Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Merhaba, ben de bugün Zekeriya beyle görüştüm fakat boyutu konusunda kararsız kaldım, kendisi 335cc önerdi ancak 355cc de alabileceğini söyledi, ameliyat sırasında deneme yapmadığını bildiğim için de korkuyorum biraz açıkçası sonradan sorun olur mu diye :) siz memnun kaldınız mı? bir de ne kadara olmuştunuz acaba?

yaklaşık at önce 380 cc mentor takıldı içinde bir nesne yok gibi çok rahatım memnunum

2 gün önce mentor takıldı kas altı 325 cc. Hala farkını bilmiyorum aralarındaki. Ödem çok.

mrb yarın randevum var muayene ve görüşmeye gidicem ne diycem ne sorucam bilemiyorum lafa nasıl baslanır mrb memişlerimi büyütür müsün lütfen mi ayyyy cok utanıyorum

Bir hafta önce oldum motiva yuvarlak kullanıldı mentor yerine ben bunu tercih ettim çünkü arastirdigimda son teknoloji olduğunu gördüm ve Kore'de en çok kullanılan silikon da buymuş (Kore de estetiğin öncü olduğu ülkelerden) çok fark var mıdır bilmiyorum ama suanlik bı sorun yaşamadım fiyat farkı da yuvarlakta yok fakat doktorum motiva markanın ergonomix modelinde 200 dolar fark çıktığını söyledi

Mentor var kas ustu oldu gayet basarili. 4 ay oldu neredeyse bir sikintim olmadi.

mrb yarın randevum var muayene ve görüşmeye gidicem ne diycem ne sorucam bilemiyorum lafa nasıl baslanır mrb memişlerimi büyütür müsün lütfen mi ayyyy cok utanıyorum
Ameliyatı oldum bile 4.günüm Bugun insan bişey için 1 defa utanırmıs aynı şey için bşendaha utanmazmıs oooh cok ağrım var parol ugur parol dan Baska ağrı kesici vermiyor çünkü

Canım meme dokun varmıydı yokmuydu , benim meme dokum hiç yok . 1,68 boy 63 kilo . 350 cc küçük olur bende diye düşünüyorum

takıldı artık yapacak bir şey yok :)

Merhaba herkese, 2011 yılında a
takıldı artık yapacak bir şey yok :)
Merhaba benim de 2011 yılında Allergan inspira marka takıldı.son 6 aya kadar hiçbir sorunu yoktu ama zaten 8.yildan itibaren kapsül oluşumu sorunu yasaniyormus ve hatta bazı ülkelerde bir çeşit lenfoma yaptığı gerekçesiyle yasaklanmış bu protezler. Şimdi çıkartmak için doktor arayışindayim. Bu arada benim doktorum da ömür boyu garantili diye bu ürünü kullandığını söylemişti. kesinlikle hiçbir şeyin garantisi yok.cunku çok uzun vadede kullanım sonuçlar bilinmiyor. O yüzden sürekli kontrolleri aksatmamak gerekiyor

Surekli duzenli kontroldeyim daha 1 yilim olmadi. Ama bir gun yeniden ameliyat surecini yeniden yasayacak olma fikri bile suan beni cok kaygilandiriyor. Cok yorucuydu maddi manevi. Suan sikintiniz nedir ne hissetnektesiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…