Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
maybeline volume express kullanıorum ben cokta memnunum volume gercekten baya uzun gösteriyo gayet güzel yani

maybelline volum express kullanıyorum yıllardır çook memnunum. fiyatı da çok uygun

Son düzenleme:
Ysl Luxurious Mascara False Lash Effect bugun aldim surdum sanki takma kirpik takiomusum gibi durdu cok hos a.s.

flormar asla vaz gecmem ne topak yapıor nede akıor hıc bısey olmuor avon kandım aldım ustunde cıcek resımlerı vardı kutusunun ama hıc bı ıse yaramıor sevmedım

Ysl Luxurious Mascara False Lash Effect bugun aldim surdum sanki takma kirpik takiomusum gibi durdu cok hos a.s.

tatlım bu arada ysl nin rimelerinde tek sorun çabuk kuruması fırçasının bozulması. herkeste olmuyor ama bazen oluyor. zaten 6 aydan sonra atmak lazımmış bozuluyomuş rimeller. petrol türevi var ya:1hug:

tatlım bu arada ysl nin rimelerinde tek sorun çabuk kuruması fırçasının bozulması. herkeste olmuyor ama bazen oluyor. zaten 6 aydan sonra atmak lazımmış bozuluyomuş rimeller. petrol türevi var ya:1hug:

tskler canim soyledigim icin zaten icinden kagit cikti haftada bi kuru bi bezle silin dio fircayi ama ben ugrasmam galiba sırnaşık şey bana dayanmazki 6 ay 2-3 ayda bi aliorum ben mascara :teytey: firca :1hug:a.s.

tskler canim soyledigim icin zaten icinden kagit cikti haftada bi kuru bi bezle silin dio fircayi ama ben ugrasmam galiba sırnaşık şey bana dayanmazki 6 ay 2-3 ayda bi aliorum ben mascara :teytey: firca :1hug:a.s.

hihi sırnaşık şey iyi bakalım o zaman. tabiii oralarda ucuz al al otur dimia.s:teytey:

ya gozzy ben seni çok sevdim ya gerçekten tam benim kafadansın :dance::sm_cool:

maybelin kullanırdım fakat bi yerde maybelinin kozmetik denemelerinde tavşanları kullandıklarını gördüm :1shok:
bi kısmı kör oluyodu bi kısmı acı ceke ceke can veriyordu tövbe ettim bidaha almadım almam da.:1no2:
benim kirpiğim uzun görünecek diye bi canlının ortadan kaldırılması çok acı vicdanım el vermez:çok üzgünüm:
max factor yada avon full maskara kullanıyorum memnunum...

hihi sırnaşık şey iyi bakalım o zaman. tabiii oralarda ucuz al al otur dimia.s:teytey:

hihihiih sırnaşık şey vallaha oyle tatlim ordaki fiyatlari gorunce cok uzuluyorum insanlar cogu zaman bos yere biton para veriolar internetten alis verisede guvenmiolar niye bilmiorum ama sen iyiki strawberryden aliosun en azindan guzel kaliteli seyler. aslinda seninde ya burda yada amerikada yasaman gerek kesin makyaj uzmani fln olurdun :1hug:bide benim yazdigim cumlenin sonundaki fircayi niye yazdim hic haberim yok :teytey:

kızlar size tek tavsiyem estee lauder maskara felaket güzel.. avonu sakın kullanmayın çok akıyo ve bulaşıyo...

valla annemde öle diyo senin ne işine mühendislik diyo sırnaşık şey olsun ben hem güzel hem zekiyimnaniknanik hihihemde mütevazi süprizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…