Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Merhaba uzun süre geçmiş üzerinden ama merakımdan sormak istiyorum motiva markasından memnun kaldınız mı? Ellediginizde meme dokusu doğal mi ? Her hangi bir problem yaşadınız mı ? Dr Zekeriya Kul dan memnun kaldınız mı ?

Merhaba ameliyatı oldunuz mu ? Motiva markasından memnun kaldınız mı? Şuan nasıl doğal duruyor mu memeleriniz?

Merhaba ameliyatiniz dan Dr dan memnun kaldınız mı? Motiva markası nasıl doğal duruyor mu ? Meme büyüklüğünüz eşitledi mi ?

Merhaba ameliyatı oldunuz mu nasıl geçti ? Motiva dan memnun kaldınız mı ve tabi Dr Zekeriya beyden ?

Surekli duzenli kontroldeyim daha 1 yilim olmadi. Ama bir gun yeniden ameliyat surecini yeniden yasayacak olma fikri bile suan beni cok kaygilandiriyor. Cok yorucuydu maddi manevi. Suan sikintiniz nedir ne hissetnektesiniz?
Aslında bu markanın yasaklanması 2yil olmuş sanırım inşallah sizde kullanılan bu seri değildir.benim hiçbir sorunum yoktu.son 6-7 aydır bir göğsümde sertleşme başlamıştı emzirmeden kaynaklı sanıyordum.ama son bir aydır ağrı da eşlik etmeye başlayınca doktora gittim ultrason çekildi ve silikon etrafında sıvı birikimi çıktı. Zaten sonrasında bu markanın bu serisinin lenfoma yaptığını öğrendim. Şimdi içim hiç rahat değil. Oğlumu sütten kestim bu yüzden ve en kısa sürede cikarttirmak için doktora gideceğim.ozeller sadece çıkartmak için 10 bin TL isteyince devlette randevu aldım.bekliyorum bakalım 😞

Merak etiğim bir şey var bu protezleri taktırınca mamografi nasıl çekiliyor? mamografide sorun olmuyor mu?

Merak etiğim bir şey var bu protezleri taktırınca mamografi nasıl çekiliyor? mamografide sorun olmuyor mu?
Merhaba mamografiyi bilmiyorum ama silikonlari çıkartmak istediğim için geçen gün emar çektirdim. Tam 80 dakika çekim yapıldı ve silikon olduğu için çekim yaparken ayrı bir aparat koymak zorunda kaldı.goruntulemenin net olmadığını söyledi.

Merhaba mamografiyi bilmiyorum ama silikonlari çıkartmak istediğim için geçen gün emar çektirdim. Tam 80 dakika çekim yapıldı ve silikon olduğu için çekim yaparken ayrı bir aparat koymak zorunda kaldı.goruntulemenin net olmadığını söyledi.
Merhaba neden silikonlari cikatirmak istiyosunuz? Yeniyim de konusmalarin tamamnini okuyamadim okucam ama merakdan sormak istedim hemen 🤔

Merhaba bende gogus diklestirme ve karin germe yaptiricam.mart nisan gibi sizce berker buyukgural mi mehmet haşim guner mi ? Berker bey cok pahali mehmet bey uygun. Bilenler varsa sevinirim. Kotu bir gorunum olur diye korkuyorum ters t vs . Diklestirme yapanlar yazabilir mi

Merhaba bende gogus diklestirme ve karin germe yaptiricam.mart nisan gibi sizce berker buyukgural mi mehmet haşim guner mi ? Berker bey cok pahali mehmet bey uygun. Bilenler varsa sevinirim. Kotu bir gorunum olur diye korkuyorum ters t vs . Diklestirme yapanlar yazabilir mi
mehmet haşim güner bey doktordan önce insandır ve kendisine kendinizi gönül rahatlıgıyla teslim edebilirsiniz. 10 gün önce meme kucultme/diklestirne ve sırt liposuction oldum. daha ödemlerim olmasına ragmen sonuctan memnunum

Ben Volkan Tayfurdan randevu aldim kendisi Polytech kullaniyormus. Haber sitelerinde yasaklandigi yaziyor ama makale arastirmasi yaptigimda yasaklanmasina dair mantikli bir bilgi bulamadim bilginiz var mi?

Bende dikleştirme ve silikon yaptırmayı düşünüyorum. Doktor nagor marka kullanacağını söyledi. Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar

X