para verdim hic guzel degil
lash-exact-mascara2.jpg

bu baya guzeldi kirpikleri cok dogal ve uzun gosteriyor
Define-A-Lash%20Lengthening%20Mascara.jpg

bu cok soluk ve seyrek gosteriyor
maybelline-mascara.jpg

bu dolgun ve uzun gosteriyor gayet hos
106763_l.jpg

buda baya hostu iki hafta sonra kurudu biraz kullanmadim
great-lash.jpg

kirpikleri cok uzun gosteriyor tabi kirpige bagli
438691963_ae63fc3651_o.jpg

hayatimda aldigim en igrenc mascara bir gun kullandim sonra makyaj kutumda kurudu gitti
product-shot.jpg

en guzeli bu harika bisey

Su anda kullandigim mascaralar bunlar iclerinde iki uc tanesi iyi sadece zaten 2 hafta kullandiktan sonra kurumaya basliyor sonra surunce cok cirkin duruyor falan filan. Neredeyse her hafta yeni bir mascara aliyorum bunlar cok pahali olmayanlar 8, 9, 10 dolar civarinda hepsi bilmiyorum turkiyede varmi ama en son koydugum cok guzel acayip uzun gosteriyor kirpikleri inanilmazzz kaydirigubbakcemile2

slm bu sexy curves dolgunlukta veriyomu gerçekten ?

maybelline mi loreal mi???karar veremiyorummmm...kirpiklerim uzun ve sık..kıvrımlaştırıcı bir maskara arıyorum..yardım!!!

maybelline collosal volume önerebilirim ama en iyisi gidin ikisini de bir deneyin

X