Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Arkadaşlar bişi sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim. Ben ameliyat olalı aşağı yukarı 1,5 ay oldu. Yumuşamaya başladı yeni yeni ve iki gündür dokunca nasıl anlatsam plastik gibi bişiye dokunuyorum gibi oluyor. Sizde de var mı bu durum? Kasaltı olmuştum.

Bunu dr.a sordum kişinin kendi karın dokusundan yağ alınması herekiyormu Kendi yağ dokumu sormuştum dr.a Ben de basen fazla ordan olmaz dedi, en az 1litre yağ almak lazımmış basenden o kadar yağ boşaltılırsa ki olmaz dedi, sarkarmış. O yüzden en uygunu karınmış. :)

Benim karnımda da o kadar yokki ya yok olurum ben yine mecbur silikon olqccakmisim : D

Sen de bendensin Sağol cevabın ve izlediğin için :)

Kızlar merhaba bir ay önce motiva 375 cc high profil takıldı sol memede kat izi var psikolojim berbar durumda doktorum sol memenin daha sarkık ve küçük olduğunu ondan böyle olduğunu söyledi ameliyattan önce sol meme 400 sağ 375 demişti fakat iksinede 375 taktı şuan eğildiğim zaman berbar bir görüntü çıkıyor bu sorunu yaşayan oldumu lütfen yardım edin

1 ayda göğüs şekli oturmaz.

Canım benim 2. Ayım.dolacak o azaliyor

Arkadaslar bu allegan marka bu saydiklarinizdan hangi katagoriye girior yoksa bu baska bi silikon ismi mi ben bilemedim yardimci olursaniu sevinirim

Eklentiler

• FA318081-163F-4589-BD0B-DE932FA6D5A1.jpeg
    153,9 KB · Görüntüleme: 398
Natrelle markasına aittir .
Merhaba bu markayi aksamdan beri arastiriorum ama pek biseyle karsilasmadim bu markayi yaptiran bile cok az genelde mentor takilio siz anladigim kadariyla burda baya bilgilisiniz peki allergan la ilgili bi bilginiz varmi ben googlde ariorum bulamiorum yardimci olursan sevinirim

Allergan marka protez de kullanılan bir protez. Fda onaylı dır,güvenlidir. Her doktorun tercih ettiği bir marka var,yada anlaşması olduğu firma. Ona göre hastaya o markayı tercih eder kullanır. İçiniz rahat olsun,kötü bir ürün değil tabiki. Linki vereyim bakın isterseniz https://www.allergan.com.tr/tr-tr/home

Hemen bakicak cok sagol

Merhaba bende Zekeriya bey ile görüştüm. Gerekli ölcümleri yapti. Kafama yatti gibi. Sadece ameliyat icin calistigi hastaneler pek icime sinmedi acikcasi.Siz genel olarak memnun kaldinizmi ? Motiva full profile den memnunmusunuz ?

Merhabalar kızlar :)))))
Ben Dr Ekrem keskin e 1 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum ve çok memnum kaldım çok derin araştırdım ve derin araştırmalarım sonucu Ekrem Bey de son buldum :)) şiddettle tavsiye ediyorum çok ilgili ve bilgili bir doktor

Deniz merhaba, Mete Aksu ya mı ameliyat oldun ? Nasıl geçti sonuçlardan memnun msn ?

Deniz teşekkürler cevabın için. Mete bey yurtdışındaymış o nedenle hala görüşemedim kendisiyle. Peki kesi yeri , yara iyileşme süreci , protez marka yuvarlak damla vs detayları paylaşabilmen mümkün mü ? Ben koltukaltı ve memealtı arasında kaldım. Kesin kas zarı istiyorum . Bugün gittiğim başka bir doktor pürüzlü damla önerdi. Kafam çok karıştı anlayacağın. Fotoğraf paylaşman mümkün mü ?

Merhaba hanımlar :) siteye bugün üye oldum site hakkında pek fikrim yok ama bilgi edinmeye çok ihtiyacım var 23 yaşında bekar ve öğrenciyim göğüs büyütme ameliyatı olmaya karar verdim devlet hastanesinde olacağım ameliyatımı 4 ay sonraya randevu aldım. Doktorum ne kadar bir silikon taktırmak istediğimi sordu fakat benim damla yada yuvarlak olan dışında silikonlar hakkında hiçbir fikrim yok. Destekli 75 a yada b takıyorum zaten fark etmiyor ikisi de dolmuyor hiç meme dokum yok. Doktor daha doğal durması adına kas altı damla silikon takmayı önerdi. Benim istediğim desteksiz 80 sütyen bir tık küçük gelecek şekilde olsun istiyorum boyutu ama hangi marka silikon bu dediğim ölçü tam olarak kaça tekabul ediyor bilmiyorum. Canım çok tatlı acısını vs bilmiyorum lütfen bilen yaptıran bilgii sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi çok sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…