Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Cok gecmis olsun tez zamanda hic aci cekmemis hic ameliyat olmamis gibi sagliginiza kavusun insallah ☺

Ben de polytech taktırmayı düşündüm ama burada sınırlı kullanan var bilgi çok az güvenemedim, bir de fiyat olarak mentor a göre baya fark koyuyorlar burada. Ama yumuşaklığı efsane gerçekten. Zaten doğala en yakın protezmiş.

canım mentor en sağlıklısı mentorun içeriğinde bpa yok ve meme kanserlilere mentor kullanılıyor bilginize bende bir sağlıkçı olarak mentor taktırdım ve gayet memnunum bilginize

Polytech garanti olarak ayni mentorla, fiyat farki da yoktu. Doktorum mentor istersen onu da getirebilirim ama ben polytech oneriyorum dedi. Doku olarak yumusakti evet daha once mentora bakmistim cok serttti. Doktora sordum kesinlikle polytech oneriyorum dedi ben de guvendim

Doktorunuz seçenek sunuyorsa Mentor tercih edin bence. Polytech protezler hakkında gazetelerde haber çıkmıştı. Yinede siz bilirsiniz tabi
http://m.haberturk.com/saglik/haber/710887-bir-silikon-skandali-da-almanyada

Skandala sebep olan marka PIP markası. Polytech ile ilgili haber ise sadece iddia. Doğru olabilir olmayabilir de. Diğer markalarla ilgili de iddialar ara ara yayınlanır. Açıkçası bu sektörde protezler baya büyük bir pazarmış işin içine girince gördüm. Gerçek olabileceği gibi tamamen karalama kampanyası da olabilir.
Dokum daha fazla olsa hiç düşünmeden mentor yuvarlak taktırırdım, yumuşaklığı gayet iyi ama tahta gibi olduğum için damla takıldı,merak ediyorum sertliği beni rahatsız edecek mi, daha doğrusu ilerde sevgilime ya da eşime yapay gelecek mi, gelirse valla 5-10 sene sonra polytech taktırabilirim. O mantıkla ilk bi mentor denemek istedim.

Son düzenleme:
canım mentor en sağlıklısı mentorun içeriğinde bpa yok ve meme kanserlilere mentor kullanılıyor bilginize bende bir sağlıkçı olarak mentor taktırdım ve gayet memnunum bilginize
Valla icerik olarak su en iyisi bu daha kotu demek bence cok yersiz cunku ortalama olarak hepsi birbirine cok yakin. Biraz da yaygin kullanima gore yani populariteye gore degerlendiriyorum
Doktorunuz seçenek sunuyorsa Mentor tercih edin bence. Polytech protezler hakkında gazetelerde haber çıkmıştı. Yinede siz bilirsiniz tabi
http://m.haberturk.com/saglik/haber/710887-bir-silikon-skandali-da-almanyada
Yani herkes kararini vermis ameliyat olmus iyi gunlerde kullansinlar. Bu saatten sonra aman o kotu bu iyi demek de yersiz.dedigim gibi belki turkiyede bi marka cok yaygindir baska yerde baska bisey yaygindir. Valla hepimiz saglikli sihhatli kullanalim

Ameliyatınızı olduysanız başka olay tabi. Umarım sorun yaşamazsınız,hiç kimse yaşamaz.
Ortada bir marka ismi var Ve bu marka hakkında sorun yaşayan insanlar Ve haberler var. Gazetelerde çıkan...
Bizler okuduğumuz,bildiğimiz doğrultuda yazıyoruz. O çok iyi bu tüm kaka gibi demek değil bu.

Herkes memnun sa problem yok herkeze memeleriyle mutluluklar dilerim sağlıkla kullanın kızlar mutluluk versin memeleriniz .... :)

Merhaba kizlar uzun zamandir giremiyordum siteye ..sorularim var size kim yardim edebilir aceba..ben meme büyütme amelliyati olcam o kadar cok dr arastirdim ki kiminin fiyati ucuk kimi cok kücük protez uygulamak istiyor..hic biriyle yüzyüze görüsemiyorum maglesef...aklimda iki dr var biri dr.Elif eren aydin diyeri aysegül sivri ( ben bayan istiyorum tabi) fikri olan varmi ??

Ben Hasan fındık a ameliyat oldum. Elif hanım o dönemde Hasan beyle birlikte çalışıyordu. Ameliyatımda vardı,hatta pansumanlarımıda yapmıştır. Çok tatlı,Güleryüzlü bir bayan.
İki doktorla görüşme imkanın varsa görüşüp öyle karar vermeni öneririm Her doktor herkese uymuyor çünkü. Elektrik önemli

Sorun orda iste canim hic bi dr la görüswmiyorum yüzyüze telde de detayli bilgi vermiyorlar görmem lazim diyorlar ben yurtdisinda ve bi dr karar verip direk ona gitmem gerekiyor görünce kafama yatmasa icim isinmasa bile mecbur ona amelliyat olmam gerekli

KIZlar merhaba ben haftaya ameliyat olucam ama mentır marka kullanacağını söyledi doktor benimse tek derdim taş gibi durmasın yumuşak olsun olabildiğince sallansın göğüsler doğal kıvamlı olsun.. doktorda da mentor var sanırım elinde ki öyle dedi. Acaba ben istesem getirir mi arion fiyat farkı falan öder miyim? Öyle bir talebim olabilir mi yani?

Valla arkadasim ben o kadar arastirdim ki kesinlikle mentor taktir almanyada heryer mentor kullaniyor avrupa yani simdi diyer markalari kötülüyormus gibi algilanmasin bana arastiran bilir en uzun zamandan beri olan bi marka ve FDA onayi almis bi marka bütün genel olarak her dr bunu kullaniyor ve tavsiye ediyor..yumasaktan sertliye dogru giden numaralari var 1 2 3 diye dr söyle en yumsak olani taksin sana..aklini hic karistirma marka yönünden izmirde bi bayan vardi o kadar iyi ilgiliki o kadar önemli bilgiler verdiki 2 markadan baskasini kullanmiyorum tak desen takmam dedi diyer markalar suan hep deneme asamasinda demisti ne zamanki bi silikon FDA onayi alir o zaman ben uygularim o marka demisti..karar senin

gerçekten mi canım içime su serptin çünkü kötü yorumlar alınca mentorun sertliğiyle ilgili bi endişelendim son anda. aynen ben de kohesiv 1 düiünüyordum zaten

Be kadar ücret ödediniz almanyada ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…