Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Bende dikleştirme ve silikon yaptırmayı düşünüyorum. Doktor nagor marka kullanacağını söyledi. Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar

Nagor’un GOJEL damla protez referansı olan : XF1 ; XF2 ; XF3 ; XM1 ; XM2 ; XM3 ; XL1 ; XL2 ; XL3 ; TM F1 ; TM F2 ; TM F3,
Yuvarlak İMPLİO referanslı olan: IMPLEO EHR ; IMPLEO HR ; IMPLEO MR ;
Ve yuvarlak GFX referanslı olan GFX ; GFXLP ; GFXEH protezler önerilmiyor ve bazı ülkelerde yasaklandı. O yüzden taktırma derim.

Bilgi için teşekkür ederim. Ben internette hiç bilgi bulamamıştım. Siz nasıl ulaşıyorsunuz bu bilgilere Yasaklanan birşeyi Araştırma hastaneleri hastalarda nasıl kullanabiliyor bunu da merak ettim açıkçası

Gittiğim Özel muayenesi olan doktorda polytech kullanacağını mentorun ucuz olduğunu söyledi. Gerçekten öylemi acaba hiç bilgim yok.

ANSM’in yaptığı açıklamaları takip ettim. Yasaklanan, önerilmeyen protezlerin markası, şekli, referansların listesini yapmışlardı. Makale ve yasal kararları ile birlikte.

Gittiğim Özel muayenesi olan doktorda polytech kullanacağını mentorun ucuz olduğunu söyledi. ☹ Gerçekten öylemi acaba hiç bilgim yok.
Sende kaydet. Doktor ve protez seçiminde bu liste vereceğin karara yardımcı olacaktır.
Fabricant: Marka
Modèle’ı tahmin ediyorsun diye düşünüyorum
Forme : şekli (Ronde=Yuvarlak, Anatomique=Damla)
en sonunda ise referansı yazmışlar.

Kızlar izmirde 10 12 bin arası yapan doktor varmı bildiğiniz paylasırsanız sevinirm ramazanda amelıyat olmayı dusunuyorum doktorlar15bınden aşşa söylemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…