Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Yaptıran varmı istanbul da bir yardımcı olsanız memnun musunuz tavsiyelerinizi bekliyorum

Ben olmadan önce çok araştırdım Nagor taktırdım geçen sene cidden çok memnun kaldım doktorum bir kaç öneri verdi başta ama sonucunda buna karar verdik
Resim atabilirmisin merak ettim bende yaptırmak istiyorum ama bilgim yok
Bilgilendirrseniz sevinirim

Mentor protezi tercih edin...
Bakınız https://www.google.com.tr/amp/m.hab...-amp/710887-bir-silikon-skandali-da-almanyada

Fiyat hakkında bilgisi olan varmı
Fiyatlar doktora,ameliyat olacağınız hastaneye,hastanede kalıp kalmayacagınıza,size uygun görülen tekniğe,ameliyata dahil olan olmayan (ameliyat sütyeni,bandaj) gibi herşeye göre değişir . Görüşme yapıp fiyat almanızı tavsiye ederim. Birçok doktorun görüşmesi ücretsiz..

Tesekurler chp i için siz nerde oldunuz ameliyatı ve resim varmı gorebilirmiyim

Bence hiç düşünmeden mentor yaptırt mentor daha sağlıklı daha kaliteli

Benim doktorum Mentor kullandı ben de araştırdım en iyi üreticiler arasında geçiyor.

Tekrar merhaba bayanlar ben bu arada ameliyatımı oldum bile :) o kadar düşünüp kendimi gereksiz yıpratmışım ki hiç o kadar da büyütulecek kadar bir süreç değilmiş. Evet yatıp kalkarken birisinden yardım almadan gerçekten geçirmek mümkün değil ama onun dışında o kadar panik olduğum o acıları ben yaşamadım. Ama benim de çok şiddetli mide bulantılarım oldu. Mide bulantısından öldüm desem yeridir. En yakın zamanda fotoğraf paylaşacam isteyenler takibe alabilirler :) bu arada arzum77 sana çok teşekkür ederim yazılarını okumuştum yanımızda pipet götürdük inanılmaz kolaylık sağladı. Deneyim başka tabii

Çok geçmiş olsun Mide bulantısı içinde tuzlu çubuk kraker öneriyorlar,ben çantama koyarım hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…