Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Forumda ve telefon acıp sordugum doktorlar hep 15 18 bın arası dedi cocugum kucuk sureklı gıdıp doktor gezemıyorum ramazanda annem gelicek bakmaya ramazana kadar bulamazsam doktor bır sene daha ertelemek zorunda kalıcam doktorlarda cok yüksek dıyor butcemı zorlasam en fazla 12bin ödeyebilirm off off :) sizin orası neresı acaba

Merhabalar arkadaşlar bende balıkesir de devlet hastanesine gidip fiyat aldım 12 bin dediler devlette ankara hacettepe de mesaj yolu ile doktora sordum oda 12 bin dedi devlette nasıl böyle yüksek fiyat oluyor anlamış değilim ankara dışkapı hastanesini aradım duruma göre 6. 7 bin arası dediler nasıl bu kadar fark olabiliyor ankara'da devlette yaptıran uygun fiyata varsa lütfen paylaşsın uzun zamandır araştırma yapıyorum ancak bu bilgilere ulaşabildim

Burnumu ameliyat eden doktoruma kontrole gittiğimde yeni bir protez geldiğini söyledi sohbet arasında. Diğer protezleri her muayeneye gittiğimde mıncıklıyordum bu yeni geleni de elime aldım, marşmelov gibi bir şeydi:oops: ve çok hafifti adınısormayı unuttum ya

Merhaba canım ben motiva kullanıyorum round açıkcası aşırı memnuniyetsizim. Ben ilk başlarda büyük olsun diye tuttrduğum için doktor sanırım vucuduma pek uygun olmayan bir protez taktı ve corse yani en yüksek olanı aşırı aşırı kötü duruyor ilk fırsatta gidip değiştireceğim. Son cıkan çipli implant var fakat ailemde ona pek razı gelmedi açıkcası bu devlet olayları biraz tuhaf biliyosun ne alaka silikon da çip mi olur vs güvenemediler o yzden görüşmeye gidince arion veya nagor soracağım cok övmüşler bilmiyorm biraz araştıracağım ama kesinlkle vucuduna uygun doğal görünümlü ve yumuşak bir silikon tercih etmeni öneririm cünkü hayatımın pişmanlığı diyebilirim çok rahatsızım şuan iyice arastrmadan iş yapmamak gerekiyor sağlık bu sonucta

Merhaba bende yeni ameliyat olacağım ve protez olarak motiva kullanacak doktprum herieyde anlaştık ama ben mentor istedim ama illa motiva olacak göğüs dokun yok zaten ve ben hep bunu kullanıyorum dedi siz önce olmuşsunuz sanırım nasıl motivadan memnun muaunuz birde ben fda onayı olup olmadığını bulamıyorum az kaldı oğerasyona da hala kafam karışık..

Merhaba canım ben motiva kullanıyorum round açıkcası aşırı memnuniyetsizim. Ben ilk başlarda büyük olsun diye tuttrduğum için doktor sanırım vucuduma pek uygun olmayan bir protez taktı ve corse yani en yüksek olanı aşırı aşırı kötü duruyor ilk fırsatta gidip değiştireceğim. Son cıkan çipli implant var fakat ailemde ona pek razı gelmedi açıkcası bu devlet olayları biraz tuhaf biliyosun ne alaka silikon da çip mi olur vs güvenemediler o yzden görüşmeye gidince arion veya nagor soracağım cok övmüşler bilmiyorm biraz araştıracağım ama kesinlkle vucuduna uygun doğal görünümlü ve yumuşak bir silikon tercih etmeni öneririm cünkü hayatımın pişmanlığı diyebilirim çok rahatsızım şuan iyice arastrmadan iş yapmamak gerekiyor sağlık bu sonucta
Çipli implant, Arion ve Nagordan kesinlikle uzak dur.

Burnumu ameliyat eden doktoruma kontrole gittiğimde yeni bir protez geldiğini söyledi sohbet arasında. Diğer protezleri her muayeneye gittiğimde mıncıklıyordum bu yeni geleni de elime aldım, marşmelov gibi bir şeydi:oops: ve çok hafifti adınısormayı unuttum ya
Hangi doktora gidiyorsun? O silikonu ellemek için bile giderim :110: Göğüs dokum çok az var yumuşak bir silikon markası arıyorum.

Merhaba bende yeni ameliyat olacağım ve protez olarak motiva kullanacak doktprum herieyde anlaştık ama ben mentor istedim ama illa motiva olacak göğüs dokun yok zaten ve ben hep bunu kullanıyorum dedi siz önce olmuşsunuz sanırım nasıl motivadan memnun muaunuz birde ben fda onayı olup olmadığını bulamıyorum az kaldı oğerasyona da hala kafam karışık..
Merhaba ameliyat oldunuz mu

Merhaba ameliyat oldunuz mu
Merhaba 3 haziranda yani 2 gün sonra olacağım bu arada motiva için motiva implantın kendi sitesinden araştırmalar yaptım öncesi sonrası ve FDA ile CE onayları yapılmış bu konuda içim çok çok rahatladı ve görüntü anlamında örnekleri gördükçe sitede biraz daha iyi hissediyorum siz oldunuz mu olmayı mı düşünüyorsunuz acaba? B busraeksii

Bu arada motiva implantı elimle dokununca hissi güzeldi benim içime sindi ve benimde sizin dediğiniz gibi göğüs dokum çok az yani a cup kadar bile yok diyebilirim.. Ama doktorun yöntemi yanlardan azar azar yağ alıp memeye hacim ve doku ekleyerek implantın duruşunu ve hissini ve de gireceği cebin genişlemesi için takviye yaparak olması drkplte problemini gideriyor izmir de olucam ben bu arada eğer doktor önerisi isterseniz de verebilirim dr cenk melikoğlu izmir ekol hastanesinde kendisi..

Merhaba 3 haziranda yani 2 gün sonra olacağım bu arada motiva için motiva implantın kendi sitesinden araştırmalar yaptım öncesi sonrası ve FDA ile CE onayları yapılmış bu konuda içim çok çok rahatladı ve görüntü anlamında örnekleri gördükçe sitede biraz daha iyi hissediyorum siz oldunuz mu olmayı mı düşünüyorsunuz acaba? B busraeksii
Ben de 3 haziranda olacagim inanilmaz heyecanliyim. Mentor marka tercih ettim ben

Ben de 3 haziranda olacagim inanilmaz heyecanliyim. Mentor marka tercih ettim ben
Aa aynı gün olacağız çok sevindim sizin adınıza inşallah güzel geçer sağlıkla ameliyattan sonra da burada durumlarımızı takip ederiz 😊 ben motivaya güvendim ayrıntılı inceleyince umarım sorunsuz geçer gönlümde mentor vardı ama doktora güveniyorum sonuçları paylaşırız şimdiden geçmiş olsun cevap içinde teşekkürler

X