Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

ben Kocaeli'de özel bir hastanede yaptırdım doktorumun özel kliniği var anlaşmalı olduğu 3 hastane var o zaten seçenek olarak sunuyor ama ben bana en yakın olanı seçtim
Ne zaman yaptirdin fiyat ne kadar memnun musun yyaptirdiktan sonraki halinden

ben Kocaeli'de özel bir hastanede yaptırdım doktorumun özel kliniği var anlaşmalı olduğu 3 hastane var o zaten seçenek olarak sunuyor ama ben bana en yakın olanı seçtim
Birde resimde gorebilirmiyim dr adını ozel den yazarsan memnun olurum

Ee neye karar verdin hangi marka taktırdın??

PRAGO KLİNİK
Dr.Naci Çelik'e 5 Haziran'da Ameliyat Oldum.. İlk Görüşmede "Derin İnce Kas Zarı Altı Yapalım" Dedi. Kas Altı Yuvarlak İsteği İle Gittim, Beni Aksine İkna Etti.. 1 Ay Sonra Protez Döndü ve Acayip Yamuk Bir Şekil Aldı Memem. Kontrolde Protezin Dönmüş Bir Daha Dönerse Yuvarlak Yaparız dedi, (( Sağlığımı İhtimallere Bıraktı)) Lokal Anestezi İle Dönen Protezi Düzeltme Kararı Aldık, Eşim de Yanımdaydı.. Ameliyat Günü "Genel Anestezi Yapalım, Kas Altına Koymam Gerekebilir" dedi.. Nasıl olur dedim Biri Kas Altı, Biri Kas Üstü???? "İçten Dikiş Atarım, Gerek Kalmayabilir" dedi.. Ameliyattan Acı İçinde Çıktım ve Öğrendim ki Sol Mememden Bir Parça Deri Çıkarmış Ve Kontrolde Sol Mememi Biraz Yukarı Aldığını Söyledi.. "Biraz Aşağı İner Diye Tahmin Ediyorum, İnmezse Küçük Bir Ameliyatla Diğerini de Yukarı Alırız" dedi... VÜCUDUMU DENEK OLARAK KULLANDI , ŞİKAYETÇİYİMM..!!!!

Ee neye karar verdin hangi marka taktırdın??
ben çok fazla dr'a gidemedim aklımda olan dr vardı bunlardan 3 tanesi iki markayı da yukarlarda bahsedilen kullanıyordu ama Polytech'i önerdiler. Karar verdiğim Dr'da o markayı önerdi. Dr'u seçince mecbur güvenip onun dediğini yaptım. Ama daha iyi mi kötü mü bilemem . Umarım pişman olmam.

Olmazsin bence benim gittigim dr da cok metetti. Brn mentoru tercih edicem sanirim senin gibi doktordan dolayı.ikimiz icin de hayirlisi olsun

Motiva kullanan var mı aranızda ben haftaya ameliyat oluyorum motiva kullanilcak hem damla hem yuvarlak şeklini alıyormuş ve cipliymis çok iyi diyorlar protezi kendim aldım 4250 fiyatı protezin sadece

Yaptıran varmı istanbul da bir yardımcı olsanız memnun musunuz tavsiyelerinizi bekliyorum
Merhaba . 27 martta ameliyat olacagim. Motiva çipli 335 cc takilacak
Hafif bir asimetri var yağ dokusu ile dengelenecek. Fiyat olarak motiva secersen pahalı .digerleri daha uygun.

Merhaba kizlar.Bu forumda yeniyim. Meme buyutme ameliyati olmak istiyorum.Cok uzun zamandir arastirma icerisindeyim. Silikon cesitlerini cok arastirdim, Mentor hakkinda cok iyi yorumlar duyduysam da kivam olarak sert yapili oldugu fikrindeler. Cok daha yumusak ve cok daha dogal olmasini istiyorum. Benim hic meme dokum yok.Dolgulu sudyen giymekten biktim ve en kisa surede ameliyat olmak istiyorum.Kafam o kadar bulanik ki.Nagor ve Arion marka silikon taktiran arkadaslar yardimci olabilir misiniz lutfeen, Nagor ve Arion marka takan doktor isimlerini ogrenebilir miyim? Sonuctan memnun kaldiniz mi? Merak ettigim o kadar cok soru var ki.. burada yeni oldugum icin detaylari hic bilmiyorum. Lutfeen yardimci olursaniz cok sevinirim

Doktorumun önerisiyle mentor kullanıyorum. 5 sene oldu. Gayet doğal ve hiç bir sorun yaşamadım. İzmir Eray Copcu tek geçerim.

Merhaba . 27 martta ameliyat olacagim. Motiva çipli 335 cc takilacak
Hafif bir asimetri var yağ dokusu ile dengelenecek. Fiyat olarak motiva secersen pahalı .digerleri daha uygun.
Yaptirdinmi cards resin gorebilirmiyim bride hanging hastanede yaptirdin citation nekadar oldie

Haydi hayirli olsun istedigin gibi cok guzel gecer umarim Motiva Cipli protezin digerlerinden farki nedir
Kapsül riski benim için çok önemli. Hem burada hem başka forumlarda kapsül riski ile karşılaşan , ikinci kez ameliyat olan ya da protezi çıkarttıran yazı okudum . Bu ipek ince pürüzlü ve abiki son çıkan olduğu için şu an en iyisi . İçinde ki çip ürünün dünya çapında garantisi. Ama bu bugün geçerli . 5 yıl önce herkes başka marka kullanılıyordu . Bugün bu . 5 yıl sonra başkası :) Motiva da kapsül riski yok denecek kadar az. İki arkadaşım benden önce oldu ve kesinlikle ele gelen bir şey yok . hiç yok ! Dönme riski de tabiki . Deneyerek görücez. İnşallah sorunsuz geçer de sonuçları da yazarım ...

Insallah canim :) merakla bekliyoruz,yardimin icin de cok sagol :) peki ameliyat kesisi nereden olacak ve kac cc takilacak?

Insallah canim :) merakla bekliyoruz,yardimin icin de cok sagol :) peki ameliyat kesisi nereden olacak ve kac cc takilacak?
Benim meme başım uygun görünüyor. Daha önce iki bebek emzirdim . Bir aksilik olmazsa oradan takılacak 335 cc. ama dr um 355 cc ile de girecek ameliyata . Kendi karar verecek . Çatlamadan korkuyorum ama gebelikte 95 bedene çıkıp çatlamayan meme bunda da çatlamaz herhalde ...

Inaniyorum kii her sey guzel gecicek :) heyecanla sonucunu bekliyorum canim :)

Arkadaşım dava aç. Suç duyusunda bulun. Ücretsiz avukatsız bu işi yapabilirsin. Suç duyusunda bulun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…